To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Najpiekniejsze aktorki w naszych ulubionych filmach...

bogow - 26 Stycznia 2006, 19:01

Wymieniłbym tu jeszcze nieco zapomnianą Dinę Meyer (Starship Troopers) :)
Łukasz Śmigiel - 26 Stycznia 2006, 19:30

Dinę aż trudno zapomnieć, szczeg. po scenie "macie jeszcze 20 minut" :) Ze swojej strony przypominam o boskiej Anne Parillaud z filmu Innocent Blood, w którym gra NAPRAWDĘ uroczą wampirzycę...Scena kajdankami...To dobre jest :wink:
mad - 31 Stycznia 2006, 23:20

Siostrzyczka Lucke`a Skywalkera podbiła mi serce w odległej młodości :oops: (ale nie mówcie tego mojej żonie :twisted: ). Potem, gdy zobaczyłem ją w "Blues Brothers", trochę mi przeszło. Nawet bardziej niż trochę.
Ulubienicę Aragorna również lubię - może przez wzgląd na tatusia (oczywiście mam na myśli tylko muzykę :wink: ).

Iscariote - 1 Lutego 2006, 20:10

Armageddon.. wspaniałe dzieło Tylerów i ojca(muzyka) i córki (aktorstwo) tu musze sie zgodzić ze poruszają
Formaldehyd - 1 Lutego 2006, 20:34

Kate Backinsale z "Underworld" :bravo :bravo
Pako - 1 Lutego 2006, 20:39

O tak! Ta tu się nadaje jak najbardziej :) Bardzo jej do twarzy w plastiku. A bez niego też ładnie ;)
Iscariote - 1 Lutego 2006, 20:40

Podawałem jej nazwisko gdzies wcześniej :D Ale jeszcze w Evolution jej nie widziałem ale tez pewnie śliczna jak zwykle
hrabek - 2 Lutego 2006, 11:37

W Evolution? A gdzie ona grala w Evolution? Chyba, ze jakas pomniejsza role. Glowna role tam grala Julianne Moore.

A ze swej strony dodam Claire Forlani. Ciekawe, czy ktos ja zna (ale bez goraczkowego wyszukiwania po IMDB i innych)?

Czarny - 2 Lutego 2006, 11:51

Evolution to podtytuł drugiej części Underworlda :mrgreen:
hrabek - 2 Lutego 2006, 11:52

Aaa... nie nadazam, kurde, za tymi tytulami. :(
Pako - 2 Lutego 2006, 11:56

http://underworld.evolution.filmweb.pl/
Jak byk pisze, że Selenę grała Kate :) i do tego ładnie grała :P

hrabek - 2 Lutego 2006, 12:02

Pako: przeciez juz to z Czarnym wyprostowalismy, znaczy Czarny mnie wyprostowal.

Czarny: nie chcialbys zostac jakims moim rzecznikiem? To juz ktorys raz z kolei, jak mnie poprawiasz/uswiadamiasz. Przydalby mi sie ktos taki ;)

Czarny - 2 Lutego 2006, 12:07

Masz jakieś propozycje a propos stawki :mrgreen:
Nie przejmuj się, staram się prostować wszelkie omyłki, zarówno swoje jak i innych. Poza tym w Evolution grała Julianne Moore, miałeś rację. To Iscariote wysławia się nieszczegółowo. :mrgreen:

Pako - 2 Lutego 2006, 12:11

Sorki, post poszedł, dopiero teraz zayuważyłem, żę jak ja mojego pisałem, to wyście jeszcze swoje dopisali ;) Nie było w tym czepiania się, ot wyjasnić chciałem ;)
hrabek - 2 Lutego 2006, 12:12

Waluta sa browarki, podaj swoja cene, koszt przesylki to dwa browary, bedzie na koniec miesiaca odliczane ;)

Dla mnie Evolution to od razu film z Duchovnym i Moore. Underwold 2 to Underworld 2, w kinach jeszcze nie graja, to nie kojarzylem go z podtytulem Evolution, stad nieporozumienie.

Pako - 2 Lutego 2006, 12:14

E tam, w nkinach już grają jakiś czas :) Kumpel był w zezsłą sobotę. Nie jestem pewien, czy na premierze, ale leciał na pewno :)
Czarny - 2 Lutego 2006, 12:14

Po cho;erę wymyślali te pieniądze, nie ma to jak handel wymienny towarami. :mrgreen:
Może kiedyś się spikniemy na jakowymś zjeździe, to będziesz moim dłużnikiem. Chyba, że odrobisz do tego czasu to zadłużenie :mrgreen:

hrabek - 2 Lutego 2006, 12:20

Bardzo chetnie, chociaz, jak zauwazyles w innym watku mam od trzech miesiecy smiejaca sie kule u nogi, ktora nie pozwala mi sie ruszac na dluzej (tylko do pracy i z powrotem), w zwiazku z czym moze byc problem z jakimkolwiek wyjazdem. Ale trzymaj dlug na jakims nisko oprocentowanym koncie, to jak sie kiedys zobaczymy, to chetnie go splace :)
Orbitoski - 2 Lutego 2006, 12:22

christina ricci. na zawsze
Lu - 2 Lutego 2006, 13:21

Czarny napisał/a
Nie przejmuj się, staram się prostować wszelkie omyłki, zarówno swoje jak i innych.


count napisał/a
Ale trzymaj dlug na jakims nisko oprocentowanym koncie, to jak sie kiedys zobaczymy, to chetnie go splace :)


Count: Czarny jest perfekcjonistą. Bądź pewien że gdy spotkacie się za 10 lat, on przedstawi Ci historię konta wraz z należnymi odsetkami :mrgreen:

Orbitoski napisał/a
christina ricci. na zawsze


Przyłączam się do głosu kolegi :bravo :lol:

hrabek - 2 Lutego 2006, 13:24

Ricci? Naprawde? Jak dobrze, ze ja wole Forlani, przynajmniej konkurencji nie mam. A wy sie bijcie :D
Vykosh - 2 Lutego 2006, 18:16

Nikt jeszcze chyba nie wymienial:
Natasha Henstridge - "Species"
Julia Ormond - "First Knight"
Monika Belluci - "Doberman", "Matrix", etc.
Jennifer Tripplehorn - "Nagi instynkt" - zamiast Nicole Kidman :twisted:

Czarny - 2 Lutego 2006, 20:19

Vykosh napisał/a
Jennifer Tripplehorn - Nagi instynkt - zamiast Nicole Kidman


Tego ni w ząb nie rozumiem :shock:
W "Nagim Instynkcie" grała Sharon Stone (w drugim też ma grać), więc o co chodzi z tą Jennifer i wymianą za Nicole :?

Iscariote - 2 Lutego 2006, 21:19

aaaa... teraz skojarzyłem jakie Evolution... ta głupkowata komedia :D Fakt... mogłem napisac pełny tytuł ale sądziłem, ze skoro mowa o Kate to wszyscy skojarzą.
Vykosh - 3 Lutego 2006, 10:18

Czarny napisał/a
Vykosh napisał/a
Jennifer Tripplehorn - Nagi instynkt - zamiast Nicole Kidman


Tego ni w ząb nie rozumiem :shock:
W Nagim Instynkcie grała Sharon Stone (w drugim też ma grać), więc o co chodzi z tą Jennifer i wymianą za Nicole :?


Ktos wczesniej cos napisal ze grala tam Nicole Kidman i Sharon Stone :) A Nicole tam chyba nie bylo tylko wlasnie Jennifer Tripplehorn (jesli dobrze pamietam).
A ze Sharon Stone pokazywala bobra to tylko ja sie kojarzy z filmem :P

elam - 3 Lutego 2006, 12:52

a mnie sie podoba, i uwazam, ze niezla aktorka jest, Keira.. Keira... no, ta z Piratow z Karaibow i strasznego krola Artura, nie wspominajac the Jacket, Domino itd. nie mam glowy do tych brytyjskich nazwsk :)
ale laseczka super. ech, gdybym byla facetem...

Czarny - 3 Lutego 2006, 13:05

Chodzi pewnie o Keirę Knightley (tak się to chyba pisze).
elam - 3 Lutego 2006, 13:35

tak, chyba tak sie to pisze :)
Iscariote - 3 Lutego 2006, 18:20

fajne włosy miała w Zakochanym bez pamieci, takie kolorowe... hardkor :D
joe_cool - 3 Lutego 2006, 20:00

Iscariote napisał/a
fajne włosy miała w Zakochanym bez pamieci, takie kolorowe... hardkor :D

eee..., a to czasem nie była ta z titanica, cholera, kate jakaśtam? o wiem, kate winslet.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group