To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Podpisy

Anonymous - 5 Maj 2006, 21:04

Lu:
Cytat
A teraz cytat z pamięci podpisu Mirii, który rozłozył mnie na łopatki:


Jak miło, że Lu zapamiętała mój podpis. :) Ale to ona ma najciekawsze podpisy. :mrgreen:

Anko - 5 Lipca 2006, 02:55

Czas leci, ale to znowu podpis Mirii okazał się rozbrajający (śmiałam się jak głupia, aż się na mnie patrzono dziwnie). Warte uwiecznienia, jakbyś miała kiedyś zmienić:
Early to rise and early to bed makes a man healthy, wealthy and dead.
:bravo Popieram!!! Mądrość Twoja czy mądrzejszych od Ciebie? (Bo ktoś już sypał Oskarem Wilde'em, zdaje się joe_cool).

Ale ten podpis Lu (cytat z Platona) też był świetny.

joe_cool - 5 Lipca 2006, 11:55

no, ja sypnęłam Wilde'em :mrgreen:
Anonymous - 5 Lipca 2006, 15:22

Podpis to przeróbka angielskiego przysłowia, nie mojego autorstwa :wink: Ale traktuję go jako motto zyciowe :mrgreen: A Wilde'a mam na forum NF : "Arguments are extremely vulgar, for everyone in good society holds exactly the same opinion." - lubię miec podpis związany niejako z wydarzeniami na forach :twisted:
Anko - 5 Lipca 2006, 16:31

Heh, to dobrze pamiętałam joe_cool. 8)
Miria - że podpis to przeróbka przysłowia, to skojarzyłam. Choć zapomniałam, jak brzmi oryginał. :cry:
Przypomina mi się też wariacja na temat innego ang. powiedzonka/przysłowia:
An apple a day keeps the doctor away. ->
An onion a day keeps everybody away!
A Twój podpis chyba rzeczywiście nawiązuje do Twej aktywności na forum... i wiesz, czemu mi się podoba. :D Bo ostatnio siedzę na forum nocami. Często nie ma wtedy nikogo - ale czasem widzę Ciebie. :wink:

Anonymous - 5 Lipca 2006, 17:12

Oryginal brzmiał jakoś tak: Early to bed and early to rise makes a man healthy, wealthy and wise.

A wariacji na temat tego drugiego powiedzonka jest całe mnóstwo, np. A Sixpack A Day Keeps The License Away

Ciebie też zauważyłam w nocy :) W końcu są wakacje i mogę powrócić do właściwego dla mnie trybu życia :wink:

Anko - 5 Lipca 2006, 17:57

Miria:
Cytat
W końcu są wakacje
:twisted: :mrgreen:
No i reaktywowałyśmy ten temat. 8)

Mnie kiedyś jeszcze urzekł podpis zamieszczający banner chyba jakiegoś bractwa czy konwentu (oj, gdzie ja to widziałam - forum ISY? forum NF?). Było tam coś a la piwnica mojego pradziadka (ziemianka) i podpis "Prawie jak twierdza". :D

Ziuta - 5 Lipca 2006, 18:51

To ja się włączę ze swoim podpisem.
Pierwsza linijka — notatka ołówkiem na marginesie posłowia do „Wspomnień polskich. Wędrówek po Argentynie” Gombrowicza. Czyje to – wypisek z G., czy czyjaś autorska notatka – nie wiem. Książkę pożyczył mi kumpel, a on ja z kolei pożyczył od cioci
Druga linijka — poroniony płód mojego umysłu.

Anko - 10 Lipca 2006, 03:02

Ha, zmieniłam podpis i imidż ogólny. Teraz trochę lepiej oddaje mój nastrój... :twisted:

P.S.
Ziuta:
Cytat
Druga linijka — poroniony płód mojego umysłu.
Jakoś tak, qrde bele, mogłabym się pod nią podpisać. :wink:
Anko - 16 Lipca 2006, 02:17

Tak się zdarzyło, że w przeciągu paru dni nabawiłam się znowuż kolejnej sygnaturki. :) Coś do pary z nowym awatarem. :twisted:
Tym razem, w związku ze zbliżającym się sezonem na nagrody dla pisarzy fantastyki, odświeżyłam sobie w pamięci wg mnie najlepszą powieść fantasy ubiegłego sezonu. :mrgreen:

Przypomniała mi się dyskusja na tym forum o opętaniu: podobno jak ktoś mówi, że jest opętany, to na pewno nie jest. Z głupotą być może nie jest tak prosto :D ale jak widać, Ridareta nie była aż tak głupia, żeby być pozbawioną autorefleksji. 8) W przeciwieństwie do co poniektórych bohaterów w fantasy (i nie tylko), których ciężko mi ścierpieć. :?

Purgatov - 30 Sierpnia 2006, 00:17

Taki sobie podpis walnąłem w związku ze zwycięztwem polconowym :D
Diabolus - 30 Sierpnia 2006, 10:36

Purgi tak bardzo nieciesz się, bo jestem w stanie pomścić moje dzieci ciemności ;) .
Angelus - 30 Sierpnia 2006, 20:39

Niech sie cieszy póki może... :twisted: Ostrze zęby na rewanż. :wink:
Alatar - 30 Sierpnia 2006, 22:09

W moim podpisie nie ma przerw pomiędzy . czy , a następną literą, co jest celowe. Po prostu, najzwyklej w świecie, podpis ma ograniczenie do 200 znaków (zbrodnia). Dlatego proszę się nie dziwić i w ogóle i w szczególe. Uff, chyba usprawiedliwiony.
Tomcich - 1 Wrzeœśnia 2006, 18:30

Podpis Last Vikinga

Chodzi o to, żeby Olaf był syty i owieczka cała

:bravo :mrgreen:

Nexus - 7 Wrzeœśnia 2006, 21:39

Mój podpis pochodzi oczywiście z "Catcher in The Rye" Salingera, czyli "Buszującego w zbożu".
Ten cytat został zapożyczony do Ghost In The Shell i umieszczony w logo za którym ukrywał się Laughing Man. Logo jest też moim drugim avatarem :D

elam - 11 Wrzeœśnia 2006, 16:29

podpis Godzilli:
Powiem ci naprawdę jak to jest,
Moje serce jest jak pies,
Daj mu jeść, daj mu jeść, daj mu jeść natychmiast!


(to z elektrycznych gitar)

podpis gremlinka:
Bo w sercu mam dziurę wielkości miłości
której nic nie zatka, ani wódka, ani sałatka...

(to z kabaretu potem)

gorat - 11 Wrzeœśnia 2006, 16:50

Zauważyłem chyba literówkę: Agi, co to jest skorpin?
Lu - 11 Wrzeœśnia 2006, 18:22

Elam:
Cytat

podpis gremlinka:
Bo w sercu mam dziurę wielkości miłości
której nic nie zatka, ani wódka, ani sałatka...

(to z kabaretu potem)

Genialny podpis w swojej oczywistości :lol: Właśnie zastanawiałam się czy to twoje słowa :lol:

Edit: A mój podpis pokazuje z jakim trudnym słowem aktualnie się oswajam. Była konsekwencja, teraz będzie punktualność i samodyscyplina. Systematyczność narazie zostawiam.... :?

Agi - 11 Wrzeœśnia 2006, 20:20

gorat
Cytat
Zauważyłem chyba literówkę: Agi, co to jest skorpin?

Już poprawiam :oops: . Dzięki :)

Selithira - 11 Wrzeœśnia 2006, 23:26

Podpis dareko - Wiedzma wszystko wie :D Zaraz zmieniam swój na podobny... Chociaż po co fakt oczywisty stwierdzać... :D
Nexus - 28 Października 2006, 13:08

By zakończyć pełną transformację zmieniłem czasowo podpis :mrgreen:
Anko - 28 Października 2006, 18:53

No, a ja mam teraz cytat z pewnego felietonisty z Gazety W. :) Bo koresponduje z moim nastawieniem do życia. :twisted:

A G.G.G. ma:
Cytat
小龙
小龍
Czyżby "mały smok" (x2)? :wink:
elam - 8 Listopada 2006, 12:35

podobal mi sie podpis, jaki nosil do niedawna Fidel- kurcze juz nie pamietam jak to dokladnie bylo,

Uwazam, ze Kartagine nalezy zburzyc

(wiem, ze czegos na poczatku brak, popraw mnie, Fidelu :) )
no i dlaczego zmieniles? Tak do ciebie pasowal.... :)

Fidel-F2 - 8 Listopada 2006, 13:11

Są to słowa jakimi Kato Starszy kończył każde, wygłaszane na dowolny temat, przemówienie w senacie "...a poza tym uważam, że Kartaginę należy zniszczyć". Oryginalna łacińska sentencja nie jest znana a jedynie jej greckie tłumaczenie "dokei de moi kai Karchedona me einai".
W podpisie zmieniłem "zniszczyć" na "zburzyć". Jakoś bardziej mi pasowało.

Kiedyś myślałem, że nigdy nie zmienię mojego pierwszego podpisu, o żurku; jednakże wcześniej czy później wszystko zaczyna wydawać się trywialne.

hrabek - 8 Listopada 2006, 13:14

Dzisiaj to powiedzenie wciaz jest zywe, jednakze dostosowane do naszych czasow i rzeczywistosci. Wypowiada je inny wielki wodz, a w przekladzie brzmi: Balcerowicz musi odejsc!
Fidel-F2 - 8 Listopada 2006, 13:17

Jest jednak zasadnicz różnica między tymi zagrożeniami co stawia obu krzykaczy w odmiennym świetle.
Fidel-F2 - 10 Listopada 2006, 17:47

Ziuta fajny podpis :P
elam - 10 Listopada 2006, 20:19

a jaki? :)
Gustaw G.Garuga - 10 Listopada 2006, 21:24

Cytat
Anko: A G.G.G. ma:
Cytat
小龙
小龍
Czyżby mały smok (x2)? :wink:

Zgadła Pani, proszę zgłosić się po odbiór nagrody na Berdyczów :wink: "Mały smok", czyli Xiao Long, także część składowa chińskiego imienia Bruce'a Lee (Li Xiaolong). Pierwszy zapis w chińskim uproszczonym, obowiązującym w dzisiejszych Chinach, drugi w chińskim tradycyjnym, używanym w Hongkongu i na Tajwanie.

Ale to już przeszłość, wracam bowiem do własnej tradycji podpisów autoreklamowych :D



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group