To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty, te fandomowe i te forumowe - Towarzyskie Spotkanie Fantastów

mawete - 31 Stycznia 2006, 13:17

Udusić squr....synów... :mrgreen:
Grahf - 31 Stycznia 2006, 13:25

Ja się wybieram.
Na pierwszym zlocie w Łodzi było rewelacyjnie (plus mawete i jego "Katiuszka"). Niestety w Lublę nie byłem i nie spróbowałem legendarnego już w pewnych kręgach miodziku :| .
Ale nadrobimy to mawete, nadrobimy 8) .

mawete - 31 Stycznia 2006, 13:27

Grahf: jasne... :D zdrówko !
Nivak - 3 Lutego 2006, 18:05

Jakby co, to ja będę nad morzem :)
I tak, jestem z Łodzi i się tego nie wstydzę... aż tak bardzo ;)

Iscariote - 3 Lutego 2006, 18:48

ech... mnie sie Łódź nie podoba ale już sie przyzywyczaiłem, że to nudne miasto... i tez sie nie wstydze, aż tak bardzo
Duke - 6 Lutego 2006, 15:26

NURS napisał/a
w zamysle nasze spotkanie mialoby byc takim bliskim spotkaniem III stopnia czytelnikow z autorami.

To nie mozna zutylizować do tego celu aktualnie odbywających się konwentów? NURS - rex omnibus z dworem - objezdałby różne CONY i tam spotykałby mano a mano swoich fanów i pstrykał rózne foty z nimi :wink:

Gacek - 6 Lutego 2006, 22:14

Cytat
Iscariote napisał
A ja jestem sam... kompletnie sam... i spowodu wieku i jakoś nie zauważyłem by ktoś jakoś bardziej interesował sie tym czym ja... internet to jednak zbawienie. I tak sobie biedny żyje od jednego MFK do nastepnego MFK... pech, że prawie zawsze chodze tam sam...


Hehehe! Ja mam tyle samo lat co ty i też jetem sam jeśli chodzi o zainteresowania. Może ze dwie osoby znam (in real of korse) co se z nimi mogę pogadać tak jak na forum. Tylko pytanie mam i prosze sie nie smiac. Co to znaczy MFK :shock: ?

Czarny - 6 Lutego 2006, 22:16

Międzynarodowy Festiwal Komiksu, albo coś w tym guście.
Iscariote - 6 Lutego 2006, 22:44

www.festiwalkomiksu.prv.pl jak ktos jest zainteresowany. Ja tak tylko żyje od jednego do drugiego, a sciany zapełniają się plakatami po woli z tego festiwalu
Rafał - 8 Lutego 2006, 08:54

A czy ktoś kojaży sobie coś takiego jak Tolk-Folk? Mamy w Bielau takiego zapaleńca, całkiem pozytywnie zakręconego, Elek Belegard się nazywa, co rok w rok organizuje imprezkę w stylu Tolkiena. Obawiam się, że to jedyne miejsce gdzie mógłbym spotkać się w ramach TSF jeśliby kto chciał podjechać, bo miejsce imprezy widzę z okna swojej chaty.
mawete - 8 Lutego 2006, 08:59

Rafał: a kiedy ta impreza? Umieść to też w konwentach - może ktoś się skusi :D
Rafał - 8 Lutego 2006, 09:27

mawete napisał/a
Rafał: a kiedy ta impreza? Umieść to też w konwentach - może ktoś się skusi


Najlepiej zajrzeć Tutaj - wszystko na ten temat , a relacje zobaczyć np.tutaj

Imprezka nabiera rozpędu, jest sympatyczna, choć organizacja jednoosobowa. Naprawdę.

ps. Dzięki Rodion za naukę pisania linków.

Rodion - 8 Lutego 2006, 11:30

NIe ma sprawy. :D

mawete, wiadomo coś bardziej konkretnego o tej inprezie nad morzem?
- kiedy?
-gdzie (konkretnie) ?
- komu i ile ( i czemu tak dużo?) :D

Czarny - 8 Lutego 2006, 11:36

No właśnie. I jeszcze gdzie śpimy i z kim ( :oops: nie tego pytania nie było :mrgreen: )
mawete - 8 Lutego 2006, 12:28

Rodion:
1. Viking będzie się interesował dokładniej pod koniec lutego, na początku marca - teraz jest jeszcze trochę za wcześnie. Jak będzi wiadomo to podam i co jakiś czas będę przypominał.
2. ogólnie juz było pisane zobacz wcześniej szczegóły jak Viking załatwi.
3. dojazd na własną rękę płacimy tylko za domek - spać gdzieś trzeba - jedzenie i piwo w ilościach przemysłowych (Nivak) na własny koszt nie sądzę żeby był z tym jakiś problem
Czarny: a śpij z kim chcesz byle to bym nie był ja :mrgreen:

/edit: całość organizuje Last Viking jest dostępny na forum NF. przygonię go tutaj ale chwilowo ma sporo zajęcia w pracy i nie bardzo ma czas. Można pytać też Angelus (fSFFiH, fNF) - powinna mieć możliwość udzielenia odpowiedzi w terminie ustawowym... :mrgreen:

Czarny - 8 Lutego 2006, 12:32

Jeden domek, to ile tam ma być osób?
Póki będę przytomny będę się pilnował by nie zakłócać Twego miejsca spoczynku (znaczy odpoczynku) mawete. Masz to na piśmie :mrgreen:

mawete - 8 Lutego 2006, 12:35

Czarny to najprawdopodobniej będzie kilka domków. Zapowiada się około 30 osób.
Mam nadzieję, że nie chodzi Ci o miejsce ostatniego spoczynku... :mrgreen:

/edit: o wszelkie w miarę wiążące deklaracje będę prosił w marcu - po otrzymaniu wszystkich informacji na temat dokładnego miejsca i kosztów noclegu... koszty piwa chyna każdy zna...

Rodion - 8 Lutego 2006, 12:49

mawete, mozesz podsunąć Vikingowi tego linka:

http://neptun.spanie.pl/

Jakby co to wiem pod ktorym plotem jest zakopana amunicja. Rozerwiemy sie troche! :mrgreen:

mawete - 8 Lutego 2006, 13:05

Rodion: oki
Rodion - 8 Lutego 2006, 13:20

No to jeszcze cos podobnego w samym Pucku.

http://grodzisko.wpt.pl/okolica.html

mawete - 8 Lutego 2006, 13:23

Rodion: Viking jest z gdańska i ma już swoje lata... sądzę że da sobie radę... ale przekażę oczywiście... :mrgreen:
Rodion - 8 Lutego 2006, 13:25

Nie smiem wątpić! :lol:
Rafał - 8 Lutego 2006, 13:33

Z góry przepraszam za mały offtop, ale palce mnie świeżbią i muszę gdzieś też zareklamować to całe Rodionowo, więc może nie do końca będzie to taki offtop.
W końcówce września rzuciło mnie z żoną w interesach aż do Sopotu (koniec Polski jak dla mnie). Sopot nie zbyt nam się spodobał, woda brudna, jedziemy na prawdziwe morze - prosto do Władysławowa. Gdzieś spać przecież trzeba było. Wieczorem spacerek po plaży, woda kryształ, powietrze rześkie (pozazdrościć) i taki oto widoczek: Wychodzi na plażę starsza pani, gustowna torebeczka, zadbana, taki typ starszej damy, stawia torebkę na piasku rozpina i ... z torebki wychodzi takie wielkie bydle - nieźle wypasiony szczur. Oczy miałem chyba jak spodki. Szczurek sobie biegał, wracał na każde zawołanie swojej Pani widać, że był dobrze wychowany - pochodził chyba z dobrej rodziny. Pani była chyba miejscowa, bo to grubo po sezonie było i miejscowość miała taki niesamowity klimat, jakby wszyscy się powynosili. Ale fajnie było :wink:
No dobra już kończe, jakoś tak wylazło ze mnie. :mrgreen:

Dunadan - 8 Lutego 2006, 13:40

No kurczaczek no :D Rafał, ja o Tolk-Folku to już z kilkanaście razy wspominał :) nie byłem na zbyt wielu imorezach ale TF jest po prostu genialny! nie wiem czy gdziekolwiek można spotkac takich ludzi i taką atmosferę... totalny odjazd. Nie mówiąc już o okolicach Bielawy... IMHO Bielawa to perfekcyjne miejsce na konwent... no, może gdyby nie była położona na południowym południu Polski...
Ale skoro spotkanie ma się odbyć na północy to moze tez odbyc się kiedyś na południu, prawda? :)

Rafał - 8 Lutego 2006, 14:08

Dunadan napisał/a
moze tez odbyc się kiedyś na południu, prawda?


Organizacyjnie tereny nadadzą się jak mało które. Stare zamki, zrujnowane zamki, jest nawet zamek templariuszy, twierdze, kazamaty, lochy, sztolnie, średniowieczne kopalnie, porzucone gdzieś w górskich dolinkach kopalnie wszystkiego, lasy, stoki, jeziora, potoki, pstrągi, krzyże pokutne, wieże obserwacyjne, opuszczone fabryki, poszukiwacze skarbów, brodaci goście w pelerynach z wykrywaczami metalu, stosy wykopanego żelastwa na giełdzie staroci w Świadnicy (ostatnio widziałem trzy działka pokładowe z jakiegoś strąconego samolotu po 300 za szt.), miecze, szable, karabiny ... tylko dojechać ciężko. Droga kończy się ze 30 km za Wrockiem. Kolej się wykoleiła, zostaje PKS, albo samochód. Witamy w XIX w.

Dunadan - 8 Lutego 2006, 14:12

Hm?... ja nie maiłęm absolutnie żadnego problemu z dojechaniem nawet do Srebrnej Góry ( przyda się samochód z dobrym napędem jednak :D ) - podobnie z autobusami - jest połączenie i tak całkiem niezłe... tęksnię za Bielawą, jeszcze tylko jakieś 5 miesięcy i jadę znowu na Tolk-Folk :D
mawete - 8 Lutego 2006, 14:26

Rafał: kedy jest ta giełda w Świadnicy? Jestem bardzo zainteresowany... :D
Nivak - 8 Lutego 2006, 22:07

mawete napisał/a
piwo w ilościach przemysłowych (Nivak)
Ty mi tego piwa chyba nigdy nie zapomniesz ;)

A co do spania, to jakby co oba miejsca obok mnie są już od dawna zarezerwowane :D

gorat - 8 Lutego 2006, 22:43

Jak któryś Polcon będzie w Warszawie, to ma być tam gdzie w 1999 roku! :twisted: :mrgreen:
Wojak - 8 Lutego 2006, 23:29

przepraszam, ale mam pytanie :oops:

Czy to jest impreza otwarta, czy raczej nie? :oops:



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group