To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Dzień bez emotikona.

NURS - 30 Marca 2006, 00:33

Nie bedzie żadnego blokowania. siłacz dla podkreslenia wagi moich slów walnie pięścia w stół!

A poważnie mówiąc, nie sądzę, żeby odgórny nakaz byl sensowny.niech to bedzie wasz wolny wybór. Wielu osobom pewnie będzie to obojetne, niektórzy beda za a inni przeciw, ale w wolnym miejscu jest prawo wyboru.

elam - 30 Marca 2006, 00:46

o. Glos Pana.
Dziekuje.
wiec, rozumiem, dzien emotikona, jak kto chce.

NURS - 30 Marca 2006, 00:50

Idea jest słuszna, ale nie mozna jej narzucać, bo Łukaszenką zostanę. i tak juz za TWA robimy :-)
Logan - 30 Marca 2006, 00:53

Ktoś musi być w końcu tym złym adminem, aby Ojciec Redaktor robił za Zbawcę I Miłość Tego Świata... :mrgreen:
elam - 30 Marca 2006, 00:56

Rodion napisał/a
Elam, to ironia byla taka. :wink:


nie wyczulam ironii bez odpowiedniego emotikona
:) (lub mam problem z interpretacja...)

... a wszystko znowu wina zlego admina.. no tak :)

Anonymous - 30 Marca 2006, 18:37

NURS napisał/a
A poważnie mówiąc, nie sądzę, żeby odgórny nakaz byl sensowny.niech to bedzie wasz wolny wybór. Wielu osobom pewnie będzie to obojetne, niektórzy beda za a inni przeciw, ale w wolnym miejscu jest prawo wyboru.

I za to Cię, NURSie, szanuję niezmiernie, niech nam żyje NURS! :D

Logan napisał/a
Ktoś musi być w końcu tym złym adminem, aby Ojciec Redaktor robił za Zbawcę I Miłość Tego Świata...

Może coś w tym jest? :wink:

Ciesze się, że tak sprawa wygląda. Teraz z przyjemnością dołączę do akcji:)

elam - 30 Marca 2006, 21:18

Mirio... Mirio... alez nie ma zadnej akcji.... :)
tzn, jest, dzien tematycznego awatarka, ale to w innym watku :) (z wielka przyjemnoscia gremlinek wstawil te dwa emotikonki, by okazac swoj dobry humor i przyjazne uczucia w stosunku do wszystkich)

Anonymous - 30 Marca 2006, 21:22

Cytat
Mirio... Mirio... alez nie ma zadnej akcji....


Jak to nie ma? W innym wątku Logan pisał, że jest, ale przełożona... To ja już nic nie rozumiem.

A do dnia tematycznego postaram sie przyłaczyć, jak znajdę cos odpowiedniego i będe w tym czasie na forum (kiedy ta akcja ma się odbyć?)

Logan - 30 Marca 2006, 21:24

Wszystko jest, ale w odrębnym terminie. Przesuwamy to o tydzień... Szczegóły TUTAJ.
Pako - 8 Kwietnia 2006, 08:26

Czy ja dobrze pamiętam i dziś mamy dzień bez emotikona? To znaczy, że dziś nie używamy uśmieszków tekstowych absolutnie nigdzie, co nie? Ani w gg, ani w grach, ani w ogóle. hehe... zobaczymy, jak mi się uda wytrzymać.
Anonymous - 8 Kwietnia 2006, 11:22

A nie jutro czasem? To chyba mialo byc w niedzielę.
Lu - 8 Kwietnia 2006, 11:24

Tak, to jutro. Mam pytanie techniczne: czy można pisać hihihihi albo hehehehe ? :)
Anonymous - 8 Kwietnia 2006, 11:26

Chyba wszelkie onomatopeje są dozwolone. W sumie może to być ciekawe :)
Pako - 8 Kwietnia 2006, 15:27

A jak jutro, to dobrze, ja sobie zrobię dwa dni w ramach treningu, hehe
mad - 8 Kwietnia 2006, 19:27

Wersja pesymistyczna: emotikony to początek odejścia naszej cywilizacji od alfabetu. Coraz mniej będziemy pisać liter, coraz więcej znaków ikonograficznych, aż w końcu dojdziemy do pisania krzaczkami :wink:
Pako - 8 Kwietnia 2006, 21:17

mad68, wersja optymistyczna jest lepsza - emotki to kierunek rozwoju komunikacji tylko internetowej/komórkowej. W listach czy tekstach się ich nei stosuje. Emotki te ułatwiają przekazanie nastroju nadawcy, którego niekoniecznie się zna. Kierunek jest więc jak najbardziej dobry, a posta bardziej skomplikowanego emotami się nie da. Bo emot musiałoby być tyle, co wyrazów, słów, czy znaczeń, czyli od groma.
Hehe... To juz ludzie będą woleli pisać, hehe

elam - 8 Kwietnia 2006, 21:28

hehehe, hihihi, wszystko to slicznie, a ja mysle, ze wasz dzien bez emotikona jest za slabo rozglosniony i sie nie uda :twisted:
Pako - 8 Kwietnia 2006, 21:30

uda się albo się nie uda - ważne, że część osób będzie się bawiła. No i w podpisy mozna sobie powstawiać wiadomość o tym :)
gorat - 9 Kwietnia 2006, 16:51

Pako napisał/a
No i w podpisy mozna sobie powstawiać wiadomość o tym

Zacznij od siebie.
BUAHAHA

Pako - 9 Kwietnia 2006, 17:16

Nie zacznę. o doszedłem do wniosku, że brak emotek jest powodem mojego stresu, mojego super ego... nie ta piosenka...
Nie używając emotek ciężko wyrazić to, co się czuje. Ni cholerę już się w takie coś bawić nie będę, bo cięzko sie dogadać, hehe

elam - 9 Kwietnia 2006, 18:54

a to "hehe" to u ciebie zwykly usmiech jest, czy diaboliczny?? (hehehe)
Pako - 10 Kwietnia 2006, 15:57

hehe... to jest kwestia kontekstu, jak sądzę. W poście powyżej hehe jest :twisted:
ale czasami hehe jest :)
Kontekst.
Ale nigdy więcej nie pozbędę się emotek. Nigdy.. moje... my precioussss

Chal-Chenet - 16 Listopada 2008, 22:39

Może jakaś kolejna edycja dnia bez emotikon?

:?: :?: :?: :wink: :wink: :wink: :D :D :D 8) 8) 8)

Piech - 17 Listopada 2008, 00:41

Cały czas ćwiczę na tę okazję.
GAndrel - 17 Listopada 2008, 07:03

Ja nie ćwiczę, ale i tak popieram pomysł.
gorbash - 17 Listopada 2008, 07:43

Dobry test na sprawdzenie umiejętności wyrażania uczuć i tonu wypowiedzi. Jestem za.
Witchma - 17 Listopada 2008, 09:06

Ale niech ktoś na bieżąco prowadzi rejestr urażonych!
Fidel-F2 - 17 Listopada 2008, 09:18

a może tydzień?
gorbash - 17 Listopada 2008, 09:38

Albo kto pierwszy skorzysta z tego dobrodziejstwa ten trąba.
Kruk Siwy - 17 Listopada 2008, 09:42

Mogę być trąbą. Nie używam wcale.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group