To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Latająca-Holera.pl - Forum testowe - Piaskownica

Kruk Siwy - 30 Października 2014, 15:47

thomas2411, nie bierz tak wszystkiego do siebie. Ja osobiście nie potrzebuję, ani nie chcę zmian na forum, bo nie używam gadżetów typu telefon z wodotryskiem, są mi zbędne. Widzę na forum kilka osób (dosłownie kilka) które chciałyby sobie popikać jakimś gadżetem i od tego robi im się błogo. To jeszcze nie powód żeby zmieniać wygląd i sposób posługiwania się forum.
Ale nie postawiłem sprawy na ostrzu noża, napisałem: "Ale koszuli rozdzierać nie będę,".
Z całą pewnością też nie było moim zamiarem obrażanie osoby, czyli nie oszukujmy się - Ciebie - która uratowała istnienie forum. Ale swoje zdanie wyrazić mogę, choćby nieco złośliwie, nieprawdaż?

konopia - 30 Października 2014, 15:50

Kruk Siwy, ale dla Ciebie sposób obsługiwania forum się nie zmieni, forum pozostanie takie jak jest tzn. do forumowania w przeglądarce, dodatkowe możliwości nie będą obowiązkowe.
Zajrzałeś w ogóle na wersję testową?

Kruk Siwy - 30 Października 2014, 16:02

Pozwolisz, że to pytanie
konopia napisał/a
Zajrzałeś w ogóle na wersję testową?
pozostawię bez komentarza.
Fidel-F2 - 1 Listopada 2014, 08:52

Kruk Siwy napisał/a
No i rzeczywiście nie ja będę siedział nad usterkami technicznymi, bo się na tym nie znam.
Znam się za to na innych rzeczach i nie lamentuję, że ich za mnie nie zrobią techniczni.
argument 'a u was murzynów biją'

Kruk Siwy napisał/a
Widzę na forum kilka osób (dosłownie kilka) które chciałyby sobie popikać jakimś gadżetem i od tego robi im się błogo.
być może reszta nie widzi potrzeby zgłaszać argumentów i postulatów już zgłoszonych

btw, jakoś nie pałasz chęcią do powrotu do gęsiego pióra w ramach zawodowej działalności tylko błogo i radośnie pikasz sobie gadżetem z klawiaturą i ekranem

marudzisz Kruku i nic poza tym

Kruk Siwy - 1 Listopada 2014, 09:32

Fidelito, chrzanicie. A w pracy używam wiecznego pióra jeżeli już cię to interesuje. Pikam, owszem, ale nie na telefonie i do tego z obrzydzeniem. Najwyższym.
No i wiesz, jakbyś miał coś do powiedzenia w temacie wątku to tutaj. Serio, serio.

Fidel-F2 - 1 Listopada 2014, 13:55

Wszystkie Twoje utwory powstały przy pomocy pióra wiecznego?
nureczka - 1 Listopada 2014, 14:31

Fidel-F2 napisał/a
Wszystkie Twoje utwory powstały przy pomocy pióra wiecznego?

Pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu Kruka - Tak.
Edyta: po namyśle dodam zastrzeżenie "Wszystkie, które powstały w czasach gdy znam Kruka". O twórczości wczesnej się nie wypowiadam,

dareko - 3 Listopada 2014, 16:33

Fidel, jak twoje kolano? :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group