To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Dzień Ręcznika w Polsce!

dzienrecznika - 3 Czerwca 2013, 01:27
Temat postu: Dzień Ręcznika w Polsce!
Zapraszam wszystkich fanów Douglasa na stronę Dnia Ręcznika (jak na razie społeczność Facebook) - naszym celem jest zrzeszenie Polskich fanów Przewodnika i rozpropagowanie tego święta, tak żeby w przyszłości każdy mógł świętować z grupą znajomych w swoim mieście. No i co kilka dni na stronę będą wrzucane ciekawostki nawiązujące do Douglasa i popkultury Autostopem przez Galaktykę. Dużo tego mamy, więc spokojnie starczy żeby pociągnąć stronę przez rok, a później zobaczymy. W planie również popularyzacja "w polu". Na początek leci Warszawska edycja "Polconu".

Wszystko będzie zależało od zaangażowania fanów, dlatego jeśli znacie kogoś, kogo może to zainteresować, kopiujcie tego posta i rozsyłajcie dalej. Ewentualnie, może jakieś pomysły gdzie najlepiej uderzać z tą informacją ?

https://www.facebook.com/...308201595927812

(tak, wiem, nazwa niezbyt reprezentacyjna, ale facebook nas chyba ostatnio nie lubi)

ketyow - 3 Czerwca 2013, 14:14

Nigdy nie pojmę tego, jak można być fanem tej książki ;P:
Dunadan - 3 Czerwca 2013, 14:15

Ja się w pierwszej chwili zacząłem zastanawiać czy chodzi o dzień rĘcznika, czy dzień rZecznika...
dzienrecznika - 3 Czerwca 2013, 14:29

ketyow napisał/a
Nigdy nie pojmę tego, jak można być fanem tej książki ;P:

Możesz przyjść pohejtować. Dobry flejm zawsze w cenie :)

Nocturn - 3 Czerwca 2013, 14:32

tia ;)

NIe ubliżając nikomiu. ale ta cycata mówi sama za siebie :

Cytat
Ogólnie wiadomo, że bezmyślne mówienie może pociągnąć za sobą śmiertelne ofiary, ciągle jednak nie w pełni uświadamiana jest waga tego problemu.

mesiash - 3 Czerwca 2013, 15:22

Dunadan, ja na początku przeczytałem Rzeźnika, dopiero potem Rzecznik, a po wejściu rzucił mi się w oczy Ręcznik.
Martva - 3 Czerwca 2013, 15:39

Byłam dobra i zedytowałam tytuł.
dzienrecznika - 3 Czerwca 2013, 15:41

Dzięki. Trochę późno było jak to zakładałem :)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group