To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Liga niezwykłych dżentelmenów [komiks] - Komiksy Rodiona

Rodion - 4 Lipca 2006, 21:29

Nie wszystko na raz :wink: , cierpliwosci. :D
Ixolite - 4 Lipca 2006, 22:01

Super!

Kurcze, zdradzisz czy to wszystko z twojej glowy, czy czyms sie inspirowales? Bo kojarzy mi sie to z pewnym komiksem, ale niestety nie pamietam tytulu juz :(

No nic, czekam na ciag dalszy! :D

Pako - 4 Lipca 2006, 22:41

Mrauu :)
JAkbyś tak zrobił cały komiks, pełnowymiarowy? Znaczy kartki a4, tekst, fabuła itp? Najlepiej za darmo ;)

Rodion - 4 Lipca 2006, 22:49

Ty Pako to naprawde fantasta jestes! :roll:
Tomcich - 4 Lipca 2006, 22:59

Mnie się to trochę kojarzy z "Kryształową szpadą" Goupil-Crisse. Nie wiem dla czego, za swoje skojarzenia nie odpowiadam :wink:
Rysunki znakomite, takie lubię, realistyczne, jakby była ciekawa fabuła to ja to kupię. :D Jakby jeszcze ta Pani :?: pokazała się en face :mrgreen:

Rodion - 4 Lipca 2006, 23:04

Tomcich
Cytat
Mnie się to trochę kojarzy z Kryształową szpadą Goupil-Crisse.

Co prawda nie odpowiadam za Twoje skojarzenia :wink: , ale lubie, nawet bardzo :D Crisse'a, a pamietaj ze nasladownictwo jest najwyzsza forma uznania. :D
Ale z ocenami poczekajcie moze az pojawi sie wiecej plansz? :wink:

Pako - 4 Lipca 2006, 23:05

Ale za jakiś komiks internetowy mógłbyś się wziącć. Sporo ludzi to czyta, talent masz spory, fabułkę jakąś dobrą pod sf wymyślisz. Kreska jest idealna do takiego czegoś, jak jakaś space - opera. Nawet zarobić się an tym da (adsy, reklamy jakieś może, koszulki i kubki - to sie sprzedaje!). A do tego dziesiątki, setki, w końcu moze nawet tysiące czytelników.
Gdyby jeszcze sygnowane było to znaczkiem sffh, to i NURS miałby cool reklamę.
Na serio gadam, Rodionie. Godzina mniej snu, a ilu ludzi byś uszczęśliwił ;)

Anko - 5 Lipca 2006, 00:46

Pako:
Cytat
Godzina mniej snu
Hej, Pako, a co, kiedy ujemnych godzin nie ma? :lol:
Cytat
Najlepiej za darmo
E, tam, zrzutę musimy zrobić, bo jak mawiał mój dziadek: "Za dziękuję kowal konia nie podkuje."

Tomcich:
Cytat
Jakby jeszcze ta Pani :?: pokazała się en face :mrgreen:
Jestem za. :wink: Mam nadzieję, że nie okaże się "z tyłu liceum, z przodu muzeum". :lol:

Rodion, mam nadzieję, że coraz mniej chce Ci się wyć. :?:

Pako - 5 Lipca 2006, 09:30

Rodion wyje pewnie cały czas: albo z radości albo ze złości ;)
A co do ujemnych godzin - no cóż.. trzebaby Rodionowi zrezygnować z pzryjemności dzielenia łoża ;)
No i co do zarobku, to też już o tym pisałem, parę groszy z tego dałoby się ustrzelać ;)

Lynx - 7 Lipca 2006, 18:41

Wyje, wyje... a jak mu cos nie wychodzi .... :mrgreen: ale pochwał i zachęt mu trzeba więc ... a zresztą co ja się będe odzywac. 8)
Pako - 7 Lipca 2006, 19:13

Ty się nie odzywaj, ty na niego skarż :D Cały życiorych, chwile wzlotów i upadków! Na kogo donosił i kto na niego... e no dobra.. to można sobie podarować ;) Ale miłoby było wiedzieć takie informacje ogólne: od kiedy maluje, jak maluje, kogo maluje :twisted:
Rodion - 7 Lipca 2006, 21:55

TY Pako nie prowokuj! :evil: Bo jeszcze skończy sie to depresja i niemoca twórcza :?
Pako - 8 Lipca 2006, 09:37

A ty nie strasz. Już Max na forum straszy, ty się ciesz, że ludzie pragną wiedzy o tobie ;)
btw, na Polconie będziesz?

Henryk Tur - 19 Lipca 2006, 09:12

No i okazało się, że Romek głoduje...
Moze jakąś zrzutkę dla niego zrobimy ?

Słowik - 19 Lipca 2006, 12:02

Hehe, co mamy to damy nie ? :D
Romek P. - 19 Lipca 2006, 12:10

A co macie? :)

(Numeru na razie w ręku nie mam, ale domyślam się, że będzie to powód do pojedynkowania się :) więc nie zaszkodzi się wzmocnic przed... :P )

Słowik - 19 Lipca 2006, 12:20

Nie nie Romku, en garde! nie będzie potrzebne :D
Swobodna interpretacja komiksu by Henryk T.
Numer w ręku zdecydowanie wyjaśnie wszystko :)

Rafał - 19 Lipca 2006, 12:42

Swoją rogą pochwalę się, że miałem okazję oglądać warsztat pracy Rodiona i najbardziej wpadły mi w oko jego niesamowite kolorowe grafiki. Wydawcy powinni ustawić się w kolejce po nie - rewelacyjne okładki by z nich wyszły. :bravo
Anko - 19 Lipca 2006, 23:24

Właśnie, Rodion, nie pora, byś coś nowego wrzucił na sieć? :wink:
Może być w kolorze. :mrgreen:
Fani czekają.
Zwłaszcza, że nowego SFFH jeszcze nie mam... :cry:

Indy - 20 Lipca 2006, 10:13

Matko mnie od tych szczegółów głowa rozbolała. Nie będę pytał jak to robisz, bo podobno magicy nie zdradzają swoich tajemnic. Trzymaj tak dalej !
Rodion - 20 Lipca 2006, 12:41

Oj! Chyba zacznę dodawać informację ze wszystkie postaci, sytuacje i wydarzenia są fikcyjne a autor nie odpowiada za ich interpretacje. :wink:

Romku, nam nadzieje ze moja krotochwila nie będzie powodem do wyzwania mej skromnej osoby na ubitą ziemie. :P

INDY, no jak rany! A tym razem starałem się nie „zagryzdywać” tak kadrów. A jak to robię? A jakoś tak samo wychodzi. :D

Anko, coś kolorowego? To może to na razie wystarczy? :roll: :wink:


Rafał - 20 Lipca 2006, 13:51

:bravo :bravo :bravo
A nie mówiłem, że genialne?

Rodion - 20 Lipca 2006, 14:06

:oops:
A takie tam. :wink:

Fidel-F2 - 20 Lipca 2006, 14:10

a nie, no tak. :bravo :bravo :bravo
Ixolite - 20 Lipca 2006, 16:30

Nie no... czapki z głów! :bravo :bravo :bravo
Pako - 20 Lipca 2006, 16:38

No ładne ładne Rodionku :) Widać pędzel w ręce ci pisany :) Tylko pogratulo wać :D :bravo
Anko - 20 Lipca 2006, 19:33

Rodion:
Cytat
Anko, coś kolorowego? To może to na razie wystarczy? :roll: :wink:
Fajowe! :D :bravo Nie będę się skupiać na tych krągłościach, które już wszyscy faceci zdążyli docenić :mrgreen: - dodam za to, że :shock: :bravo za te szczegóły i szczególiki listowia & wodospadu. Mało komu się chce zajmować takimi pobocznościami, gdy już główną atrakcję obrazka dopracują. 8)
Aha, a że tak zapytam, czemu w prawym dolnym rogu pisze "czarny"? To taki nowy podpis - czarny wilk Rodion? :o

Lynx - 24 Lipca 2006, 20:44

Anko ;) a ja wiem :) ale nie powiem ;) hyhyhy rudą i złośliwą bestią będąc ;)
mawete - 24 Lipca 2006, 20:57

Ja proponuję zmusić NURSa żeby dał Rodionowi całą stronę!!!

p.s. podobno pierwowzorem istotki pokazanej na obrazku jest Miria (no przynajmniej kształty identyczne :mrgreen: )

Ixolite - 24 Lipca 2006, 21:23

Ooo, cala strona dla Rodiona? To jest mysl, jak jeszcze bedzie kolorwa to juz wogole ekstaza bedzie! :bravo


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group