To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty, te fandomowe i te forumowe - Towarzyskie Spotkanie Fantastów

NURS - 8 Lutego 2006, 23:54

Rafał napisał/a
Z góry przepraszam za mały offtop, ale palce mnie świeżbią i muszę gdzieś też zareklamować to całe Rodionowo, więc może nie do końca będzie to taki offtop.
W końcówce września rzuciło mnie z żoną w interesach aż do Sopotu (koniec Polski jak dla mnie). Sopot nie zbyt nam się spodobał, woda brudna, jedziemy na prawdziwe morze - prosto do Władysławowa. Gdzieś spać przecież trzeba było. Wieczorem spacerek po plaży, woda kryształ, powietrze rześkie (pozazdrościć) i taki oto widoczek: Wychodzi na plażę starsza pani, gustowna torebeczka, zadbana, taki typ starszej damy, stawia torebkę na piasku rozpina i ... z torebki wychodzi takie wielkie bydle - nieźle wypasiony szczur. Oczy miałem chyba jak spodki. Szczurek sobie biegał, wracał na każde zawołanie swojej Pani widać, że był dobrze wychowany - pochodził chyba z dobrej rodziny. Pani była chyba miejscowa, bo to grubo po sezonie było i miejscowość miała taki niesamowity klimat, jakby wszyscy się powynosili. Ale fajnie było :wink:
No dobra już kończe, jakoś tak wylazło ze mnie. :mrgreen:


A nie wołała na niego, ogryzek? bo, jesli tak, to wiem kto to jest!

Rafał - 9 Lutego 2006, 04:40

Dunadan napisał/a
Hm?... ja nie maiłęm absolutnie żadnego problemu z dojechaniem nawet do Srebrnej Góry

Tradycyjnie co roku już w lutym na odcinku drogi łączącej moje okolice z resztą świata pojawiają sie leje jak po bombardowaniu, co jest dziwne bo żadnego ostrzału nie słychać :mrgreen:
mawete napisał/a
kedy jest ta giełda w Świadnicy? Jestem bardzo zainteresowany...

Każda pierwsza niedziela każdego miesiąca na Rynku. Stosy wszystkiego, jak coś jest za duże, żeby przytargać w całości to mają zdjęcia. Ale niekiedy przesadzają, zdarzyło mi się widzieć nawet niewypały z 2WŚ. Policja krąży i wyłapuje co gorsze przypadki. Skorodowane wykopki raczej odpuszczają sobie i jak ktoś chce samemu się pobawić w oczyszczanie to raczej zawsze coś znajdzie, chociaż różnie z tym bywa.

NURS: Pani nie wołała, tylko się uśmiechała. I dała nawet pogłaskać.

mawete - 9 Lutego 2006, 10:39

Last Viking się zarejestrował, ale wczoraj reinstalkę robił (chyba). Wszelkie pytania dotyczące spędu nad morzem proszę kierować bezpośrednio do Niego... :D
Nivak - 9 Lutego 2006, 10:42

Zabijesz go tymi pytaniami ;)
mawete - 9 Lutego 2006, 10:45

Nivak: "da se rade - nie jest mientki" :mrgreen:
Last Viking - 9 Lutego 2006, 10:51

Jestem, jestem i liczę również na Waszą pomoc w temacie ZLOTU :mrgreen:

Wszelkie sugestie są mile widziane...

Vykosh - 9 Lutego 2006, 11:03

Gdzie ten "Paradox" jest i kiedy tam warto przyjsc jak sie nikogo nie zna? :oops:
Bo ja z Wawy jestem... :oops:

Dunadan - 9 Lutego 2006, 21:38

Do Paradoxu trafić łatwo ale wytłumaczyć cięzko. Choć fakt faktem ze to knajka ukryta wśród budowli... mógłym zaporowadzić... problemw tym ze dopiero za jakiś tydzień bo w sobotę wyjeżdżam a jutro na cały dzień do pracy :D więc?
Vykosh - 10 Lutego 2006, 15:29

bardzo chetnie. Pośpiechu nie ma :)
Chciaz pewnie za tydzień u mnie będzie kruchi z czasem więc prędzej za 2 tygodnie.

Dunadan - 11 Lutego 2006, 00:54

W takim razie za dwa tygodnie... o ile ja znajdę czas :mrgreen:
Last Viking - 23 Marca 2006, 14:45

Wiosna, wiosna nastała....
więc chyba czas odnowić temat ZLOTU MIŁOŚNIKÓW FANTASTYKI

Dla przypomnienia ZLOT planowany jest nad morzem w długi weekend kwiecień/maj

REWA

Domki ogrzewane, koszt domku 5 osobowego 150 zł za dobę, więc wychodzi jakieś 30 zł od osoby.

Restauracja obok, budy z fastfoodami... eee... dla wegetarianów problem... ale rybka w smażalni :P
Sklep monopolowy, parkingi strzeżone i na plaże 1/2 rzutu moherowym beretem, zaje... eee... fajny cypel wychodzący na połowę zatoki... :P

Tu macie linka coby obejrzeć jak to wygląda: http://www.rewa.pl/

Więc deklarujcie się, bo trzeba rezerwacje poczynić :mrgreen:

Czarny - 24 Marca 2006, 07:46

Last Viking napisał/a
ale rybka w smażalni


No rybka dla wegetarianina, to niezły rarytas. Określ jakiś termin ostateczny, do kiedy należy się określić. I jak to ma wyglądać technicznie. Przedpłaty czy kasa na miejscu i może lista pewniaków, głupio tak trochę pierwszemu się zapisywać. Oczywiście w grę wchodzi również obecność niepełnoweekendowa? A właśnie jeszcze dokładne ramy czasowe, domki będą od piątku do środy, czy jak?

Rodion - 24 Marca 2006, 09:50

Popieram Czarnego.
Wiedźma - 25 Marca 2006, 21:31

To ja byłabym druga :) Jak dożyję :D
Last Viking - 27 Marca 2006, 11:48

Najważniejsza na obecną chwilę jest kwestia ilości osób.
W następnym tygodniu trzeba rezerwację poczynić i muszę wiedzieć ile domków wstępnie zarezerwować. Od tego też zależy negocjowalna cena :wink:

I na razie na tym się skupiam.
Z Forum NF już wiele osób się zdeklarowało :mrgreen:
Czekam

EDIT://

Z powodu licznych głosów forumowiczów, jakoby cały majowy weekend był za długi, na ZLOT (do tego dochodzi dojazd) proponuję 2 doby:

ZLOT REWA

29 kwiecień (sobota)
30 kwiecień (niedziela)
1 maj (poniedziałek)

Proszę o wyraźne deklaracje, bo od ilości osób zależy pozycja negocjacyjna w ustalaniu ceny za domki z Ośrodkiem :wink:

LISTA OSÓB ZDEKLAROWANYCH
Czarny
mawete
Rodion
Wiedźma


link do strony NF w identycznym temacie.

Grahf - 29 Marca 2006, 12:54

mawete szykuj swój legendarny miodzik :wink: i forma mam nadzieję lepsza niż w Łodzi :mrgreen: .
mawete - 3 Kwietnia 2006, 09:49

ech... miodziku to po przegranej z NURSem (nic sie nie martw stoi i czeka) to już niewiele zostało - a jeszcze Nivak z Harkonnenem2 mnie opili... Mam delikatne watpliwości czy te resztki dotrwają do zlotu... :twisted:
Nivak - 12 Kwietnia 2006, 17:34

Co tu tak niemrawo?
A miodzik przedni i ładnie się prezentuje na półeczce :D No i co z tego, że lekko nadpity :P

Piech - 12 Kwietnia 2006, 17:39

Cytat
mawete: miodziku to po przegranej z NURSem (nic sie nie martw stoi i czeka) to już niewiele zostało

Powinniśmy się wszyscy złożyć na ten miodzik i podpuszczać Cię co miesiąc.

Grahf - 20 Kwietnia 2006, 22:44

Zlocik od 29 :D .

Kto się wybiera na 100% :?:

Nivak - 20 Kwietnia 2006, 22:48

Ja? :shock: No ale to było pewne, więc może nie powinnam tego jeszcze raz pisać :D
Alkioneus - 21 Kwietnia 2006, 00:09

A niech mnie - DEKLARUJĘ SIĘ.
Pannę wyciągnę jeszcze, to zrobię jej urlopik. Niech pozna męki życia z fantastą i ćwirem.

EDIT: Deklaruję jedną osobę(siebie). Spytam może panny o zdanie, czy jej się w ogóle chce wyjeżdżać. Z tym, że ja wpadnę na dzień, może dwa. Nie więcej.

Rodion - 27 Kwietnia 2006, 17:42

Czarny, mów czy sie tam spotkamy, to jakieś szklo zabiore? :D
Czarny - 28 Kwietnia 2006, 07:46

Niestety nie, wywaliłem w tym miesiącu parę setek na panel do kompa i jestem goły finansowo. Zresztą trochę źle odebrano mój ostatni post. Nie była to już ostateczna deklaracja, lecz prośba o szczegóły, aby tę decyzję dopiero podjąć.
Tak więc trza nam będzie poczekać na inną okazję Rodionie, ale się może nadarzy.
Przepraszam za zamieszanie i niejasne wysławianie, ale nie pojawię się w Rewie, sorry.

Rodion - 28 Kwietnia 2006, 18:34

Cóż bywa! Poczekamy na jakas inna okazje. :D
A teraz bez bicia przyznac sie kto z naszego "grajdołka" sie wybiera na tak 84% :) ?
Bo jeśli pojawię sie tam sam, to moze sie okazać, że zmeczony dyskusja polożę sie spac i bedzie to ostatnia czynnośc w moim zyciu, gdyż w tajemniczy sposób zadławię sie siteńkiem od solniczki. :evil:

mawete - 28 Kwietnia 2006, 20:23

Mnie również nie będzie - przykro mi, ale ma meeting z konowałem w środku spędu... :(
Anonymous - 28 Kwietnia 2006, 20:44

Rodion, nie śpij za dużo, bo nie będziesz miał później czego opowiadać. :wink:
mawete - 2 Maj 2006, 08:16

O ile mi wiadomo spęd się odbył. Kto był? Przyznać się proszę ... I zdjędcia jakieś (te ciekawsze :twisted: ) wstawić... :mrgreen:
Rodion - 2 Maj 2006, 11:11

Właśnie przeczytalem recenzje ze zlotu napisana przez Vikinga.
I musze powiedzieć ze pominął On kilka istotnych faktów!
Faktycznie po kilku godzinnym przebijaniu sie przez bagna i zozlewiska, dotarłem do domku nr.4. Gdzie niebacznie poprosilem o cos do picia.
W tym momencie zostalem podstepnie napojony piwem Arka!
I było to ostatnie co pamietam! Moja jaźn zostala spacyfikowana i zlalem sie z kolektywem!
Ocknąlem sie trzy dni później oparty o przystanek w Gdyni!
I tylko jak przez mgłe pamietam niezwykle wyznamia, przenikanie przez ściany i drzwi, odglos sznurówek o poranku i zbiorowa adoracje butelki piwa Gryf.
I nadal w koszmarach sennych słyszę glos boga ToraToraTora.

PS. Czy wyjaśniona rostala zagadka ślicznie pachnącej koszulki?

agrafek - 2 Maj 2006, 11:39

Owszem, została, ale nie wiem, czy mogę ją ujawniać publicznie :D .
Nawiasem mówiąc, rozszyfrowaliśmy Cię w końcu, Rodion, wiemy, że to Ty jesteś duchem dragon, który wyłonił się z mgły i do niej powrócił. Ale i tak zostałeś zasymilowany!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group