To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Do redakcji - Uśmieszki i emotikony na forum

Dunadan - 26 Lutego 2012, 22:10
Temat postu: Uśmieszki i emotikony na forum
Nie wiem jak inni ale ja bym chętnie zobaczył więcej uśmieszków na naszym forum. Coraz więcej użytkowników hotlinkuje animowane emoty z innych forów, to jest dość upierdliwy sposób... nierzadko takie uśmieszki bardzo ułatwiają naszą ekspresję i kto wie ile flame'ów i kłótni mogłyby uratować ;P przykład bardzo ciekawych, świetnie zanimowanych emot znajdziecie tu:

http://klubkm.pl/forum/misc.php?do=showsmilies

Zwłaszcza dział "ogólne" i wesołe".

Mam nadzieję, że widać. Nie wiem co o nich myślicie ale jakby się spodobały to można zagadać z administracją tego forum, powinni pożyczyć kilka. Co o tym myślicie?

Ziemniak - 26 Lutego 2012, 22:20

Myślałem o tym już jakiś czas temu. Niestety na dzień dzisiejszy nie ma możliwości technicznych, żeby wgrać nowe emotikony. Nie mamy po prostu dostępu do serwera, na którym stoi forum.
Iscariote - 26 Lutego 2012, 22:23

Chcę tę:

A ta jest w sam raz dla Fidela:

Martva - 26 Lutego 2012, 22:23

Dunadan napisał/a
Coraz więcej użytkowników hotlinkuje animowane emoty z innych forów, to jest dość upierdliwy sposób...


aśtam, dwa kliknięcia, da się przeżyć.

Dunadan - 26 Lutego 2012, 22:24

Ziemniak napisał/a
Niestety na dzień dzisiejszy nie ma możliwości technicznych, żeby wgrać nowe emotikony. Nie mamy po prostu dostępu do serwera

Trochę kijowo No cóż, mam nadzieję, że sytuacja niedługo się zmieni... tak czy inaczej macie na tej stronce sporo bardzo fajnych gotowców więc jak już będziecie mieli więcej możliwości to...

Martva - tragedii nie ma ale jednak fajniej by było mieć wsio pod ręką poza tym wystarczy, że na serwerze drugiego forum padną serwery i emoty znikną...

Iscariote, jestem naprawdę pod wrażeniem tego jak przydatne są emoty z tego forum, ktoś tam jest łebski mocno. W "BYŁO" można nawet od razu wstawiać linka i robi sie z tego przycisk do miejsca gdzie "było".

Ilt - 26 Lutego 2012, 22:56

To ja bym prosił o możliwość wyłączenia wyświetlania uśmieszków i emotikonów. Ślicznie proszę, ślicznie, o jak ślicznie. :)
Matrim - 26 Lutego 2012, 23:06

O w mordę...


Forum utonie w powodzi emotek :)

Ziemniak - 26 Lutego 2012, 23:10

To może ja się oddalę
Tomcich - 26 Lutego 2012, 23:24

Kto, jak kto, ale ja popieram propozycję w 140%

Dunadan - 26 Lutego 2012, 23:38

Matrim napisał/a
Forum utonie w powodzi emotek

koniecznie

hundzia - 29 Lutego 2012, 00:23




Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group