To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Dzień dobry, cześć i czołem...

NURS - 18 Marca 2006, 13:10
Temat postu: Dzień dobry, cześć i czołem...
Tak sobie pomyślałem, że skoro forum to miejsce w którym sie spotykamy, warto przy wejściu powitać obecnych. Nie chodzi bynajmniej o powitanie na forum, od tego jest stosowny wątek, ale o takie zwyczajowe dziń dybry, dla aktualnie obecnych, wymienienie zwyczajowych uwag o pogodzie, zapytanie, co słychać. A na wyjściu ciepłe do widzenia, albo dobrej nocy. Kto zechce może iśc w moje slady, przymusu w żadnym wypadku nie ma.
A zatem Good morning Vietnaaam, w ten chmurny day!

andre - 18 Marca 2006, 13:32

Zaiste,szajs pogoda...Bongiorno czy jak to tam brzmi... :D
Anonymous - 18 Marca 2006, 14:12

Pomysł sympatyczny, więc witam wszystkich sobotnich forumowiczów! Dziś w szkole obchodziliśmy dzien wiosny, której kurczę nie ma. :cry:
Ale za to wieczorem idę na szanty :lol:

elam - 18 Marca 2006, 14:29

no to dzindybry! witam z paryzewa, w ktorym wiosna jest, jak nalezy, slonko swieci, studenci strajkuja, a ja sobie slucham soundtrackow fantastycznych seriali i marnuje taka ladna sobote... :)
Ziuta - 18 Marca 2006, 14:59

Zdrawstwujtie, narodzie! Ziuta wrócił właśnie z pisanie matury próbnej z języka angielskiego. Poszlo całekiem, całkiem. Teraz bumeluję na forum, potem lezę do fizyki.
fonsztyk - 18 Marca 2006, 15:03

Oooo fajny pomysł. Dzień dobry. W planach cały dzień w chałupie a wieczorkiem umówiłem się na Heroesów w sieci. Słomiany wdowiec ze mnie to korztstam... - z komputera :lol:
Lu - 18 Marca 2006, 16:37

A ja pozdrawiam wszystkich pracujących - wieczorem mam dużą imprezę na nowym mieszkaniu znajomych - czyli tzw. parapetówkę. Mamy się przebrać za kobiety w ciaży i wkroczyć w krąg zdumionych ludzi nauki (moi znajomi zaprosili swoich kolegów z pracy więc postanowiliśmy zrobić jakąś kichę/siarę/numer).
Niespecjalnie podoba mi się ten pomysł z ciążą :?
Co ja na siebie włożę? :evil:

Pako - 18 Marca 2006, 16:45

Dziń dybry!
Lu - szeroką sukienkę i poduszkę :mrgreen:
Fonsztyk - HoMM3 :> ?
A pogoda.. szkoda języka strzępić, taka kiepska. Wiosny mi trza.. wiosny.. wzywajcie szamanów, trza wiosnę zrobić :)

Sandman - 18 Marca 2006, 16:48

Kilka minut przerwy w pracy, więc witam wszystkich. Pogoda dobija, a robota goni, ech. :(
Diefenbaker - 18 Marca 2006, 17:17

witam
fonsztyk - 18 Marca 2006, 17:17

Pako napisał/a

Fonsztyk - HoMM3 :>?


Nieee. Czwórke. I czekam niecierpliwie na piątkę bo podobno na dniach ma być.

Merigold - 18 Marca 2006, 17:28

Ja również wszystkich witam w to piękne sobotnie popołudnie.
Nareszcie coś miłego po tygodniu ciężkiej pracy.

Pako - 18 Marca 2006, 17:34

Merigold - racja.. cos miłego.. świadomość, że po jutrze do szkoły wracam, a w piątek to się o mnie ojczyzna upomina :) Byle mnie do iraku nie posłali :P
Celowe nie zwrócenie uwagi na fakt, że weekendu zostało mi jeszcze ponad 24h, sporo ponad :P
Fonsztyk - a fe.. w czwórkę nie grałem, ale tyle co widziałem, to mi się nie widziała ;) trójka rox :) Jaka będzie piątka? Ciekawy jestem sam :)

Iscariote - 18 Marca 2006, 17:39

Dzień Dobry Wieczór wszystkim tu zgromadzonym.
W moim pięknym BoatCity... pogoda jak wszędzie, czyli pod psem

gorat - 18 Marca 2006, 19:32

A gdzie temat do żegnania się przy wychodzeniu z forum? :mrgreen:
Pako - 18 Marca 2006, 21:23

Skoro jeszcze nei ma, to ja na razie powiem tu dobranoc :) Teraz się wezmę za niemiecki, angielski, może matę. Poczytam Dżumę, może coś se tam skrobnę - zwykły wiecżór. To dobranoc wam, drodzy forumowicze :D
NURS - 18 Marca 2006, 22:20

gorat napisał/a
A gdzie temat do żegnania się przy wychodzeniu z forum? :mrgreen:


tukej, jak mawiaja autochtoni. przecież zaznaczyłem że to dla witających się i żegnających :-)

Myrtille - 18 Marca 2006, 23:00

Witam wszystkich!
Jak mija sobotni wieczór?
Mnie strasznie się nudzi...

Merigold - 19 Marca 2006, 00:44

To ja już dobranoc mówię.
I tak oto po sobocie. :(

NURS - 19 Marca 2006, 02:26

Dobrej nocy wszystkim. Do zobaczenia dzisiaj :-)
Pako - 19 Marca 2006, 09:32

O.. pierwszy będę :) Tedy witam was wszystkich :) Piękny iście niedzielny poranek. Tylko śnieg ciągle.. a ja wiosny chcę. Ale temperatura w normie, śniadanko się robi, ja wyspany. Trochę coś tam po gardle drapie, ale pewnie przejdzie. Chory to jestem tylko jesienią i na wiosnę, a do wiosny to nam jeszcze daleko :/
Ale ogólnie jest fajnie... brzuch burczy i domaga się jedzenia tedy kończę gadaninę. Ello wam :)

NURS - 19 Marca 2006, 09:57

Dzień ziobry, drodzy rodacy :-)
Vykosh - 19 Marca 2006, 10:10

Dzin dybry! :wink:
Czy ten temat jest od nabijania postów? :twisted:

Pako - 19 Marca 2006, 10:13

Jak najbardziej :) Ale tylko w sumie dwa dziennie powinny być góra ;) Jeden na przywitanie, jeden na pożegnanie... Ale kto by się tam przejmował, jeszcze przecież trzeba powitać tych, którzy doszli i tak dalej... No i jakoś dociągnąć do tych 2k postów ;)
Good morgen :)

Anonymous - 19 Marca 2006, 10:39

Pako napisał/a
Ale tylko w sumie dwa dziennie powinny być góra

A jesli ktoś kilka razy dziennie się loguje, to może się witać kilka razy? :twisted:

Witam w niedzielę, może dziś się zmobilizuję do oceny tekstów, kto wie:)

Pako - 19 Marca 2006, 10:49

Ano... też racja.. ale w sumie to ja myslałem tylko o dzień dobry i do widzenia na cały dzień.. ale tak stawiając sprawę to masz rację, wypada się witać za każdym razem, jak się przychodzi :) Ale witam i ja :)
NURS - 19 Marca 2006, 11:20

Vykosh napisał/a
Dzin dybry! :wink:
Czy ten temat jest od nabijania postów? :twisted:


Nie, a po co nabijac, skoro mamy ich i tak chyba najwięcej miesięcznie? Tak mnie jakoś dziwnie wychowano, że jak wchodzę między ludzi, to mówię dzień dobry. Chciałbym też, żeby to forum różniło się nieco od innych, podobnych miejsc. Nasze forum, to taka knajpka ze starymi znajomymi. Godzi się przywitać, ale przymusu nie ma.
Nabijanie postów to np. ankiety, kto wygra: Marian, czy Hela.

Myrtille - 19 Marca 2006, 11:27

Dzień dobry!!!
Życze wszystkim spokojnej i miłej niedzieli :)
Szkoda tylko,że jest tak zimno...ja chce już wiosne,a wtedy siup na rowerek i do lasu :D

Vykosh - 19 Marca 2006, 11:31

NURS napisał/a
Vykosh napisał/a
Dzin dybry! :wink:
Czy ten temat jest od nabijania postów? :twisted:


Nie, a po co nabijac, skoro mamy ich i tak chyba najwięcej miesięcznie? Tak mnie jakoś dziwnie wychowano, że jak wchodzę między ludzi, to mówię dzień dobry. Chciałbym też, żeby to forum różniło się nieco od innych, podobnych miejsc. Nasze forum, to taka knajpka ze starymi znajomymi. Godzi się przywitać, ale przymusu nie ma.
Nabijanie postów to np. ankiety, kto wygra: Marian, czy Hela.

Nie wiem po co nabijać posty, ale niektórzy tak mają - na tym forum chyba takich mało jest :)
A przywitać się zawsze miło, ale licząc, że każdy napisze minimum 2 posty dziennie - to serwer to krótkim czasie może wybuchnąć :)

NURS - 19 Marca 2006, 11:48

Moim zadaniem jest moderowanie tego miejsca, jak wspomniałem, chcę, zeby żyło, żeby ludzie poczuli pewną więź środowiskową, a to jest jeden ze srodkow pozwalających ją wzmocnić. Historia pokazuje, ze przepływy pomiędzy istniejacymi społecznościami sieciowymi sa dośc duże. Ilości postów to rzecz wtórna, liczy się to, żeby ludzie, którzy do nas zajrzą poczuli sie komfortowo i zostali z nami. Na razie to sie udaje, ale samo nie bedzie działało.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group