To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Liga niezwykłych dżentelmenów [komiks] - Spawn/Batman

Stoniu - 5 Lutego 2006, 17:56
Temat postu: Spawn/Batman
Mandragora w marcu planuje wydanie Spawn/Batman z rysunkami Todda McFarlane i scenariuszem Franka Millera.Cena 10 zł. za 56 stron.Może kto¶ już czytał komiks i warto czy nie warto nabyć :wink: ?
Iscariote - 6 Lutego 2006, 19:32

Stoniu napisał/a
i scenariuszem Franka Millera


przeczytaj i zastanów się... Frank Miller... 10 zł... przekalkuluj i kup. :)

Stoniu - 6 Lutego 2006, 21:03

No jakby na t popatrzeć z tej strony.No i 56 za dychę można nabyć :)
Vesper - 7 Lutego 2006, 13:04

http://www.thecomicbox.co...awn-batman.html hmmmm...

no i jest jeszcze amazon i jego słynne 'customer reviews' -> http://www.amazon.com/gp/...glance&n=283155

:) osobi¶cie, po lekturze tychże, nie wydałbym 10 zł na komiks, dodałbym jaki¶ 2-3 i poszedł jeszcze raz na Batman Begins ;)

Iscariote - 7 Lutego 2006, 16:56

A ja sobie kupie mimo wszystko :D Trzeba wspierac polski rynek komiksowy. Bo jak nikt nie kupuje to niech nikt sie potem nie dziwi, że nic ciekawego na rynku nie można znaleĽć
Vened - 16 Lutego 2006, 16:41

56 stron... Przy wszystkich moich pozytywnych uczuciach do Franka, chyba se to w Empiku przeczytam:)
Czarny - 16 Lutego 2006, 19:42

Przypuszczam, że zakupię. Mam prawie wszystkie Batmany wydane w Polsce.
Christof - 17 Lutego 2006, 16:42

W zasadzie nic specjalnego, ot zwykla nawalanka. Ale za dyszke mozna :)
JohnDoe - 18 Lutego 2006, 14:54

Iscariote napisał/a
A ja sobie kupie mimo wszystko :D Trzeba wspierac polski rynek komiksowy. Bo jak nikt nie kupuje to niech nikt sie potem nie dziwi, że nic ciekawego na rynku nie można znaleĽć


Z takim podej¶ciem dajesz tylko do zrozumienia wydawcy, że kupisz każde g. które ma na okładce Batmana... Na mój gust to raczej niezbyt zdrowy sposób wspierania rynku.
Chyba że recenzje kłami± :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group