To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Polcon 2017.08.24-27 Lublin

Goria - 22 Sierpnia 2017, 09:01

Dzięki za informację!

Dalambercie- kiedyś, jak byłam piękna i młoda to wyglądało jak na poniższym zdjęciu, ale teraz faktycznie może być wersja Hard, tudzież babcina (jak w bajce). Koszyczek zaś, nie dość, że poręczny to i charakterystyczny - łatwiej rozpoznać człowieka i być może będzie jedyną rzeczą, która się w tym zestawieniu nie zmieniła :D :P .
a czasu nie miałam coby sobie inne uszyć.


Martva - 22 Sierpnia 2017, 10:12

gorat, znaczy się nie wyświetla czy jest brzydki?
Goria, łał jaki kapturek :omg:

Goria - 22 Sierpnia 2017, 10:44

Dzięki! Przynajmniej zdjęcia zostały :) . Teraz byłoby fajnie, gdyby Witia się ukazała, to mogłabym robić za Kraken lub Zielarki :) . Bo na zombiaki mam za mało cierpliwości jeszcze. Chyba, że dopiero początek transformacji?
nureczka - 22 Sierpnia 2017, 10:51

Martva napisał/a
gorat, znaczy się nie wyświetla czy jest brzydki?

Widać szary zakaz wjazdu. Być może nie rozumiemy dowcipu :)

Kruk Siwy - 22 Sierpnia 2017, 11:01

Ale tam był jakiś planik z Martvą Naturą, ale wzion i zniknoł.
Goria - 22 Sierpnia 2017, 11:25

Doszły mnie słuchy, że plan się ciągle zmienia. :/.
Martva - może po prostu będziemy cię szukać po kramach. Twoje wisiorki, bransoletki i kolczyki powinnam rozpoznać :) Na zeszłorocznym Falkonie były wszak najpiękniejsze :) .

Martva - 22 Sierpnia 2017, 19:02



To (widać?) dostałam jako aktualną mapkę ze dwa tygodnie temu, po zmianie miejsca całości. Mam nadzieję że nie zaszły jakieś nowe zmiany w międzyczasie i że obie strony myślały o tym samym stanowisku. No ale to naprawdę nie Falkon, jakby co - pomięty fioletowy obrus, on się dość mocno rzuca w oczy :)

Goria - 22 Sierpnia 2017, 19:50

! :)
Goria - 29 Sierpnia 2017, 07:49

Martva, fajnie cię było ponownie zobaczyć :) Wisiorek jest przepiękny! :)
Martva - 29 Sierpnia 2017, 09:52

Nie robię brzydkich rzeczy bo się słabo sprzedają ;) A poważnie - dzięki, też mi było miło! Uwielbiam konwenty najbardziej ze wszystkich imprez na jakich się wystawiam, bo jest dużo fajnych znajomych ludzi.

Byłam uziemiona więc o konwencie wiem tyle, ile opowiedzieli mi ludzie, spędziłam trochę czasu w bardzo kameralnym gronie w centrum - no i właśnie, centrum! W listopadzie jest ciemność, bruk i opady, latem są liście na drzewach, ogródki i omg fontanny. Zdecydowanie bardziej mi się podoba ta wersja.

Goria - 29 Sierpnia 2017, 11:00

:)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group