To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Najpiekniejsze aktorki w naszych ulubionych filmach...

jewgienij - 11 Czerwca 2014, 11:14

Martva napisał/a
jewgienij, ogarnij się.


Ktoś mi każe podziwiać stare pudło?

Martva - 11 Czerwca 2014, 11:21

Chciałabym tak wyglądać będąc, jak to uroczo i szarmancko ująłeś starym pudłem :omg:
Poza tym - nie liczy się tylko uroda i młodość. Liczy się też klasa. Jolie ją ma.

jewgienij - 11 Czerwca 2014, 11:30

Stare pudło - to Boy Żeleński, nie ja. Angelina naszego forum nie czyta, więc sobie pozwoliłem.
Nie odmawiam Jolie klasy, ale nie ukrywajmy, że to obiekt bardziej do szacunku niż pożądania. To bardzo dobra aktorka. Ale stare pudło. :mrgreen:

Martva - 11 Czerwca 2014, 11:36

Och, nic nie wiesz. Stare, nie stare, ale jeży mi włoski na karku. Młode obiekty pożądania niekoniecznie.
Fidel-F2 - 11 Czerwca 2014, 11:47

jewgienij, dzieciaku
thinspoon - 11 Czerwca 2014, 11:53

Wrzucona przeze mnie Kate Beckinsale jest starsza od Angeliny. Chętnie przygarnę te wszystkie staruszki odtrącone przez jewgenija :mrgreen:
jewgienij - 11 Czerwca 2014, 11:58

Bierz, co chcesz.

Ale, pamiętaj, fotki oszukują, lat na karku w realu nie ukryjesz.

thinspoon - 11 Czerwca 2014, 12:05

Ty tak poważnie? Bo wiesz, my tu mówimy o bardzo zadbanych czterdziestkach. Myślę, że znalazłoby się kilka dwudziestolatek zazdroszczących im i urody i figury.
Martva - 29 Stycznia 2015, 15:51

Wgryzam się w czwarty sezon American Horror Story i pojawiła się Desiree Dupree. I skojarzyłam, że to ta sama aktorka, która olśniła mnie rolą wiedźmy voodoo w poprzednim sezonie (czasem sobie żałuję w głębi duszy, że urodziłam się słowiańską myszą z celtyckimi naleciałościami, a mogłam czarnoskórą pięknością i myślę wtedy o kimś w tym typie). A potem sobie wygooglałam aktorkę, Angelę Bassett, spojrzałam na rok urodzenia i nadal nie wierzę :shock:
ilcattivo13 - 30 Stycznia 2015, 20:04

Od paru miesięcy nie opuszcza mnie Saoirse Ronan w wersji z Byzantium... Niby taka szara (choć ruda) myszka, a ... Nawet o Zooey Deschanel zapomniałem ;)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group