To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Lecz± - ufff...

Pako - 2 Lipca 2006, 17:00

Cytat
ja po prostu gremlinek jestem

Nie.. ty się wcale nie odgrażasz. TY ich sparaliżowała¶ strachem, je¶li takie stwierdzenie padło :mrgreen:

elam - 2 Lipca 2006, 17:05

wiesz... nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi... :mrgreen:
Pako - 2 Lipca 2006, 18:38

Grozisz mi :twisted:
jeszcze tylko dzi¶... potem nie będę się bał gremlinków.. potem będę tęsknił. Dzięki tobie moje gremlinki spokojniejsze były, grzeczniejsze, dobrze na nie wpływała¶. Jak ja sobie z nimi dam radę bez ciebie? Ledwo usłyszały, że wyjeżdżasz, a już kabel z pr±dem przegryzły. Ach.. nie będzie się do kogo tulić ;)

Rodion - 2 Lipca 2006, 19:31

Elam, ciekawe czy rozmawiała¶ ze swoim dostawc± netu, podobnie jak ja ostatnio z bankomatem? :mrgreen:
elam - 2 Lipca 2006, 20:16

a nie, ja grzecznie zadzwonilam, zeby sie zapytac, dlaczego jeszcze mi internet dziala i czy czasami nie bede musiala za to zaplacic...
trafilam na jakiegos milego (i po glosie, mlodego :) ) pana, a ze sama przez telefon mam glosik mlody i czarujacy :mrgreen: , rozmowa byla baaaardzo przyjemna ;)
i pan powiedzial, ze przez weekend mam jeszcze w ramach bonusa internet gratis. no to zyczylam mu dobrego weekendu i zeby francja wygrala z brazylia. no i tfu, tfu, wykrakalam :mrgreen:

Rodion - 2 Lipca 2006, 20:19

No widzisz, a ja zagrozilem maszynie ze jak jeszcze raz bedzie kozlowal gdzy bede chcial pobrac szmal, to skopie mu procesor i rozwale ekran. I o dziwo to dziala! 8) :mrgreen:
Rafał - 3 Lipca 2006, 09:33

Rodion, ty po prostu wystraszyłe¶ tego go¶cia co siedzi za szybk± i banknoty podaje :wink:
Rodion - 3 Lipca 2006, 12:10

Aaaaa..., no to wszystko jasne! :D
Swoja droga biedny gostek, w te upaly to musi sie w tym malym pudelku gotowc jak w mikrofali. :twisted:

dareko - 24 Lipca 2006, 12:34

Teraz ja uciekam się wczasować, wracam za tydzień, do miłego ;)
gorat - 18 Sierpnia 2006, 20:24

Jeszcze trochę posiedzę; jutro o czwartej wywalaj± mnie z łoża i goni± na południe do sanatorium. Może będę wreszcie tak mężny jak Achaja... :roll: :lol: (bo to kamieniołomy s± :mrgreen: ).
Na pewno będę we wrze¶niu; możliwe, że zajrzę parę razy, więc nie brykać, proszę :P

Rodion - 18 Sierpnia 2006, 20:27

Jeszcze powiedz ze liczysz napodonbe... hymm..." rozrywki" jak ona? :mrgreen:
gorat - 18 Sierpnia 2006, 20:49

Rodion: je¶liby uwzględniały to, że jestem facetem, to... czemużby nie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rodion - 18 Sierpnia 2006, 20:53

Ja o lupaniu kamieni mowilem! :twisted: :wink:
gorat - 18 Sierpnia 2006, 21:03

To tylko tyle pamiętasz? :twisted: Samo łupanie to standard i nie ma co wspominać :wink: :mrgreen:
Diabolus - 1 Wrześ¶nia 2006, 11:31
Temat postu: Krótko terminowe pożegnania
Zastanawiałem się gdzie umie¶cić ten temat i padło na zadomowienie. Dlaczego ? Zawsze po pożegnaniu sie bedzie bliżej do powitania ;)

I tak na pocz±tek niestety zmuszony jestem pożegnać sie na 4 tygodnie z forum celem wyjazdu. Bawcie sie dobrze, pi¶cie dużo postów, i nierozrabiajcie za dużo (szcególnie kolega mawete ;) ). Powodzenia i dorychłego zobaczenia. :one:

mawete - 1 Wrześ¶nia 2006, 11:34

3m się. Tabakę szykować możesz :D
Anonymous - 1 Wrześ¶nia 2006, 11:35

Do zobaczenia, Diabolus!
Rodion - 1 Wrześ¶nia 2006, 11:41

Eeee... a czy nie pasowalby ten temat do "Uff lecza"? :roll:
Pako - 1 Wrześ¶nia 2006, 12:51

Chyba by pasowało.. ale kto tam wie ;)
Pa

Iscariote - 1 Wrześ¶nia 2006, 15:39

ano Czym się mocno... :)
Nattfiarill - 1 Wrześ¶nia 2006, 17:58

No to do zobaczenia za jaki¶ czas...
Witaj Lwowie :bravo :bravo :bravo :twisted:

dzejes - 1 Wrześ¶nia 2006, 18:08

Do zobaczenia 8)
Anonymous - 1 Wrześ¶nia 2006, 18:50

Pa! :)
Anko - 1 Wrześ¶nia 2006, 18:56

Wła¶nie sama już nie wiem: o czym dokładnie jest temat "lecz±"? :?
A przy okazji: od niedzieli mnie nie będzie albo będę zdecydowanie rzadziej. Sesja wrze¶niowa, rozumiecie. :(

Tomcich - 1 Wrześ¶nia 2006, 19:14

No to wszyscy żegnaj±cy - trzymajcie się i nie zapomnijcie czasami zajrzeć tutaj do nas. :D
gorat - 3 Wrześ¶nia 2006, 12:56

Temat Krótko terminowe pożegnania scalony z Lecz±.
Nattfiarill - 6 Wrześ¶nia 2006, 18:25

To znowu idę się leczyć. Tym razem nie będzie mnie nieco dłużej. Wracam w poniedziałek.
B±dĽcie grzeczni :wink:

Pako - 6 Wrześ¶nia 2006, 18:26

Nie martw się, nic nie popsujemy.... chyba ;)
miłego odpoczynku czy co tam robić będziesz ;)

Dunadan - 8 Wrześ¶nia 2006, 13:09

heh, temat zalozylem ja. No bo tam gdzie witaja-tam bija, to tam gdzie zegnaja tam... lecza :D przy czym temat z zalozenia jest dla osob ktore rozstaja sie na dluzej ( powiedzmy na min. tydzien ) z forum, coby poinformawac znajomych ze sie bedzie niedostepnym...
Anko - 28 Wrześ¶nia 2006, 13:52

No, tom jest z powrotem. Ale na krótko - jutro czy pojutrze wracam na studia, a kiedy tam otworz± pracownię komputerow±, któż to może wiedzieć... :roll:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group