To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - naj, Naj, NAJ! głosowanie do 14 września 2014

mesiash - 9 Wrzeœśnia 2014, 16:13

48h spóźnienia w stosunku do założonego planu ocenienia i skomentowania tekstów w weekend to i tak niezły wynik.
Ostatni dar nie przekonało mnie za bardzo. Gdzieś na siłe wycięto parę słów, przez co zatracił się całokształt. Gdzieś była próba podrzucenia morału, która spełzła na niczym. Gdyby nie to doprowadzenie do stusłówki na siłę, byłoby coś ciekawego.
Byłby ślub mnie urzekło. Językowo i pomysłowo bardzo sprawne. Fajny pomysł na realizację tematu - chyba najmocniejszy z tej trójki, chociaż ogólnie w tej edycji nie poszło to najlepiej. Dla mnie najlepsze w tym zestawieniu.
Potępieniec przeczytałem i zapomniałem. Niestety. Po umoralniającym i komediowym tekście bardzo ciężko się coś takiego czyta, zwłaszcza że trąci chaosem (Chaosem? :twisted: ).

mesiash - 11 Wrzeœśnia 2014, 15:17

Tak jak się spodziewałem, nie mam potwierdzenia iż na urlopie będę miał internet, więc autorom proponuję samoujawnienie na koniec (oczywiście dostaną stosowną wiadomość na skrzynkę). Przepraszam za to :)
LadyBlack - 11 Wrzeœśnia 2014, 20:36

Zapewne będzie ekscytująco :wink:

Tymczasem głosowanie znowu utknęło.

baranek - 12 Wrzeœśnia 2014, 20:06

Głos poszedł na "Ostatni dar"
LadyBlack - 14 Wrzeœśnia 2014, 16:17

Koniec.

Wyniki wyglądają tak:
miejsce III - Potępieniec - 2 punkty :bravo
miejsce II - Ostatni dar - 3 punkty :bravo
miejsce I - Byłby ślub - 5 punktów :bravo

Wychodzi na to, że wygrał mój tekst Byłby ślub.
Dziękuję bardzo za głosy :D

Pozostałych dwóch autorów prosimy o samoujawnienie w celu imiennego złożenia zasłużonych gratulacji, uścisków, całusków itp. :mrgreen:

Goria - 14 Wrzeœśnia 2014, 18:01

Gartualcje! :) Chyba :P ;)
Ostatni dar jest mój i napisany także błyskawicznie. Czytałam Twój wpis, Lady, w szortach i się zgadzam. Trzeci jest mesiasha?

konopia - 14 Wrzeœśnia 2014, 19:05

:bravo LadyBlack.
LadyBlack - 14 Wrzeœśnia 2014, 19:52

Dzięki :mrgreen:

Podsumowując:
LadyBlack - Byłby ślub
Czaga - Ostatni dar
mesiash - Potępieniec

To teraz już jasne i formalnie zebrane :wink:

nureczka - 14 Wrzeœśnia 2014, 19:55

A ja, nieco przekornie, powiem, że mi się właśnie takie małe edycje podobają. Przeczytać dwa-trzy, no cztery szorty pod rząd lubię. Ale przy większej ilości czuję przesyt. Jakbym czytała książkę typu "100 kawałów o małym fiacie".
dziko - 14 Wrzeœśnia 2014, 22:13

LabyBlack :bravo :bravo :bravo
Czaga :bravo :bravo
mesiash :bravo

Kameralne edycje mają swój urok, tyko trochę głosujących mało. Teraz w konkursach na SZORTALU dużo więcej głosuje, kiedyś było odwrotnie, taki znak czasu :)

mesiash - 22 Wrzeœśnia 2014, 10:51

Dziękuję za doprowadzenie do końca, przepraszam za mój niebyt. Było naprawdę mało tego internetu na wyjeździe.
Gratulacje paniom, za to że mnie (choć to nie było bardzo trudne) pokonały :)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group