To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Latająca-Holera.pl - Forum testowe - Piaskownica

thomas2411 - 3 Wrzeœśnia 2014, 09:13

gorat napisał/a
Szukam historii postów, nie mogę znaleźć. Domyślnie nie ma.

Edit: przez ponad dwa lata nie dali rady napisać czegoś, co w Przemie jest od początku ._.


Może stwierdzili, że nie potrzebne, bo napisać to raczej nie problem. Kto ich tam wie.

Ja się przekonuję do phpBB3 nie tylko ze względu na TapaTalk, ale po opiniach na kilku już forach, jest bezpieczniejszy, stabilniejszy, szybszy. A wszelakie opcje to kwestia modów i przyzwyczajeń. Choć tej historii nikt nie dawał w opcjach, na których zależy.

nureczka - 3 Wrzeœśnia 2014, 10:41

thomas2411 napisał/a
Choć tej historii nikt nie dawał w opcjach, na których zależy.

Ja osobiście nie odczuwam potrzeby.

Lowenna - 3 Wrzeœśnia 2014, 10:50

Okienko szybkiej odpowiedzi się przydaje :)
konopia - 3 Wrzeœśnia 2014, 11:05

chat box, proszę zwiększyć ilość pamiętanych wiadomości, niech pamięta przynajmniej ze 100 poprzednich wpisów, co by nie trzeba było za każdym razem w archiwum zaglądać
Magnis - 3 Wrzeœśnia 2014, 15:59

Czy można zwiększyć okno szałta żeby wyświetlało się 10-15 wiadomości na raz niż jak jest teraz.
thomas2411 - 3 Wrzeœśnia 2014, 16:26

Magnis napisał/a
Czy można zwiększyć okno szałta żeby wyświetlało się 10-15 wiadomości na raz niż jak jest teraz.


Można, tylko pytanie ile osób faktycznie z tego będzie korzystało i czy jest sens, żeby każdemu się tak duże okno ładowało?

Pako - 3 Wrzeœśnia 2014, 16:45

shoutbox zawsze był dość fajnym elementem każdego forum i się wykorzystywał. Ja się przychylam do opcji Magnisa.
thomas2411 - 3 Wrzeœśnia 2014, 16:47

Pako napisał/a
shoutbox zawsze był dość fajnym elementem każdego forum i się wykorzystywał. Ja się przychylam do opcji Magnisa.


OK, jak uda się przenieść na nowy silnik, i będzie więcej chętnych to jak najbardziej.

merula - 3 Wrzeœśnia 2014, 22:29

przydała by się możliwość sortowania użytkowników po kilku kategoriach, jak było poprzednio i opcja "rosnąco" i "malejąco".

i szkoda, że jak się kliknie w tamat, to nie odsyła do pierwszego nieczytanego posta. na nowym - do pierwszej strony. jak się jakiś czas nie pojawia, to znacznie ułatwia powrót do "wątku".

gorat - 3 Wrzeœśnia 2014, 23:15

merula, pewnie jest tak, że do nieczytanego przenosi specjalna ikonka. Wiem, wredne i niewygodne :P:
merula - 3 Wrzeœśnia 2014, 23:21

pewnie tak. jeszcze nie obadałam.
thomas2411 - 3 Wrzeœśnia 2014, 23:35

merula napisał/a
pewnie tak. jeszcze nie obadałam.


Do ostatniego wpisanego przenosi ta ikonka pop prawo przy loginie autora ostatniego wpisu. Poszukam wolną chwilą jak to dodać,żeby też była opcja do 1 nieczytanego.

merula - 3 Wrzeœśnia 2014, 23:41

thomas2411 napisał/a
Do ostatniego wpisanego przenosi ta ikonka pop prawo przy loginie autora ostatniego wpisu.


to znamy. chodzi o tę opcję, przy wiekszej liczbie nieczytanych, zwłaszcza jak to są dwie-trzy strony.

Fidel-F2 - 4 Wrzeœśnia 2014, 08:37

Coby post zedytowany pojawiał się jako nieprzeczytany. Niedoróbka w tym aspekcie na LH jest wielce irytująca.
Luc du Lac - 12 Wrzeœśnia 2014, 12:42

jak już wcześniej pisałem:
Podałeś/aś nieprawidłową nazwę użytkownika. Sprawdź ją i spróbuj ponownie. Jeśli problem nadal będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem forum.

loguje się tym samym loginem/hasłem co tutaj

thomas2411 - 12 Wrzeœśnia 2014, 14:54

Luc du Lac wydawało mi się, że Ci o tym pisałem. Spróbuj założyć konto z Twoim loginem ale bez spacji pomiędzy słowami.
thomas2411 - 16 Wrzeœśnia 2014, 21:44

Patrząc ilu jest tu użytkowników, ilu aktywnych, a ilu interesowało się nowym silnikiem forum, stwierdzam, że śmiało można zmieniać...generalnie jakieś uwagi miała garstka osób :D

Także jak tylko będzie trochę wolnego czasu, to przetestuję jeszcze migrację i do dzieła :)

Matrim - 16 Wrzeœśnia 2014, 22:31

thomas2411 napisał/a
to przetestuję jeszcze migrację i do dzieła :)

A to wszystko przejdzie bez bólu? Znaczy, liczniki postów, awatary, skrzynki z wiadomościami?

thomas2411 - 16 Wrzeœśnia 2014, 22:34

Pożiwiom uwidim....zobaczymy. Rok temu robiłem testowo to chyba dobrze poszło. Teraz też najpierw przetestuję, jak będize OK, to zrobię oficjalnie. Jak nie to dam sobie spokój.
Matrim - 16 Wrzeœśnia 2014, 22:38

To ja trzymam kciuki.
gorat - 16 Wrzeœśnia 2014, 22:56

Wygląda na to, że nie zdążę przy takim obrocie spraw...
konopia - 17 Wrzeœśnia 2014, 10:18

Zmieniaj! :mrgreen:
Już nie mogę się doczekać prawdziwego forum na tapatalku :omg:

Lowenna - 17 Wrzeœśnia 2014, 10:39

thomas2411, :bravo
gorat - 17 Wrzeœśnia 2014, 23:25

1. co z hierarchią...
2. ...i albumem?

Tych dwóch rzeczy nie mogę znaleźć.

thomas2411 - 18 Wrzeœśnia 2014, 08:57

1. Jak pamiętam hierarchia przeniosła się dobrze
2. Albumów nie używałem, więc trudno mi powiedzieć. Poszperam.

Luc du Lac - 24 Wrzeœśnia 2014, 09:38

thomas2411 napisał/a
Luc du Lac wydawało mi się, że Ci o tym pisałem. Spróbuj założyć konto z Twoim loginem ale bez spacji pomiędzy słowami.


czyli założyć całkiem nowe konto: np Luc_du_Lac / LucDuLac, a że tak powiem, moja krótka historia z Luc du Lac'a zostanie zintegrowana z nowym kontem ?

hrabek - 24 Wrzeœśnia 2014, 09:45

To jest forum testowe do potestowania możliwości nowoczesnego silnika. Nic nie jest zintegrowane, bo baza użytkowników i postów nie została przeniesiona.
Luc du Lac - 24 Wrzeœśnia 2014, 09:49

hrabek napisał/a
To jest forum testowe do potestowania możliwości nowoczesnego silnika. Nic nie jest zintegrowane, bo baza użytkowników i postów nie została przeniesiona.


no właśnie - robiłem problem tam gdzie go nie było
zarejestrowałem się jako nowy użytkownik z moim nickiem Luc du Lac i wszystko gra.

chociaż osobiście wolę stare forum....

hrabek - 24 Wrzeœśnia 2014, 09:56

To już masz ogarnięte. Kwestia przyzwyczajenia. Posiedziałbyś miesiąc na nowym i nie pamiętałbyś w ogóle, że kiedyś było inne.
Lynx - 25 Wrzeœśnia 2014, 08:25

Ja tam wolę użytkowników z lewej, jakoś mi się lepiej widzi z kim rozmawiam. Ale ja ślepawa trochę i może się przestawię?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group