To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Spodenki - Tuż za rogiem - głosowanie do 17.06.2012

Agi - 18 Czerwca 2012, 07:10

Gratuluję Autorom! :bravo
Martva - 18 Czerwca 2012, 10:14

dziko, gratuluję, Flecistka bardzo mi się :bravo :bravo :bravo
Gratuluję współkonkursowiczom i dziękuję prowadzącemu za temat który mi zaiskrzył :)

Przyznaję że Mirvari nie było dopracowane jak bym chciała, pomysł kiełkował jakiś czas, właściwego szorta pisałam na kolanie, dosłownie, siedząc na dość zimnych schodach donżonu w Loches w trakcie burzy i skrobiąc ołówkiem w kalendarzu :) Potem go przepisałam i usiłowałam wygładzić, ale co próbowałam napisać tak żeby było ładnie, to wychodziły mi Kamienne myśli II, więc jest stanowczo za mało ozdobników jak na mój gust. Może jeszcze coś z tym zrobię. I w ogóle wpadłam w panikę na godzinę przed terminem, bo pierwszy betaczytacz myślał że to fragment i zachęcił mnie do pisania dalej, a drugi nie zrozumiał idei, bo z zasady omija opisy architektury w tekstach. Zestresowałam się :) dziękuję za głosy w każdym razie :)

shenra - 18 Czerwca 2012, 13:55

dziko, gratulacje.

Martva fajnie Cię znów czytać w tej odsłonie.

Szortopiścom wielkie brawa. :bravo :bravo :bravo :bravo :mrgreen:

Kruger - 18 Czerwca 2012, 14:33

Ano, gratulacje temu Dziko.
I Martvej też. Fajne było zmotanie fabuły (tak, fabuły!) z tematem. Za to zawód - zabrakło tego, w czym jesteś Martva dobra, w malowaniu słowami, takiego zabajerowania, ja to Ty umiesz.
Teraz tylko podszlifować i na Szortal. Dawno chyba nic nie dawałaś.

:bravo :bravo :bravo
I dla wszystkich piszących - BRAWO!

Arya - 18 Czerwca 2012, 16:21

Gratulacje :bravo :bravo :bravo
dziko - 18 Czerwca 2012, 23:23

Martva, tak czy siak, ja miałem skojarzenia z Kamiennymi myślami :)
Martva - 18 Czerwca 2012, 23:30

Kruger napisał/a
I Martvej też. Fajne było zmotanie fabuły (tak, fabuły!)


O co Ty mnie posądzasz! ;P:

Kruger napisał/a
Za to zawód - zabrakło tego, w czym jesteś Martva dobra, w malowaniu słowami, takiego zabajerowania, ja to Ty umiesz.


No wyjątkowo się zgadzam, czasu nie starczyło. Nie umiem pisac nie na komputerze, znaczy mogę nabazgrać szkic ale potem muszę go wklepać i mieć chwilę na zabawę. Teraz miałam kilka chwil, ale przerywanych i nie wyrobiłam. Ale cieszę się że w ogóle napisałam, nawet całkiem lubię ten tekst :)

Kruger napisał/a
Teraz tylko podszlifować i na Szortal. Dawno chyba nic nie dawałaś.


Taki jest plan. Dawałam dość ostatnio tekst o smoku, który miał iść na konkurs, ale okazało się że konkurs ma głupie zasady ;P:

dziko, no szlag, a tak się starałam ;P: Ale Kamienne myśli też lubię.

Nie masz przypadkiem zamiaru rozwinąć Flecistki w coś dłuższego? :)

dziko - 19 Czerwca 2012, 20:23

Martva napisał/a
Nie masz przypadkiem zamiaru rozwinąć Flecistki w coś dłuższego? :)


Flecistki raczej nie, ot zamknięta historyjka. Za to powoli zabieram się do czegoś utrzymanego w podobnych klimatach, ale bardzo dużego - lekkie i przyjemne, brutalne i zmysłowe fantasy, trochę z Howarda, trochę z Arabian Nights, trochę z... :wink:

Martva - 19 Czerwca 2012, 21:11

dziko, no w sumie chodziło mi o, hmm, świat, te klimaty. Fajnie że się zabierasz, mam nadzieję że Ci się uda :D
jewgienij - 21 Czerwca 2012, 10:36

Szort Martvej bardzo mi się podobał. Nie głosowałem, bo innych nie zdążyłem przeczytać, a sama Martva zabroniła mi takiego głosowania. To się nazywa fair-play szortowe [ nie mówię o sobie, tylko o Martvej :D ]


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group