To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - 23. MFF w Nidzicy 23-26.06.2016

Fidel-F2 - 22 Lutego 2016, 21:21

żadne
krisu - 22 Lutego 2016, 21:52

Żadne co? To moja wina że nic nie pamiętasz z Nidzicy? Było nie pić.
Martva - 22 Lutego 2016, 22:52

Chłopaki, dość.
Lowenna - 22 Lutego 2016, 23:17

:shock: W Nidzicy byłam kilka razy. Alko piłam raz. Dwa lata temu, gdy Wojtas zaprosił mnie do komisji konkursu nalewek. krisu, pierdzielisz i oceniasz innych według swego alkoholizmu :|
krisu - 22 Lutego 2016, 23:26

Lowenna napisał/a
do komisji konkursu nalewek
Acha! Powiedział minister Ziobro.
Agi - 23 Lutego 2016, 07:25

krisu, zaczynasz być niemiły. Nie byłeś, nie widziałeś, ale wiesz lepiej niż ci, którzy byli. Weź, przestań.
krisu - 23 Lutego 2016, 10:15

Ok. Przepraszam.
Luc du Lac - 24 Lutego 2016, 09:30

ale co prawda, to prawda - konwenty (ich formuła) bardzo (bardzo) zmieniły się od czasów zaprzeszłych.
kapucha i wszystko jasne.

Silaqui - 24 Lutego 2016, 09:37

Luc du Lac napisał/a
ale co prawda, to prawda - konwenty (ich formuła) bardzo (bardzo) zmieniły się od czasów zaprzeszłych.
kapucha i wszystko jasne.

Nie mam zbyt wielkiego porównania (byłam w Nidzicy i na Falkonie) , ale jak na tym drugim znalazłam więcej doktorowych gadżetów, tak w Nidzicy nie musiałam szukać ludzi do pogadania na interesujące mnie tematy ^^

Lynx - 29 Lutego 2016, 09:03

Chciałaby dusza do raju, ale... Junior. Lato. Gorący czas przed sezonem. Buuu... :evil:
krisu - 6 Marca 2016, 02:36

Generalnie coś jest nie tak. Zamiast się jednoczyć, tworzą się frakcje. W imię tego, kto jakie granty dostanie od kogo.
Nidzica jako konwent Solarisu ma się nieźle. Dlaczego nie ma giełdy książek i gadzetów?. A Kto przy zdrowych zmysłach podkopywałby własny interes?

I tak, Fidel, wiem, powiesz że bredzę.

Fidel-F2 - 6 Marca 2016, 08:16

Pada deszcz, pada deszcz
Nie zmoknie łysy pies

Lowenna - 11 Marca 2016, 22:14

Poligonu w tym roku nie będzie :( :( :(
Silaqui - 12 Marca 2016, 00:54

Lowenna, Zawsze można przyjechać wcześniej ^^

Na FB pojawiło się info, że tylko 30 miejsc w domkach zostało: kto niezdecydowany niech się szybko decyduje :)

Lowenna - 15 Marca 2016, 04:54

Silaqui napisał/a
Lowenna, Zawsze można przyjechać wcześniej ^^
Nie. Widać, że nie rozumiesz idei Poligonu.
Silaqui - 18 Marca 2016, 09:26

Lowenna napisał/a
Nie. Widać, że nie rozumiesz idei Poligonu.

całkiem możliwe, to dopiero moja druga Nidzica i trzeci konwent :) Ot, zasugerowałam się słowami Wojtka i tyle.

Jeszcze tylko 22 wolne miejsca.

A! bym zapomniała, a w sumie nurtuje mnie ten problem odrobinę: wiadomo, że w Kalbornii mamy śniadania plus wieczorną wyżerkę. Podczas pobytu na zamku widziałam ludzi jedzących pizzę itp. plus rzeczy zamawiane na miejscu, ale jakoś nie uśmiecha mi się karmienie małego rudzielca pizzą czy innymi niesprawdzonymi daniami przez te kilka dni. Czy w okolicach zamku jest jakaś w miarę sensowna cenowo i jakościowo knajpa z żarciem? Ewentualnie czy warto zamówić coś na miejscu? Ogólnie: jak i gdzie dokarmiać dzieciaka?

Fidel-F2 - 18 Marca 2016, 09:49

Ratuszowa. Kultowe miejsce. :mrgreen:

A poza tym, co masz do pizzy? Mięsko, warzywa, ser, pieczywko. Samo dobre i zdrowe i zbilansowane.

lakeholmen - 18 Marca 2016, 10:06

Silaqui napisał/a
Lowenna napisał/a
Nie. Widać, że nie rozumiesz idei Poligonu.

całkiem możliwe, to dopiero moja druga Nidzica i trzeci konwent :) Ot, zasugerowałam się słowami Wojtka i tyle.

Jeszcze tylko 22 wolne miejsca.

A! bym zapomniała, a w sumie nurtuje mnie ten problem odrobinę: wiadomo, że w Kalbornii mamy śniadania plus wieczorną wyżerkę. Podczas pobytu na zamku widziałam ludzi jedzących pizzę itp. plus rzeczy zamawiane na miejscu, ale jakoś nie uśmiecha mi się karmienie małego rudzielca pizzą czy innymi niesprawdzonymi daniami przez te kilka dni. Czy w okolicach zamku jest jakaś w miarę sensowna cenowo i jakościowo knajpa z żarciem? Ewentualnie czy warto zamówić coś na miejscu? Ogólnie: jak i gdzie dokarmiać dzieciaka?


I jeszcze domowe obiadki w takiej kamienicy. Do wskazania.

Silaqui - 18 Marca 2016, 17:50

Fidel-F2 napisał/a
Ratuszowa. Kultowe miejsce. :mrgreen:

A poza tym, co masz do pizzy? Mięsko, warzywa, ser, pieczywko. Samo dobre i zdrowe i zbilansowane.

Tia, i mi się dziecię do pizzy przyzwyczai i już nie będzie chciała wcinać kotletów. Chociaż nie, za kotlety Ruda dałaby się pokroić, mogę być spokojna :mrgreen:
A tak serio: Dobra pizza nie jest zła, tylko tutaj z kolei ja jestem wybredna i musi być prawdziwie dobra :P

lakeholmen napisał/a
I jeszcze domowe obiadki w takiej kamienicy. Do wskazania.

Zapamiętam i będę się dopytywać na miejscu, dzięki!

Fidel-F2 - 18 Marca 2016, 17:55

Zrób dziecku prawdziwe wakacje. Na wakacjach zasady żywieniowe są odrobinę inne. Je się lody, gofry, frytki, hamburgery, hot drogi i pizzę. I popija Coca-Colą. Chyba, że skończyło się osiemnaście lat, wtedy piwem.
ilcattivo13 - 18 Maj 2016, 21:10

Pięć tygodni :D
merula - 28 Maj 2016, 13:33

Silaqui, są spokojnie ze dwa miejsca, a i miejscowa, zamkowa knajpa też żywi w miarę normalnie i nie za miliony.
ilcattivo13 - 2 Czerwca 2016, 17:20

Trzy tygodnie! Zaczynam się pakować :D
Silaqui - 2 Czerwca 2016, 20:42

ilcattivo13, to nieźle :D Ja na razie muszę się zastanowić w co się spakować i ile miejsca zostawić na książki ^^
Ps: na stronie festiwalowej w końcu ruszyło odliczanie: http://festiwal.solarisnet.pl/?p=1233 , czyli sezon spamowania Nidzicą uważam za rozpoczęty :D

bio - 2 Czerwca 2016, 21:57

Przy okazji spytajcie Sedeńkę, czy już zapłacił wdowie za Przechowalnię?
Fidel-F2 - 2 Czerwca 2016, 22:47

Przy okazji spytam Sedeńkę, jak leci?
ilcattivo13 - 3 Czerwca 2016, 18:55

Silaqui - a ja myślałem, że sezon spamowania Nidzicą nigdy się nie kończy ;P:
merula - 3 Czerwca 2016, 19:29

chyba namówiliśmy Pomiot, żeby przyjechała :D
Silaqui - 4 Czerwca 2016, 08:02

merula napisał/a
Silaqui, są spokojnie ze dwa miejsca, a i miejscowa, zamkowa knajpa też żywi w miarę normalnie i nie za miliony.

W zeszłym roku jakoś nie zdarzyło mi się niczego z zamkowej knajpy skosztować, ale widziałam ludzi zajadających się pierogami. I przeżyli :D

ilcattivo13
Niech będzie: na miesiąc przed festiwalem spamowanie się nasila :)
Właśnie, czas nabyć bilety na ciapągi ^^

merula - 4 Czerwca 2016, 13:29

placek rycerski jadają moje dzieci i mąż


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group