To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Literatura - Tekst numeru 70 - głosujemy do 12 września

Lis Rudy - 16 Wrzeœśnia 2011, 21:31

xan4 napisał/a
nagrodę miesiąca za najlepszy komentarz dotyczący numeru 70 otrzymuje Lis Rudy


Eee, Eeee, Eeeee ...
Szanowna Komisja chyba raczyła się w swojej nieomylności pomylić... :shock:
Taki zwykły i świeży user jako zwycięzca ???

Czuję się nieco zakłopotany, bo nie mam ze sobą karteczki z przemówieniem i będę musiał mówić z głowy...

W pierwszym rzędzie dziękuje siedzącym w pierwszym rzędzie :mrgreen:
A potem rodzicom, swojemu agentowi i Krolowej Angielskiej ;P:

muchas gracias senoras y senores

Kruk Siwy - 16 Wrzeœśnia 2011, 21:33

Lis Rudy napisał/a
będę musiał mówić z głowy...

czyli z niczego.
Hihihi.
Gratulacje i tak kitę trzymać Lisie!

shenra - 17 Wrzeœśnia 2011, 10:14

Lis Rudy napisał/a
aki zwykły i świeży user jako zwycięzca ???
A co tu ma świeżość do rzeczy? :mrgreen:
Lis Rudy - 17 Wrzeœśnia 2011, 10:56

shenra, bo przy Twoim doświadczeniu (choćby pisarskim) czy Chal-chenet`a (recenzenckim) to ja mały chomik jestem ;P:
shenra - 17 Wrzeœśnia 2011, 11:00

Oooo, Ty mi tu na śliski grunt nie właź i chomikami nie manewruj. W takim układzie powinieneś poczuć się doceniony, że my Cię doceniliśmy. A Chal wygrał zakręcenie ruletką :mrgreen: Farciarz :mrgreen:
Lis Rudy - 17 Wrzeœśnia 2011, 11:03

shenra napisał/a
powinieneś poczuć się doceniony, że my Cię doceniliśmy


Czuje się ;P:

A chomika kiedyś miałem. A potem świnkę morską. HAMBURGER się nazywał.

Nitj'sefni - 17 Wrzeœśnia 2011, 13:00

Gratulację Lisie :wink:
khamenei - 18 Wrzeœśnia 2011, 13:57

Nie zdążyłem z oceną numeru, ale chyba i tak bym nie głosował. Jeden z najsłabszych numerów w ogóle.
Borkowski jako tako.
Następnie czarodziejka dla dzieci, nadchodzi wielki Cthulhu (zero emocji), dymanie trupa w wersji mini, dobrze rokująca acz ostatecznie sztampa w Węprzynie i nawiązanie do Dantego, którego targetem nie jestem.

Nina Wum - 19 Wrzeœśnia 2011, 12:41

Lis, Ty się nie podlizuj, Ty się chełp.
To bardzo szczytne wyróżnienie jest.

Chal-Chenet - 1 Października 2011, 18:01

xan4 napisał/a

Nagroda dodatkowa, losowana wśród wszystkich udzielających się w wątkach numerowych otrzymuje - Chal-Chenet.

Do wątku ostatnio nie zaglądałem, więc wczoraj się nieźle zdziwiłem gdy książka, której nigdzie nie zamawiałem przyszła do domu. :roll: (xan4, dziękuję za wyjaśnienie mi o co chodzi. )
Ale, ale, fajnie czasem być wylosowanym, to wielce przyjemna osłoda po tym, że nie wygrałem ostatnio w totka, gdy była kumulacja. :D

juk - 13 Kwietnia 2012, 01:11

Udało mi się przeczytać wszystkie opowiadania z tego numeru... I czuję się w obowiązku opisać swoje wrażenia, bo nie wiem, czy będę miała okazję jeszcze kiedykolwiek to zrobić ;)



Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadło mi Węprzyn by night. Ujął mnie bardzo fajny początek, język, tematyka, nieco oniryczny klimat. Potem jest coraz gorzej, ale mimo wszystko to dobre, pierwsze wrażenie mnie nie opuszcza. Widzę tutaj sporo negatywnych opinii, dlatego zaczęłam wątpić w mój gust ;)

Echa zza lustra jakieś takie cukierkowe, naprawianie światów, ten obraz, co miał być chyba wzruszający, okazał się kiczowaty, bohaterka była mi tak obojętna jak Ofiarnicy, chociaż nie mogę odmówić, że opowiadanie było dobre, ale nie porywające. Dead Girl Superstar miało być lekkie i było, ale końcówka, która powinna sprawić zapewne, że się zaśmieję i powiem "A to ci niespodzianka!", wywołała na mojej twarzy raczej błędny uśmiech i pytanie "I to już wszystko?".

Przynajmniej bym pana zjadł przeczytałam jako pierwsze - od razu po kupieniu numeru, dlatego ciężko mi napisać coś więcej ponad to, że było w porządku. Przez Zdrajcę z kolei nie byłam w stanie przebrnąć, tematyka zupełnie mi nie odpowiadała.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group