To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Latająca-Holera.pl - Błędy serwisu

konopia - 11 Stycznia 2016, 15:00

z szukajką forumową sobie nie radzę,
kiedyś pytałem o sandersona,
zdaje się że Fidel (o ile dobrze pamiętam, że to on) odpowiedział, o Sandersonie i tym drugim autorze też (za nic nie pamiętam kim był ten drugi) ale było to w tym poście,
nie potrafię go znaleźć :cry: :oops: :evil:

Oczywiście miałem na komórce plik do którego wrzucałem takie informacje, by potem mieć je pod ręką (np widzę coś na promocji, czas się kończy, nie wiem czy mogę to kupić czy nie sięgam po komórkę i sprawdzam)
, w międzyczasie zmieniłem telefon itp... plik straciłem

mesiash - 11 Stycznia 2016, 16:20

Szukajka mówi, że Fidel pięciokrotnie użył tego nazwiska pisząc posty, za każdym razem w wątku "Pisarze się biją". Raz nawet, przyznając mu minus ;) Musiałeś coś źle zapamiętać, albo Fidel się pomylił przy pisaniu nazwiska - literówka, bądź odpowiadał na czyjąś wiadomość.
Fidel-F2 - 11 Stycznia 2016, 17:18

Raczej o Sandersonie się nie wypowiadałem bo niczego nie czytałem. Chociaż nie zawsze to się ze sobą pokrywa. ;P: Mogłem lekceważąco wspominać o Stoverze. Też na eS.
konopia - 11 Stycznia 2016, 19:24

o kurde, to już nie wiem o jakiego pisarza chodziło, o jakieś fantasy na pewno, o kogoś kogo jeszcze nie czytałem jakieś dwa nazwiska, normalnie masło muszę przestać jeść.
Lowenna - 24 Kwietnia 2016, 23:15

Grrr. Miałam ponad 300 nieprzeczytanych postów w wielu tematach. Po napisaniu kilku postów odznaczyło mi wszystko :(
Lowenna - 13 Czerwca 2016, 18:31

Czy tylko mnie forum się rozjechało? :|
Rafał - 14 Czerwca 2016, 09:39

No
Lowenna - 18 Lipca 2016, 22:17

O, tak mam od jakiegoś czasu i wkurza mnie to coraz bardziej :(
Spoiler:
Czyściłam kilka razy wszystko i nadal bez zmian. Ktoś może pomóc?

gorat - 18 Lipca 2016, 23:05

Brak obrazków, brak stylu... jaka przeglądarka? Nie ma w niej ustawień blokujących wymienione? Mogą być tylko dla karty, z której korzystasz.
Lowenna - 19 Lipca 2016, 17:57

gorat, :-* Używam FF. Sprawdziłam adblocka, poklikałam i znowu działa :mrgreen: Dziękuję
thomas2411 - 2 Wrzeœśnia 2016, 19:01

Niestety forum nie działało parę dni. Po tym jak serwer dostał czkawki jakimś cudem włączył się jakiś tryb aktualizacji bazy na forum i forum się po prostu wyłączyło. Nie wiem jak, ale zalogowałem się do panelu i włączyłem.

Przepraszam za zamieszanie, ale nie znam się bardzo na tym silniku forum i nawet nie wiedziałem gdzie szukać.

konopia - 2 Wrzeœśnia 2016, 21:13

IMO czas na aktualizację do najnowszej stabilnej wersji, wytrzymaliśmy kilka dni bez dostępu, wytrzymamy kolejne, obawiam się, ze w przypadku braku aktualizacji ta sytuacja może się powtarzać.
thomas2411 - 2 Wrzeœśnia 2016, 21:17

Generalnie się zgodzę. Samo przerzucenie nie jest bardzo problematyczne, bo kiedyś to robiłem. Problemem są te wtyczki wszystkie do nieprzeczytanych wiadomości itd.
konopia - 2 Wrzeœśnia 2016, 21:27

podstawowe wtyczki zawsze są dostępne, włączając w to tapatalk, kłopotem są bardziej skomplikowane rzeczy, które pojawiają się w miarę upływu czasu albo i wcale :cry:
thomas2411 - 2 Wrzeœśnia 2016, 21:46

Kojarzę tylko, że była jakaś wtyczka, która tu jest często używana, a której nie ma w nowszym phpBB. Chyba ta co pokazuje nieprzeczytany post w temacie.
ilcattivo13 - 25 Listopada 2016, 13:56

Kiedyś przy zmianie podpisu z automatu poprawiało podpisy we wszystkich postach, teraz mi tego nie zrobiło i stare posty są w ogóle bez podpisu. To błąd, czy standard?
gorat - 25 Listopada 2016, 22:57

ilcattivo13 napisał/a
Kiedyś przy zmianie podpisu z automatu poprawiało podpisy we wszystkich postach, teraz mi tego nie zrobiło i stare posty są w ogóle bez podpisu. To błąd, czy standard?
Zacytuję:

Przy pisaniu posta na dole jest lista, a w niej coś takiego: "Dodaj podpis (może być zmieniony w profilu)"
:mrgreen:
Możesz przeklikać swoje posty, by włączyć :mrgreen:

Masz także w profilu pod podpisem "Zawsze dodawaj mój podpis:", ale to powinno dotyczyć tylko nowych postów (to jest wartość domyślna, z której ustawiana jest ta opisana powyżej).

ilcattivo13 - 26 Listopada 2016, 02:40

gorat, siedemnaście tysięcy postów z małym hakiem, a Ty traktujesz mnie jakbym świeżo do bijalni trafił... Niech Ci będzie, nie umiem korzystać z Forum i w dodatku zadaję głupie pytania :D
ketyow - 26 Listopada 2016, 06:36

ilcattivo13, dwóch technicznych facetów i kombinacje. Zmień podpis raz jeszcze i wtedy zobaczymy co się stanie :-P Obstawiam zniknięcie :mrgreen:
gorat - 26 Listopada 2016, 14:52

ilcat, są tylko głupie pytania :D
Wyłączyłeś sobie podpis i próbujesz teraz zwalić na kogoś :twisted:

ilcattivo13 - 26 Listopada 2016, 15:26

Zmieniłem podpis i zaktualizowały się wszystkie posty, poza tymi pomiędzy 24 paździerzownika a 24 listopadownika. Posty z tego okresu nie mają w ogóle podpisów, choć między bodajże marcem, kiedy wrzucałem w podpis ogłoszenie o naborze do Szortalu, a 24 listopada, kiedy zmieniałem podpis, w ogóle nie zaglądałem do zakładki "profil". Ani tym bardziej, jak już wspomniałem, nie tykałem opcji pod polem tekstowym przy pisaniu postów.

Te brakujące podpisy, jeszcze raz to napiszę, przed ostatnią zmianą z przedwczoraj, do tej zmiany się wyświetlały. Przez to, że się wyświetlały, przypomniałem sobie, żeby wreszcie zmienić już nieaktualny podpis.

Możecie sobie robić podśmiech*jki na całego, ale ja naprawdę nie sadzałem do tego łap.

Romek P. - 26 Listopada 2016, 15:49

ilcattivo13 napisał/a
Możecie sobie robić podśmiech*jki na całego, ale ja naprawdę nie sadzałem do tego łap.


A ogon? Że nie wspomnę o jęzorze? :)

ketyow - 26 Listopada 2016, 23:55

ilcattivo13, zepsułeś forum. na ile chcesz bana?
Lowenna - 23 Marca 2017, 16:51

Cytat
Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Ta nazwa lub usługa jest nieznana
Takie coś mi wyskakuje po wysłaniu wiadomości.
Agi - 24 Marca 2017, 09:21

Forum działa losowo. Po wejściu na stronę główną, przy próbie logowania przerzuca na starą stronę z komunikatem o przenosinach. Próba wejścia do panelu administracyjnego kończy się komunikatem o błędzie.
Edyta: po wysłaniu wiadomości pojawia się komunikat: "Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Ta nazwa lub usługa jest nieznana"
Jeśli jedna kliknie się na "Strona główna" okazuje się, że post został zapisany.

Admini techniczni, chyba trzeba zakasać rękawy i poprawić to.

Fidel-F2 - 24 Marca 2017, 09:54

u mnie to samo

wystarczy odświeżyć i post się pojawia

thomas2411 - 24 Marca 2017, 10:03

To wynika z tego, że gdzieś tam na tzw serwerach DNS jest informacja, że jak ktoś wpisze w przeglądarce http://latajaca-holera.pl to ma kierować na ten konkretny komputer w serwerowni. Te informacje, o tych przekierowaniach z domeny na serwer są pobierane przez firmy dostarczające internet i trzymane w takich tymczasowych ustawieniach. Czyli za każdym razem jak ktoś wpisuje adres to nie dopytuje tych serwerów światowych DNS o to przekierowanie, tylko serwer operatora Internetu. Dzięki temu szybko to działa. I teraz jak przenieśliśmy forum na inny serwer to domena kieruje na inny serwer, inny adres IP. Ta informacja jest już zapisana w tych światowych serwerach DNS,a le nie u wszystkich u lokalnych operatorów. Dlatego część osób ma już nowe forum, część stare a części skacze. To skakanie mnie niepokoi dlatego zgłoszę to do serwerowni.
Luc du Lac - 18 Maj 2017, 09:18

w sprawie shoutboxa i uperdliwego komunikatu o 100.

https://bugwie.com/viewtopic.php?t=11316

i drugie - bardziej obszerne

http://www.phpbbhelp.pl/f...nia-t12457.html

konopia - 7 Czerwca 2017, 19:43

forum zgubiło posty nieprzeczytane :evil:
nie logowałem się pare dni, zalogowałem się dziś, przejrzałem kilka postów, wylogowałem, zaplanował sobie że resztę nieprzeczytanych przejrzę później, zalogowałem i ... nie mam żadnych nie przeczytanych, a z tego co pamiętam pozostało ich kilkadziesiąt.

Fidel-F2 - 7 Czerwca 2017, 20:04

Zawsze tak było. Jedyne rozwiązanie to otworzyć nieprzeczytane a potem kolejne wątki w osobnych kartach.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group