To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - The Expanse - wreszcie serial sf.

dalambert - 12 Maj 2018, 22:18

gorat, To ten sezon 3 już jest ?
gorat - 12 Maj 2018, 22:48

dalambert, od miesiąca się toczy, i to coraz szybciej - w górę.
dalambert - 12 Maj 2018, 22:54

Gdzie?
gorat - 12 Maj 2018, 23:58

Orbita Jowisza 8)
Ziuta - 13 Maj 2018, 11:37

Niestety, trzeci sezon leci na razie tylko w USA.
Co zresztą jest jednym z przyczyn kłopotów serialu. SyFy jest małą stacją, więc żeby zarobić na naprawdę drogą Ekspansję, sprzedaje licencje na szerszą dystrybucję. Oddzielnie idzie więc streaming na platformach VOD w USA (to oddali Amazonowi), oddzielnie dystrybucja zagraniczna (przez Netfliksa). Do tego dochodzi niekorzystna umowa NBC Universal, przez którą SyFy zarabia za reklamy liczone z oglądalności na żywo, kiedy spory odsetek widzów ogląda z nagrywarek.
Szkoda stacji, która kilka lat temu miała naprawdę ambitne plany obejmujące ekranizacje Hyperiona i Obcego w obcym kraju. Okazuje się, że mniejszych graczy na mocno pofragmentowanym rynku nie stać na ambitniejsze produkcje, a obśmiewane filmy o megarekinach to nie był zły wybór, ale konieczność.
Jest jednak iskierka nadziei: twórcy maja nadzieję, że uda się jeszcze komuś sprzedaż Ekspansję. Może to być Amazon, który i tak już ma kupioną dystrybucję internetową na USA i ostatnio przekierowuje siły na duże, prestiżowe tytuły.

gorat - 20 Maj 2018, 18:25

Silaqui napisał/a
W Expanse coś zaczyna się dziać, może jednak nie będzie tak źle.
Jeśli twiedzisz, że "zaczyna się", to co to było wcześniej? Bo oglądało się dobrze.
Spoiler:

Silaqui - 22 Maj 2018, 23:51

gorat, no do czwartego odcinka to gadali i wspominali, i wyrzucali, i w ogóle sztampa sztampą. W piątym dalej sztampa, ale z fajerwerkami, zatem lepiej :D
Beata - 26 Maj 2018, 09:28

The Expanse saved :mrgreen:
konopia - 26 Maj 2018, 09:38

A ja coś nie mogę, stanąłem w połowie 3odcinka drugiej serii I wcale mnie nie ciągnie.
W tym czasie obejrzałem inne rzeczy, zawsze znajduje się coś by bardziej interesującego.

Fidel-F2 - 26 Maj 2018, 14:21

To dobry serial, faktycznie, może Ci się nie podobać.
gorat - 29 Czerwca 2018, 01:46

Trzeci sezon zakończony - no i nie powiem, epickie zakończenie czy też otwarcie, w sumie jakby Amazon nie przejął, to mógłby być przyzwoity koniec serialu.

Spoiler:

konopia - 29 Czerwca 2018, 16:28

amazon, no to nie będzie tego na netflix uk, :evil:
gorat - 29 Czerwca 2018, 18:15

Spoiler:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group