To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Literatura - Tekst numeru 75 - głosujemy do 12 lutego

xan4 - 18 Lutego 2012, 11:49

Nagrodę miesiąca otrzymuje Adrianna, natomiast nagrodę pocieszenia terebka.

Gratuluję i proszę zwycięzców o podanie danych adresowych, żeby Fabryka Słów mogła wysłać im nagrody.

Dziekuję i jak pewnie zauważyliście nie zapraszam ponownie, konkurs został chwilowo zawieszony, widać zmęczenie materiału. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby za w każdej chwili go wznowić :)

Adrianna - 18 Lutego 2012, 12:12

O, ale fajnie. Dziękuję bardzo :)
shenra - 19 Lutego 2012, 10:08

Brawa dla zwycięzców. :bravo
terebka - 19 Lutego 2012, 10:36

O! Jak nie lubię złych niespodzianek, tak te dobre mogą mnie miziać nieustannie :D

PS.xanie, na Twoje PW te dane?


edit
PS 2. Dziękuję :)

xan4 - 19 Lutego 2012, 10:57

Tak terebka :)
terebka - 19 Lutego 2012, 11:00

:)

ziuuuuuu... Poszło!

frija - 19 Lutego 2012, 23:49

Dziękuję za otrzymane głosy <dyg> i opinie :D
Jeśli chodzi o najczęściej pojawiający się zarzut - cóż, szort nie był tylko o sraniu, ale (jak to mówią) każdy ma prawo sobie interpretować po swojemu (bądź wcale nie zadawać sobie trudu interpretowania :P ).

No i oczywiście :bravo dla zwyciężczyni! :D

Lis Rudy - 20 Lutego 2012, 08:11

terebka, gratulacje.
Zwycięzca otrzymuje także wieniec laurowy :D

xan4 - 20 Lutego 2012, 12:46

Nagrodą jest ósma część przygód agenta JFK

http://fabrykaslow.com.pl...ok=479#searchkk

książki przyjdą pocztą :)

terebka - 20 Lutego 2012, 15:34

Dobra zachęta, by kupić siedem poprzednich :)
Ziemniak - 1 Kwietnia 2012, 10:22

Agnieszka Woś - Dawaj okruszka - Ot taka popierdułka o niczym. Jeden poważny błąd rzeczowy - w Krakowie nie ma skrzyżowania Starowiślnej i Gertrudy :twisted:

Hanna Fronczak - Deszczowe lato - Schematyczne, ale ciekawie i zgrabnie napisane. Końcówka trochę za bardzo łopatologiczna - Punkt

Patryk Młynek - Ucieczka z króliczej nory - Ciekawy pomysł, ale autor nie wiedział za bardzo, co chce z nim zrobić.

Kasia Szewczyk & Jacek Skowroński - Jej obraz - Niezłe, chociaż momentami trochę chaotyczne. Ciekawy pomysł - Punkt

Stanisław Truchan - Przebudzenie Bezimiennej Mojry - Zupełnie do mnie nie trafiło. Za bardzo wycudowane.

Ida Żmiejewska - Wieczny sen - Zgrabnie napisana parafraza czarnego kryminału,. Bohater trochę niewydarzony, ale za to zabawny. Zgrabne nawiązania. - Punkt

Jagna Rolska - Na początku był człowiek - Schematyczne do bólu. Poważny błąd logiczny - organizm żywiący się wyłącznie tym, co sam wyprodukuje. I na koniec koncepcja kosmicznego ziarna - całkowicie chybiona w tej formie. Ogólnie porażka.

Fidel-F2 - 1 Kwietnia 2012, 10:44

Ziemniak napisał/a
Patryk Młynek - Ucieczka z króliczej nory - Ciekawy pomysł,
Ziemniak, nie czytałeś Kongresu futurologicznego?
Ziemniak - 1 Kwietnia 2012, 11:03

Czytałem. Ciekawy nie oznacza oryginalny :mrgreen: W kongresie wyglądało to trochę inaczej. Było tez takie opowiadanie, gdzie rzeczywistość można było zobaczyć przez dziurę w gazecie. Pomysł może nie nowy, ale ciekawie opisany.
marcolphus - 2 Kwietnia 2012, 07:43

Ziemniak napisał/a
Agnieszka Woś - Dawaj okruszka - Ot taka popierdułka o niczym. Jeden poważny błąd rzeczowy - w Krakowie nie ma skrzyżowania Starowiślnej i Gertrudy :twisted:

Nie ma? A co jest? No chyba, że chodzi Ci o to, że jest skrzyżowanie Starowiślnej, Św. Gertrudy, Westerplatte, Siennej i Wielopola - ale to już czepianie się. Ja nie miałem problemu z umiejscowieniem akcji.

Ziemniak - 2 Kwietnia 2012, 07:51

marcolphus, popatrz sobie na plan Krakowa, a potem się żołądkuj :mrgreen:
marcolphus - 2 Kwietnia 2012, 07:59

Ziemniak napisał/a
marcolphus, popatrz sobie na plan Krakowa, a potem się żołądkuj :mrgreen:

Ja nie muszę patrzeć, bo mieszkałem 500m od tego skrzyżowania przez 28 lat - i wiele osób mówiło zawsze o skrzyżowaniu Starowiślnej z Gertrudy (choć fakt, częściej mówiło się o skrzyżowaniu pod Pocztą Główną). Nadal uważam, że się czepiasz - dla Krakusa to jest oczywiste.

Ziemniak - 2 Kwietnia 2012, 13:07

Dla krakusa jest oczywiste, że Gertrudy kończy się pod Wandą :twisted:
marcolphus - 4 Kwietnia 2012, 07:53

Ziemniak napisał/a
Dla krakusa jest oczywiste, że Gertrudy kończy się pod Wandą :twisted:

Bzdura. Chyba że jesteś z Nowej Huty - to by wiele tłumaczyło :twisted:

Ziemniak - 4 Kwietnia 2012, 08:16

Akurat Huta, to jedyna dzielnica, w której nie mieszkałem ;P: Polecam wnikliwą lekturę planu Krakowa.
RD - 4 Kwietnia 2012, 08:26

Jezu...
hrabek - 4 Kwietnia 2012, 08:36

Ziemniak napisał/a
Dla krakusa jest oczywiste, że Gertrudy kończy się pod Wandą :twisted:


Zumi mówi, że Gertrudy idzie od Stradomskiej do Dominikańskiej, po czym przechodzi w Westerplatte. Westerplatte krzyżuje się ze Starowiślną.

http://mapy.zumi.pl/,krak...,1,1,index.html

cranberry - 4 Kwietnia 2012, 09:14

RD, chlapniemy coś na uspokojenie?
Choć ja to ziółka raczej :wink:

marcolphus - 4 Kwietnia 2012, 10:20

hrabek napisał/a
Ziemniak napisał/a
Dla krakusa jest oczywiste, że Gertrudy kończy się pod Wandą :twisted:


Zumi mówi, że Gertrudy idzie od Stradomskiej do Dominikańskiej, po czym przechodzi w Westerplatte. Westerplatte krzyżuje się ze Starowiślną.

http://mapy.zumi.pl/,krak...,1,1,index.html

Boże, jakich czasów dożyliśmy, że bardziej wierzy się Internetowi niż ludziom, którzy miejsce to znają i byli w nim wiele razy - miałem kolegę pod adresem Św. Gertrudy 3 i nie raz u nie bywałem - na pewno nie było to w Kinie Wanda, czy Hotelu Monopol.
Ale skoro ufacie tylko temu, co pokażą w Internecie, proszę: mapy Google pokazują prawidłowo , ba, nawet numer 1 jest pokazany na zdjęciu tak jak powinien...

Z mojej strony EOT.

RD - 4 Kwietnia 2012, 13:00

cranberry napisał/a
RD, chlapniemy coś na uspokojenie?

Obowiązkowo
Cytat
Choć ja to ziółka raczej :wink:

Ja też. Wywar z cykuty najchętniej.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group