To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 73 - głosujemy do 12 grudnia

Izooktan - 2 Listopada 2011, 11:51

Jako wierny fan serii The Elder Scrolls czuję się zobligowany dać wysoką notę. Wkurzony Nord depczący smocze truchło... Dobry klimat :)
Szenute - 2 Listopada 2011, 21:09

Skyrim rządzi :) Oczywiście ocena najwyższa, klimatyczna mroczna okładka a dla mnie jako fana Conana paker w hełmie na okładce to zawsze dobra rzecz ;)
markacy - 2 Listopada 2011, 22:48

Yeah! Dobra jest! 6 bo to moje klimaty. :D
baranek - 3 Listopada 2011, 10:20

Ode mnie poszła szóstka. Niezła grafika, mocno klimatyczna i to dokładnie w moich ulubionych klimatach. Nie przeszkadza mi fakt, że pochodzi z gry. Być może znajdę ja również na okładce jakiegoś innego pisma, trudno. Jedyne co boli, to fakt, że mój blaszak nie uciągnie tej gry. Nic to, zawsze będę mógł sobie popatrzeć na okładkę.
dalambert - 3 Listopada 2011, 10:37

Tyż 6 - ma klimat :D :!:
furious_wizard - 3 Listopada 2011, 11:51

Będzie 5 za fajną grafikę (bez wchodzenia w szczegóły).
Byłoby 6 gdyby nie tęcza po lewej i wywiad, który na okładce wygląda jakby to miało być opowiadanie (dezinformacja).

Lowenna - 3 Listopada 2011, 13:54

baranek napisał/a
Być może znajdę ja również na okładce jakiegoś innego pisma, trudno
Pamiętasz okładkę z Wiedźminem? NF wówczas też miała Wiedźmina ale inne ujęcie. I kilka innych czasopism również. Rozumiem, że grę trzeba 'sprzedać', nie mam nic przeciwko. Jednak w przypadku Deus Ex to była dokładnie ta sama grafika. Ja ślepa jestem dlatego przypuszczam, że gdyby SFFiH leżał obok tamtego czasopisma, nie zauważyłabym różnicy i pomyliłabym gazetki :wink:
furious_wizard - 5 Listopada 2011, 11:35

A nie lepiej byłoby częściej zamiast okładkę z gry umieścić okładkę z książki? Wydawcą jest Fabryka, która ma świetne okładki i do tego byłaby dodatkowa reklama dla książki. W końcu jest to pismo o literaturze fantastycznej.
Fidel-F2 - 5 Listopada 2011, 11:37

furious_wizard, za okładkę z gry dostaje się kasę
furious_wizard - 5 Listopada 2011, 11:45

A okładka z książki to nie reklama?
Kruk Siwy - 5 Listopada 2011, 11:49

Kasa może być duża albo mała. Którą wybierasz?
baranek - 5 Listopada 2011, 11:55

furious_wizard, fabryczne pismo z okładką fabrycznej książki. reklama? tak. kasa? no nie bardzo chyba.
furious_wizard - 5 Listopada 2011, 12:00

Po części rozumiem, dlatego nie namawiam do całkowitego zaprzestania dawania okładek z gier. Nie zmienia to jednak faktu, że pismo jest o literaturze fantastycznej a nie o grach i jednak literatura (również na okładkach) powinna przeważać. Oczywiście jest to tylko moje skromne zdanie.
baranek - 5 Listopada 2011, 12:07

furious_wizard, ja się zasadniczo zgadzam z Twoim skromnym zdaniem, ale jak będę chciał wydać książkę i firma produkująca rajstopy zgodzi się pokryć koszty, to na trzeciej stronie okładki na pewno znajdzie się wyczesana reklama rajstop. Życie.
furious_wizard - 5 Listopada 2011, 12:14

No widzisz i mnie już trzecia strona okładki nie przeszkadza ani trochę, bo to już w dzisiejszych czasach takie raczej normalne się stało, i może bardzo dobrze, bo więcej kasy to (przynajmniej tak powinno być) lepsze pismo. Co innego pierwsza strona okładki.
Ale rozumiem co piszesz - życie...

hijo - 5 Listopada 2011, 12:41

6 minus punkt za grafikę z gry, minus za tęczowe paski po lewej w sumie 4
B.A.Urbański - 6 Listopada 2011, 12:55

hijo napisał/a
6 minus punkt za grafikę z gry, minus za tęczowe paski po lewej w sumie 4


To ja się dokładam do tego komentarza.

Aktegev - 12 Grudnia 2011, 08:47

Fajnie dobrana grafika z "klimatem", kolorowe paski nie przeszkadzają mi tak bardzo, dlatego daję 5.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group