To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Złomowisko - Dni tematyczne.

elam - 4 Kwietnia 2006, 22:14

jasne, mam to na mojej liscie, razem z osobnym dniem Marvel'a :)

- a kto glosowal na NIE i sie nie wypowiedzial??? :twisted:

Pako - 5 Kwietnia 2006, 07:30

Elam, nie tak ostro. Delikatnie trzeba przekonać do naszych racji ;) Delikatnie mówię... nie gryź ;)
elam - 5 Kwietnia 2006, 09:21

alez ja nie gryze... nawet nie KRZYCZE
tylko grzecznie pytam... (czyszczac karabin) :mrgreen:

Pako - 5 Kwietnia 2006, 10:33

No i widzisz, droga elam, czyścisz karabin. A każdy karabin raz do roku podobno sam wypala. No i co będzie, jak wypali biednemu pani/pani co na "nie" jest w twarz? Co będzie? bnędzie krew.. i to ja ją bedę musiał posprzątać. Dajmy mu się wypowiedzieć.. na pewno zmieni zdanie.

Drogi panie/Droga pani na "nie". Elam naprawdę jest niebezpieczna i długo nie uda mi sie jej powstrzymać. Lepiej się przyznać a nic się nie stanie. Nawet zdania nie trzeba zmieniać. Nie elam.. nie prtestuj. Demokracja podobno jest :)

Romek P. - 5 Kwietnia 2006, 10:45
Temat postu: Re: Dni tematyczne.
Ja jestem za, ale raczej bym nie nadużywał :) jak to będzie akcja cotygodniowa, to szybko się znudzi, albo wejdzie w rutynę... ja daje głos na tak, ale nie częściej niż powiedzmy raz na miesiąc :) i ewentualnie jak się pojawi na horyzoncie coś takiego jak Pripa Apsik, bo to było też fajne :)
Logan - 6 Kwietnia 2006, 23:07

Kochani, za niecałą godzinę rozpoczynamy gwiezdowojenny maratonik. Nie mam dostepu do bazy tak jak proponował Gorat, ale na te dwa dni odblokuję możliwość zmiany nicka, tak aby każdy bawiący się mógł go sobie zmienić na gwiezdnopodobnego. Proszę tylko, abyście nie przesadzali z tymi zmianami.

Tak więc ostrzyć lightsabery, ładować ogniwa miotaczy i tak wogóle to życzę miłej zabawy.

Niech Moc będzie z Wami.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group