To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Anna Nieznaj

charande - 6 Kwietnia 2012, 12:15

gorat, ja nigdy w życiu nie napisałam ani jednego fanfika :) Za to, jeśli lubisz Star Wars, bardzo Ci polecam lekturę "Wroga..." :)
gorat - 6 Kwietnia 2012, 13:15

cranberry: wydaj na papierze, będzie o czym mówić :D
cranberry - 6 Kwietnia 2012, 13:21

Chcesz, żeby mnie do więzienia Lucas wsadził?? :mrgreen:
elaonor - 22 Kwietnia 2012, 00:39

a tam od razu do więzienia, stwierdzi że super materiał na scenariusz i nakręci 7 część cyklu ;)

a co do Wroga i innych opowiadań Cran to polecam z całego serca, super się czyta, tylko, wybacz Cran to co powiem, - nie próbujcie znaleźć sensu w chronologii, czasem jedno opowiadanie jest alternatywne do i tak już alternatywnego :) ale Wróg jest jak najbardziej spójny, więc nic tylko czytać :D

cranberry - 23 Kwietnia 2012, 21:09

Raczej wywali nową trylogię i nakręci ją od nowa z zachowaniem postaci :D
Co do chronologii, to Wróg zbiera wszystko do kupy - te fanfiki, które są kompatybilne z tą ostateczną wersją mojego "alternatywnego kanonu" będą podlinkowane w tekście Wroga, przynajmniej większość. A reszta, no to są takie "wariacje na temat" - jak to fanfiki, w miarę spójne wewnątrz pojedynczego tekstu.

charande - 5 Maj 2012, 09:30

Esensja poleca drugi odcinek Wroga publicznego :)
cranberry - 2 Czerwca 2012, 17:04

Chciałam się pochwalić :D
Moje opowiadanie z finału Horyzontów Wyobraźni jest do przeczytania w Fahrenheicie:
Anna Nieznaj - Cyberdziadek

W redakcji nimfy bagiennej ;)

Kruger - 3 Czerwca 2012, 08:27

A ja do pochwał załączam rekomendację. Fajny tekst, warto zajrzeć i poczytać!
charande - 3 Czerwca 2012, 08:53

Też rekomenduję :)
charande - 5 Czerwca 2012, 12:03

A Esensja poleca trzeci odcinek Wroga publicznego :)
charande - 18 Sierpnia 2012, 11:24

Czwarty oraz świeżo zamieszczony piąty odcinek Wroga publicznego wiszą online. Zapraszam do lektury.
cranberry - 31 Lipca 2013, 13:05

Pochwalę się póki radość mnie roznosi :D

Science fiction po polsku 2

Czyli że moje opowiadanie zakwalifikowało się do antologii! :D

nimfa bagienna - 31 Lipca 2013, 13:40

Gratsy, Cranberry, oby tak dalej!
Fidel-F2 - 31 Lipca 2013, 14:07

A nie ma jakiejś normalnej informacji?
mesiash - 31 Lipca 2013, 14:23

Dla tych bez twarzoksiążki:
Cytat
Do antologii Science fiction po polsku 2 dołączą (kolejność alfabetyczna) : Tomasz Kaczmarek - Machinatio lucis, Magdalena Kempna - Łajka, Mikołaj Manicki - Syntetycznie organiczni, Anna Nieznaj - Dziewczynka ze strychu, Marcin Podlewski - Bajki Gigamecha. Gratulujemy! Dziękujemy za tak licznie nadesłane opowiadania. Kto wie... może w przyszłym roku będzie szansa w SF po polsku 3?


Gratulacje

cranberry - 31 Lipca 2013, 14:42

Fidel-F2 napisał/a
A nie ma jakiejś normalnej informacji?


na stronie wydawnictwa był tylko link do fejsa, ale wydawało mi się, że to taki link widoczny i publicznie?

Edit: z emocji nie zauważyłam własnego nazwiska na stronie wydawnictwa a tylko link :D Ot, tak to jest :D
Bo ja się dowiedziałam przez telefon, potem już tylko klikałam w lekkim amoku ;)

Fidel-F2 - 31 Lipca 2013, 17:24

No to gratuluję.
cranberry - 1 Sierpnia 2013, 09:36

Fidel-F2, dzięki :D
Witchma - 1 Sierpnia 2013, 12:49

cranberry, gratulacje :D
cranberry - 1 Sierpnia 2013, 16:55

:D Dzieki
cranberry - 21 Wrzeœśnia 2013, 19:59

Chciałam się pochwalić, że w Esensji do poczytania moje opowiadanie z cyklu o Czarnych Kotach - genetycznie modyfikowanych agentach wywiadu. Tym razem klimaty greckie, w sam raz jako odskocznia od tego, co za oknem.
Piękne ilustracje Magdaleny Wolff.

Nocą wszystkie koty są czarne

Akcja rozgrywa się pięć lat po Czarnych Kotach z SFFiH 66. Opowiadanie jest samodzielne, ale wyjęte ze środka książki Błąd warunkowania, dla której próbuję szukać wydawcy.

cranberry - 18 Października 2013, 09:02

Premiera antologii Science fiction po polsku 2 14. listopada :D


Chal-Chenet - 18 Października 2013, 14:32

Czekam z niecierpliwością i liczę na podobnie wysoki poziom całości jak w przypadku pierwszej części. :)
Jezebel - 19 Października 2013, 21:17

Również czekam niecierpliwie, bo pierwsza antologia przypadła mi do gustu. No i gratulacje ;)
cranberry - 12 Listopada 2013, 10:02

Ponoć już do kupieniaTU .
Lowenna - 12 Listopada 2013, 19:29

Gratulacje :bravo
cranberry - 15 Listopada 2013, 12:37

O, jaką mi piękną Chal-Chenet recenzję strzelił!
Piękną, bo oddającą to, co autor miał na myśli i chciał napisać ;)

cranberry - 18 Maj 2014, 22:39

Jak do tej pory ja kręcę nosem i krytykuję autorów polskich i obcych, tak teraz będziecie się mogli poznęcać nade mną.

Błąd warunkowania - moja książka o Czarnych Kotach - w zapowiedziach wydawnictwa Genius Creations na październik 2014.

:D

Poniżej, w stopce, link do opowiadania Nocą wszystkie koty są czarne, które wchodzi w skład Błędu warunkowania.

B.A.Urbański - 27 Maj 2014, 21:02

Jaka fajna niespodzianka :)
Gratulacje, cranberry!

cranberry - 19 Listopada 2014, 13:29

Kochani, ta-dam... Chwalę się!
Okładka jest. Książka - zaraz, już...




Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group