To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Literatura - Najlepsze opowiadanie 2011 roku

Nitj'sefni - 24 Kwietnia 2012, 09:30

Siudaj, Ścieszek, Dominiczak
Kalep - 25 Kwietnia 2012, 21:27

Czas na wielki finał!
Ziemiański, Giedrojć, Dominiczak

xan4 - 26 Kwietnia 2012, 10:50

55 głosów, 3 opowiadania na pierwszym miejscu, 4 dni do końca, czujecie?

Głosujcie, głosujcie!!!

nimfa bagienna - 26 Kwietnia 2012, 12:10

Rok temu wygrały dwa, teraz mogą wygrać trzy. ;P:
xan4 - 26 Kwietnia 2012, 12:23

Fakt :) W zeszłym roku jednym ze zwycięzców był Andrzej W. Sawicki. Czyżby powtórka z rozrywki?

No i jeszcze jedno: w zeszłym roku głosowało 68 osób, postarajcie się, żeby w tym było więcej.

xan4 - 29 Kwietnia 2012, 19:49

1 dzien pozostał. Hmm...

Głosujcie, głosujcie, zapraszam serdecznie.

Matrim - 30 Kwietnia 2012, 09:58

Hetman, Kolce w kwiatach i Zwierzę. Czyli status quo.
xan4 - 30 Kwietnia 2012, 14:06

Ostatni dzień, 8 godzin pozostało, ja do tej pory 3 zwycięzców, czy ktoś to zmieni :?: :)
Fidel-F2 - 1 Maj 2012, 08:18

rzutem na taśmę wyłonił się zwycięzca, a tu ni pół gratulacji

zaskoczyło mnie jak słabo poradziło sobie Memento Mortyria, obstawiałem znacznie więcej głosów dla tego opowiadania

życzyłbym sobie wyższych wyników dla moich typów ale i tak nie jest źle

Agi - 1 Maj 2012, 08:58

Fidel-F2 napisał/a
rzutem na taśmę wyłonił się zwycięzca, a tu ni pół gratulacji
Fidel-F2, gdyby głosujący pochwalili się na kogo głosują na pewno więcej osób zauważyło by ten wątek. Zazwyczaj nie zaglądam do wątków już przeczytanych.
Gratuluję zwycięskiemu "Zwierzęciu". :bravo :bravo :bravo
Pozostałe teksty na podium też zasługują na gratulacje. :bravo :bravo :bravo

Nitj'sefni - 1 Maj 2012, 09:08

In flagranti, gratulacje :bravo :bravo :bravo
savikol - 2 Maj 2012, 08:51

Gratuluję In flagranti, uścisk ręki dla Gustawa. Dziękuję za głosy, kłaniam się wszystkim.

Właściwie można już zacząć głosowanie na najlepszy tekst 2012. :-(

xan4 - 2 Maj 2012, 10:15

Gratulacje dla zwycięzców :)

Debiutantka na ostatniej prostej wyprzedziła dwóch wyjadaczy, ale się porobiło :)


savikol, no niestety :( . Ankietę za rok 2012 zrobię jak skończą się głosowanie na opowiadania numeru 78 i 79. Tak w połowie czerwca może, póki jeszcze pamiętamy.

cranberry - 2 Maj 2012, 11:34

Dołączam się do gratulacji!

Fidel, rozważałam Memento Mortyria, ale jakoś się nie dopchało na moje prywatne podium, może powinno?
xan4, fajnie, popieram ankiete za 2012. Jasne, że będzie smutno, ale zróbmy to na zasadzie, że show must go on. Ale też się zgadzam, ze nie ma co czekać dłużej - najwyżej (w razie cudu) zrobimy tę ankietę jeszcze raz ;)

charande - 2 Maj 2012, 11:57

In flagranti, brawoooo!! :bravo :bravo :bravo
Adon - 2 Maj 2012, 13:40

Mój typ wygrał, brawo! :bravo



A swoją drogą zabrakło mi w głosowaniu kilku opowiadań, które zyskały więcej głosów, niż zwycięzcy niektórych miesięcy, ale w swoich miesiącach nie załapały się na podium. A na pewno tam bym lokował głos, czy dwa. :(

cranberry - 2 Maj 2012, 13:57

Adon napisał/a
A swoją drogą zabrakło mi w głosowaniu kilku opowiadań, które zyskały więcej głosów, niż zwycięzcy niektórych miesięcy, ale w swoich miesiącach nie załapały się na podium. A na pewno tam bym lokował głos, czy dwa. :(

Zgadzam się. Pierwsze, co mi przyszło do głowy to np. Po staremu Ciećwierza.

Gustaw G.Garuga - 2 Maj 2012, 14:15

Walka dobra była. Dzięki i gratulacje :)
xan4 - 2 Maj 2012, 16:15

Adon napisał/a
A swoją drogą zabrakło mi w głosowaniu kilku opowiadań, które zyskały więcej głosów, niż zwycięzcy niektórych miesięcy, ale w swoich miesiącach nie załapały się na podium. A na pewno tam bym lokował głos, czy dwa.


Cóż, nie można każdemu dogodzić. Przede wszystkim starałem się brać pod uwagę procent głosów w danym miesiącu, przyjmując, że to jest najlepsze odzwierciedlenie podobania lub nie danego opowiadania.

inatheblue - 2 Maj 2012, 19:57

I ja dziękuję za wszystkie głosy.
Szkoda, że to już koniec. :/

RaV_Gluchowski - 2 Maj 2012, 22:38

Ajnułit !!!! End wieszczo zapowiedziałem it ! :twisted:
Znam prawie wszystkie nominowane opowiadania - "Zwierzę" znokautowało wręcz w mojej ocenie qńkurencję, zatem nie tylko na nie głosowałem, ale i czymałem kciuki. Brawo in flagranti ! Z szacunkiem dla pozostałych - ale się należało !

In flagranti - 6 Maj 2012, 23:01

Oooooo rety!
Bardzo dziękuję! Tym, co głosowali i tym, z którymi mogłam stanąć w szranki. To wielkie wyróżnienie!
Żałuję, że wielu z tych opowiadań nie znam (może uda mi się ściągnąć parę archiwalnych numerów w ramach niedoszłej prenumeraty). Widziałam ile głosów dostały w swoich miesiącach i myślę, że chyba tylko żal z powodu zakończenia wydawania pisma powstrzymał ich fanów przez większym dopingiem.
Jeszcze raz dziękuję!



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group