To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Liga niezwykłych dżentelmenów [komiks] - Komiksy Rodiona

NURS - 11 Czerwca 2006, 15:57

Rodionie, czas na kolejne paski :-)
Rodion - 12 Czerwca 2006, 10:56

GAndrel, rysuje gdy tylko uda mi sie zlapac oddech ( czytaj chwile spokoju :D ) i wtedy powstaje kilka rzeczy prawie w tym samym czasie. Nastepnie sa one pakowane, przewiazywane wstazeczka i wysylane do NURSa. :D

NURSie, nastepny pakiet ( choc tym razem z uwagi na termin, moze lepiej bede wysylal pojedynczo?) poleci na dniach.

elam - 12 Czerwca 2006, 11:07

proponuje na kopercie zamiescic gremlinka - dojdzie szybciej :mrgreen:
Indy - 12 Czerwca 2006, 11:17

Lepie priorytetem :P
Pako - 12 Czerwca 2006, 17:11

Rodion - zobaczyłem twój komiks w sffh 07. Fajny jest, dobra jakoś rysunku i całkiem zgrabny dowcip :)
Ale o jaki temat/dział chodzi :twisted: ?

Rodion - 12 Czerwca 2006, 18:24

Zgadnij sobie. :wink:
GAndrel - 12 Czerwca 2006, 19:00

Rodion
Cytat
GAndrel, rysuje gdy tylko uda mi sie zlapac oddech ( czytaj chwile spokoju :D ) i wtedy powstaje kilka rzeczy prawie w tym samym czasie. Nastepnie sa one pakowane, przewiazywane wstazeczka i wysylane do NURSa. :D


Napiszę wprost. Jeden odcinek miesięcznie to zdecydowanie za mało. Widziałby mi się codziennik w stylu Garfielda, Dilberta czy Userfrindly. :) Nawet tygodnik byłby lepszy od miesięcznika. A publikować wcale nie trzaba na łamach pisma. Na science-fiction.pl na pewno znalazłoby się miejsce.

Tomcich - 12 Czerwca 2006, 19:05

Pomysł popieram :bravo
Tak przynajmniej raz na tydzień nowy pasek :mrgreen: (Może być częściej :wink: )

Pako - 12 Czerwca 2006, 19:09

Znaczy - Rodion robi komiksa netowego :) ?
Chciałbym :)
Nawet fabułkę mogę podrzucić, chcesz :twisted: ?
Ale rzeczywiście, taki tygodnik z fabułą najlepiej byłby dobry. I w sam raz do przyzwyczajenia się do tabletu ;)
Piszesz sie na to Rodion? Ja pomysł popieram :)

elam - 12 Czerwca 2006, 20:42

alez biedny Rodion nie ma fabryki komiksow, za to sto innych spraw na glowie, no co wy :)
Rodion, nie przejmuj sie, rob tyle, ile mozesz, za to tak fajne, jak do tej pory (i wiecej futerka na mnie, proszee ! :mrgreen: )

Pako - 12 Czerwca 2006, 21:02

Ja nie mówię, że Rodion musi. Ale jeśli ma chwilę czasu, to coś podmalować może. Tak przez 7 dni i rzuca na serwer. I byłoby fajnie wtedy, coś fabularnego, a Rodion by się poduczył. To taka luźna propozycja jest, a może akurat się uda?
Ixolite - 12 Czerwca 2006, 21:24

No, ja bym tez popieral taka inicjatywe i zachecal autora! Bardzo mi sie podobaja dotychczasowe stripy, lud chce igrzysk! :D
Rafał - 13 Czerwca 2006, 05:44

Cytat
Bardzo mi sie podobaja dotychczasowe stripy

W wykonaniu Rodiona te "stripe" są rozluźnione "teas" :mrgreen: Stąd dawkowanie też musi być odpowiednie :wink:

Czarny - 13 Czerwca 2006, 06:59

A pamiętacie jeszcze kto wyciągnął dzieła i samego Rodiona z ukrycia?

Jam to (chwaląc się okrutnie) uczynił :mrgreen:

GAndrel - 13 Czerwca 2006, 07:37

To uczyń jeszcze, żeby rysował więcej. ;)
Rafał - 13 Czerwca 2006, 07:39

Chwała zatem Czarnemu, niech zbiera hołdy i uwielbienie, a ty Rodionie ... do roboty :mrgreen:


Edit: dopiero teraz zauważyłem, że w wyrazie "chwała" brakowało literki "w", co było zupełnie niezamierzone :oops:

Rodion - 13 Czerwca 2006, 12:47

Kurde! Mam takie dziwne uczucie jakbym nad uchem swist bata slyszal! :roll:

Pomysl nie powiem kuszacy. :) Ale chwilowo nie dam rady co tydzien wstawiac czegos nowego. :( Moze za jakis czas stanie sie to mozliwe? Zobczymy. :)

Pako - 13 Czerwca 2006, 13:57

A tak co jakiś czas? Jak siły pozwolą? na takie coś można liczyć? Po prostu jakiś wesoły pasek jak masz wolną chwilę. Dałoby radę?
I to nie bat... to róże :)

Ixolite - 13 Czerwca 2006, 14:53

i czekoladki i co tam jeszcze potrzebne zeby komiksy powstawaly :mrgreen:
GAndrel - 13 Czerwca 2006, 16:01

Rodion
Cytat
Kurde! Mam takie dziwne uczucie jakbym nad uchem swist bata slyszal! :roll:


Gdy kibice na stadionach wrzeszczą "Jeszcze jeden" to piłkarze też słysza świst bata? ;)

Cytat
Pomysl nie powiem kuszacy. :) Ale chwilowo nie dam rady co tydzien wstawiac czegos nowego. :( Moze za jakis czas stanie sie to mozliwe? Zobczymy. :)


Oby jak najszybciej. :)

Rodion - 14 Czerwca 2006, 10:23

Cos mi tam swita? :wink:
Ale spokojnie po kolei! :D

elam - 17 Czerwca 2006, 00:09

Rodionku, czego ci potrzeba do wspomozenia natchnienia? herbatka, ciasteczko, masazyk.. :mrgreen:
Lu - 17 Czerwca 2006, 00:27

Elam
Cytat
Rodionku, czego ci potrzeba do wspomozenia natchnienia? herbatka, ciasteczko, masazyk.. :mrgreen:


Chyba że wolisz : piwko, szaszłyk, boks....

Pako - 17 Czerwca 2006, 08:47

Kobiety.... jemu kobiety i wolnego domu trzeba ;)
elam - 17 Czerwca 2006, 09:58

oo, Lu, ostro pojechalas...
ciekawe, jakim typem faceta jest Rodion - co go bardziej stymuluje do .... pracy? :wink:

Ixolite - 17 Czerwca 2006, 10:52

Zimne piwoooo
elam - 17 Czerwca 2006, 11:19

i boks? :wink: ja bym wolala masazyk... a po piwie natchnienie moze odejsc.. :mrgreen:

no niech sie sam wypowie. biedaczek... :) niech mu jeszcze Miria jakas propozycje zlozy i poczuje sie facet jak Parys, co mial wybrac ktora bogini najpiekniejsza... :mrgreen:

elam - 19 Czerwca 2006, 23:19

- ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie???
przestraszylicie Rodiona tymi wymaganiami, bidoczek schowal sie pod biurkiem i nie chce wyjsc...
kici, kici... piwko, masazyk... :mrgreen:

Pako - 20 Czerwca 2006, 09:51

Hehe.... na Rodiona to jednak z batożkiem trzeba bedzie iść chyba ;)
No Rodionie.. piękne kobiety wołają, a ty nie odpowiesz :twisted: ?

Indy - 21 Czerwca 2006, 19:04

Włąsnie czytałem najnowszy minikomiks Rodion'a i mam pytanie. Czy ta postać trzymająca tablice "Przecz z elfami" to ja ? :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group