To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

Rodion - 20 Marca 2006, 10:20

Czarny napisał/a
Jak ja się loguję, to nie ma do kogo pyska otworzyć


Czyli masz czas by spokojnie wypić poranna kawe i poczytac posty. :D

Czarny - 20 Marca 2006, 10:22

Rodion napisał/a
i poczytac posty


To jedyny plus, nadrabianie weekendu. Z rodziną na karku nie ma warunków do forumowania w weekend.

Pako - 20 Marca 2006, 10:23

Hehe... weekendy są po to, żeby właśnie z rodziną posiedzieć, co nie? Nie.. wolę na forum siedzieć :P
Czarny - 20 Marca 2006, 10:28

Nie chodzi o siedzenie z rodziną, tylko o to że rodzina siedzi na komputerze (na zmianę)
Rodion - 20 Marca 2006, 10:29

Czarny napisał/a
tylko o to że rodzina siedzi na komputerze (na zmianę)


O to to!! :evil: :evil:

Pako - 20 Marca 2006, 10:32

O to to! Mi brat pół dnia siedzi.. drugie pół ja.. ale często pół brata przeciąga się o parę godzin :/ Wiem, co czujecie..
elam - 20 Marca 2006, 10:47

... uaaa! (ziewanie) alez ze mnie ranny ptaszek dzisiaj! witam wszystkich siedzacych :)

Pako, rozwiazanie jest proste; sprawcie sobie drugi komputer. jakiegos skladaka z okazji, to teraz takie tanie...
laczy sie toto potem w siec i wiesz, jak fajnie w domu?
ja tak z braciszkiem i siostrzyczka w duke'a grywalismy, we trojke.
(zawsze zabijalo najwiecej tego pechowca, ktory akurat usiadl przy najstarszym, 133 Mhzecie... :) )

Czarny - 20 Marca 2006, 10:53

elam napisał/a
sprawcie sobie drugi komputer.


Taaa, kobiecie nigdy gratów w domu za dużo :mrgreen: byle coś dostawić, tylko gdzie może na balkonie :twisted:

Pako - 20 Marca 2006, 10:56

Niby racja :) Ale nowego kompa też trza kupić.. możę kiedyś laptopa sobie sprawię.. na drugiego wielkiego klocka miescja nie mam :)

No i jeszcze jedno: Count - jestem twoim dłużnikiem.. potrzebujeszcz egoś - wal jak w dym. Stary - respekt. Fajni ludize są na forum... świetni.. aż się łezka w oku kręci... :)

Lu - 20 Marca 2006, 11:10

Ja też mówię wszystkim dzień dobry. Trzymam się na nogach dzięki drugiej już kawie (a rzadko pijam kawę z kofeiną) i wizji wolnego dnia jutrzejszego - robię sobie labę. A co 8)

Czarny napisał/a
Taaa, kobiecie nigdy gratów w domu za dużo byle coś dostawić, tylko gdzie może na balkonie


Zostaw to kobiecie. Ona już będzie wiedziała gdzie to dostawić - pewnie też marzy o drugim komputerze bo jej mąż ciągle na jakimś forum siedzi :twisted:

elam - 20 Marca 2006, 11:12

Pako - no przeciez, tu sa sami fantastyczni ludzie...
Pako - 20 Marca 2006, 11:15

Wiem... fantastyczni.. tyle miłości mnie tu spotkało :) Aż bym was wszytkich.. dobra, dobra rodion.. was wszystkie przytulił :twisted: Wiecie co? Jak w domu tu jest.. NURS - dzięki za to piękne miejsce... A wam wszystkim za to, że mogę tu z wami być :) Boże.. mazać sie zacznę :P
Pako - 20 Marca 2006, 11:22

Dobra, jako że informatyki mi się kończą, to na razie spadam :) Tak więc cześć!
Ale mam fajny status, nie :P :mrgreen:

Vykosh - 20 Marca 2006, 12:48

Dzin dybry!
Emilia - 20 Marca 2006, 12:50

Witam moi mili, fantastyczni ludzie. :D :D :D
gorat - 20 Marca 2006, 14:45

Siedzę na ćwiczeniach, czekam na uruchomienie TP i próbuję wytrzymać...
Iscariote - 20 Marca 2006, 15:22

Gud mornin ewrybady. Kombinujęmy pioseneczki, siedzimy na tlenie i studiujemy forum, czyli to co zwykle
Godzilla - 20 Marca 2006, 16:00

Odmeldowuję się. Zaraz idę do lekarza. I w jasną cholerę.
Pako - 20 Marca 2006, 16:08

Oj. ale wrócisz, co nie?
Ja wróciłęm... ze szkoły... jutro wiosna się zaczyna kalendarzowa. Przynajmniej część śniegu stopniała... dobrze jest :)

Lu - 20 Marca 2006, 16:25

Godzilla napisał/a
Odmeldowuję się. Zaraz idę do lekarza.

Mam nadzieję że to nic poważnego. :?
Chociaż, kilka dni zwolnienia lekarskiego jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło ;)

Merigold - 20 Marca 2006, 16:31

Witam wszystkich w poniedziałek. Ja już po pracy więc nie jest tak żle.
pietrek - 20 Marca 2006, 16:53

Powitać, powitać wszystkich. Jako, że czytam SF od 1 numeru, to i pora na czytanie forum nadeszła. Pozdrowienia.
Rodion - 20 Marca 2006, 16:55

Pietrek, bladzisz czleku! :evil:
Nowi witaja sie w temacie: Biją II.
Lekkiej smierci zycze.

pietrek - 20 Marca 2006, 16:59

A to przepraszam. Skoro powitanie nie pasuje ponawiam je w odpowiednim temacie. Mimo to pozdrawiam :)
Rodion - 20 Marca 2006, 17:00

Ego te absolvo. :P
Pako - 20 Marca 2006, 17:00

Oj, ważne że się przywitał... Ale fakt - temat nie ten :)
Ale jak już powiedział cześć, to odpowiem :) CZeść!

Aga - 20 Marca 2006, 17:16

Dziń dybry... Mam dobry wiści. Net mi znowu działa! Więc witam wszystkich zebranych. I zabieram się do czytania ponad 900 postów...
Pako - 20 Marca 2006, 17:31

No.. dawno cię nie było...tedy witaj.. ciepło witamy...
sulka - 20 Marca 2006, 17:56

Ja rowniez witam, troche pozno...

Ach, slaby ten dzien dzisiaj... Siedze jeszcze w robocie, nie zanosi sie na to, ze wyjde przed 23, pietro wyzej mi jakies sk...yny od samego rana napierniczaja jakas wiertarko-cykliniarko-betoniarka, do tego dzwonil niedawno mechanik z warsztatu, ze jakis modul zarzadzajacy iskra poszedl sie j...c, a nowy kosztuje 530 zl...

Niech sie ten dzien w koncu skonczy :evil: :evil: :evil: :(

Pako - 20 Marca 2006, 17:59

Eh.. wyrazy współczucia.. keidyś będzie lepiej, zgodnie z teorią pecha ;) A gdzie pracujesz?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group