To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - D'hürrga Verügh Akrr'ha! - głosowanie do 15 lutego

LadyBlack - 11 Lutego 2015, 08:59

konopia, pogratulować pamięci :wink:

Znowu sennie i leniwie w szortach. Czyżby za dużo do czytania, tym razem? :wink: :D

konopia - 11 Lutego 2015, 09:24

LadyBlack, średnio, w ciągu dnia, używam kilkunastu haseł i loginów, to wyrabia pamięć :roll:

głosowało dwanaście osób, na forum w ciągu ostatniej doby było ponad 40, czyli jedna czwarta tu zajrzała, statystycznie dużo.
Autorzy muszą to traktować naprawdę hobbistycznie, bo jeśli chcieli by coś z tego więcej wycisnąć to pozostaje im tylko zaprzyjaźnienie się z "szortalem".
Ja już jestem na to za stary, ale młodzi powinni sprawę sobie przemyśleć.

gebilis - 14 Lutego 2015, 12:08

A gdyby na zwycięzcę czekała nagroda - publikacja w Szortalu na wynos = frekwencja by wzrosła?
Ale i tak jest dobrze, że jest takie miejsce, gdzie bez znużenia można sobie poczytac :bravo :)

Magnis - 14 Lutego 2015, 18:14

Swój głos oddałem na Maciusia, Kto nie słucha mamy i Zabłąkani.
dalambert - 14 Lutego 2015, 19:37

Oczywiśvie Maciuś , oraz na Zawsze.... Zabłąkany :wink:
konopia - 14 Lutego 2015, 21:12

dzięki, mamy jeszcze tylko 13 godzin na głosowanie ..
LadyBlack - 14 Lutego 2015, 22:32

Nooo właściwie to dziś już późno, rano będzie za wcześnie, głosowanie chyba zakończone :wink:
Noooo chyba że jednak nie :mrgreen:

gorat - 14 Lutego 2015, 23:33

Wbiłem głos, na opinie nie mam siły, mało czasu. Dziwna pora zakończenia, nie trzeba podkręcić licznika?

Cytat
Zakończenie ankiety za: 10 Godzin, 44 Minut

Agi - 15 Lutego 2015, 08:03

Dodałam 10 godzin. Głosowanie zakończy się wieczorem.
merula - 15 Lutego 2015, 09:30

Kto nie słucha mamy... i Zabłąkani
konopia - 15 Lutego 2015, 09:49

ja tu wpadam ogłosić zwycięzce i podsumowanie zrobić a tu jeszcze prę godzin zostało :shock:
może to i lepiej.

Agi - 15 Lutego 2015, 09:57

konopia, zwykle głosowanie kończyło się wieczorem, ale jeśli chcesz zakończyć teraz, to nie ma problemu. Mogę cofnąć przedłużenie.
konopia - 15 Lutego 2015, 10:02

nie, zostaw, im więcej głosujących tym lepiej, może ktoś jeszcze zagłosuje, niektórzy lubią na ostaniom chwilę, zapominają, że od kiedy głosy sa niewidoczne do czasu zakończenia ankiety, to już nie ma znaczenia kto kiedy zagłosuje, bo głosów nie widać aż do końca.
marekz - 15 Lutego 2015, 14:52

Jak dla mnie to w tej edycji jeden szort mocno dystansuje resztę, i są to Zabłąkani.

Potem jest krótka przerwa, którą można by ująć jako „drugiego miejsca nie przyznano”, a potem byłby u mnie Love is all around.

A reszta byłaby milczeniem. Punkty dla dwóch powyżej wymienionych.

Lowenna - 15 Lutego 2015, 16:12

Agi, dzięki za przedłużenie :)

Bardzo dobra edycja :bravo :bravo :bravo dla wszystkich autorów. Punkty przyznane

gebilis - 15 Lutego 2015, 17:37

Rzutem na tasmę frekwencja rośnie - kto jeszcze? :shock: :D
dalambert - 15 Lutego 2015, 19:53

22 głosujący to nieźle, ale jeszcze 20 minut -DAWAĆ DALEJ :!:
konopia - 15 Lutego 2015, 20:20

:bravo :bravo
czas na ujawnienie autorów, przypomnę tylko, ze w tej edycji nie było ograniczenia szortów na osobe.

Na zawsze mój - Czaga
Maciuś - LadyBlack + Diabolus
Love is all around - LadyBlack
Kto nie slucha mamy - LadyBlack
Zabłąkani - LadyBlack

:bravo

merula - 15 Lutego 2015, 20:26

Brawo Lady Black, cóż za skuteczna akcja :mrgreen:
LadyBlack - 15 Lutego 2015, 20:36

Ograniczenia nie było, pomysły mnożyły się jak króliki, więc siadłam i spisałam część.
Żałuje bardzo, że tak mało osób pisze, nawet gdy temat świetny, bo Konopia doskonały pomysł zarzucił. Pocieszeniem jest ilość głosujących w tej edycji.
Dziękuję bardzo za głosy i opinie :D Nie ukrywam, że tym razem było dla mnie i emocjonująco i zabawnie :wink:

Zrobiłam z premedytacją sztuczny tłum i nieuczciwą konkurencję, dlatego prowadzenie następnej edycji przekazuję Czadze. Czaga w Twoje ręce :D

dalambert - 15 Lutego 2015, 20:53

LadyBlack, ALE NUMER :bravo :bravo :bravo WRESZCIĘ KOMUŚ CHCIAŁO :wink:
Goria - 15 Lutego 2015, 20:58

nieeeeee - nie Lady - wysyłając tekst napisałam do konopi "że na pewno nie wygram" (zapytaj!) :) Mi wychodzą stusłówka, albo teksty dłuższe, te pośrodku ćwiczę tutaj :) trochę jak jamajscy bobsleiści :) wiem, że mi nie wyjdzie, ale poćwiczyć i spróbować nigdy nie zaszkodzi :) ot tak, dla sportu

Gratulacje :bravo :bravo :bravo

gebilis - 15 Lutego 2015, 21:11

Nie ważne ile osób pisało - wazne, ze sie wszystkim czytać chciało - 23 osoby to ładny wynik. Gratulacje dla autorek :bravo
Lowenna - 15 Lutego 2015, 21:15

LadyBlack, :omg: :bravo :bravo :bravo dzięki, że Ci się chciało. Dobrze się bawiłam czytając Twoje historie i ciężko było zdecydować się na 1-2 punktowane.
LadyBlack - 15 Lutego 2015, 21:25

Dziękuję :D
mesiash - 16 Lutego 2015, 10:14

LadyBlack, zebrać 32 z 35 głosów, to sztuka. Przez duże S. Ale teksty przednie, więc się należało. :bravo
Czaga i Diabolus, brawa również!

dziko - 16 Lutego 2015, 21:50

Zawsze mógł być tylko jeden autor :wink:

LadyBlack :bravo :bravo
Diabolus :bravo
Czaga :bravo

konopia za prowadzenie i ciekawy temat :bravo

Starscreem - 17 Lutego 2015, 11:16

LadyBlack, :shock: rozwaliłaś system :bravo "Zabłąkani" są bardzo w Twoim stylu i nie miałam wątpliwości, na czyjego szorta głosuję, ale pozostałe są tak bardzo inne... różnorodne... S.Z.O.K.
Czaga, nie marudź, jesteś coraz lepsza! :bravo
konopia, byłam pewna, że "Love is all around" jest twojego autorstwa ;) Fajny temat wymyśliłeś. Napisałam swoją interpretację translacji "D'hürrga Verügh Akrr'ha!", ale wyszło mi ok 14000 znaków, choć starałam się jak mogłam skondensować treść. Może przysiądę do niego, poprawię (zrobię milion przypisów, żeby nie-biolodzy wiedzieli o czym to jest ;) ) i gdzieś wam tu wrzucę na pastwę krytyki :wink:

konopia - 17 Lutego 2015, 12:15

temat z założenia miał być jak najbardziej otwarty.
Starscreem, zagłosowałem na "Love..."
od razu jak to tylko przeczytałem to poczułem smutek, że to nie ja napisałem. Wyjątkowo do mnie trafiło ten szort. Zderzenie dwóch kultur, odmienna interpretacja symboliki i zwyczajów, super.

Niestety byłem pozbawiony możliwości domyślania się, kto co napisał, bo od początku wiedziałem kto jest autorem, czy współautorem, to w przypadku Maciusia, gdzie Lady napisała szorta do pomysłu Diabolusa.

Jednocześnie poczułem coś na kształt zazdrości i podziwu dla LadyBlack, tak szybko napisać kilka sensownych szortów, oczywiście Lady jak to każdy autor widzi niedoskonałości i niedociągnięcia, jeszcze by je szlifowała itp...

Mówisz, że masz co długiego, dawaj :omg: poczytamy.

Goria - 17 Lutego 2015, 13:06

Starscreem napisał/a

Czaga, nie marudź, jesteś coraz lepsza! :bravo


Dziękuję, ale poważnie tak pisałam do konopii :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group