To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 65 - głosujemy do 12 kwietnia

xan4 - 21 Lutego 2011, 14:56
Temat postu: Okładka numeru 65 - głosujemy do 12 kwietnia
Głosujemy na okładkę marcowego numeru.

Od marca następuje mała zmiana w naszych ankietach. Redakcja SFFiH objęła patronat nad naszymi ankietami i co miesiąc będą przyznawane dwie nagrody książkowe.

Pierwsza będzie przyznawana dla najlepszej, najbardziej intrygującej, najbardziej merytorycznej wypowiedzi o danym numerze.
Nagrodę będzie przyznawała komisja w składzie:
shenra,
Witchma,
Fidel-F2,
Kruk Siwy,
Matrim
.

Druga nagroda będzie losowana pośród wszystkich, którzy wypowiedzieli się (oddali głos i napisali na co oddali głos, nawet w krótkich słowach) w wątkach o danym numerze (okładka, opowiadania, publicystyka).

Zapraszam do głosowania i oceniania.



Arya - 21 Lutego 2011, 15:01

3. Niby w miarę czytelnie, ale grafika growa, urodą nie grzeszy, i (jak zwykle) "do wygrania".
hrabek - 21 Lutego 2011, 15:31

Dragon Age po raz nie wiem który. I te białe tło. 1.
terebka - 21 Lutego 2011, 15:46

Było już kilka podobny okładek. Po raz kolejny mamy czerwonego kleksa w kształcie smoka. I to tło, wspomniane przez hrabka - fatalnie się na nim prezentuje biały tytuł miesięcznika, a już szczególnie te małe, białe literki pod "SCIE".

3

marcolphus - 21 Lutego 2011, 15:52

1. Kompletnie mi się nie podoba. Twórcy oprawy graficznej Dragon Age to najbardziej nudni projektanci na świecie.
rybieudka - 21 Lutego 2011, 16:05

2. Po raz kolejny DragonAge, po raz kolejny podobna kolorystyka. Tyle, ze tym razem dużo brzydszy rysunek. Ten smok jakiś taki ogólnie kanciasty się wydaje. Daję 2, bo przynajmniej jest dość czytelnie, ale, przynajmniej mnie, ta okładka bardziej od gry odpycha, niż do niej zachęca. Co za dużo...
shenra - 21 Lutego 2011, 16:33

1. Ochydny smok i masa białego, bo generalnie nie dysponujemy innymi kolorami. Smok wygląda, jakby zastanawiał się, którą z podanych niżej opcji chciałby wygrać. Blech!
xan4 - 21 Lutego 2011, 17:07

shenra napisał/a
Ochydny smok
;P:

Ode mnie jedynka, jakoś nie trawię okładek dragonowych, rozumiem porozumienia, rozumiem biznes, ale to już chyba trzecia...

shenra - 21 Lutego 2011, 17:09

xan4, racja powinnam to wytłuścić :twisted:
Iwan - 21 Lutego 2011, 17:11

no fatalna, od mie 1
Sauron - 21 Lutego 2011, 17:31

2.
Moja opinia - patrz na avatar.

Chal-Chenet - 21 Lutego 2011, 17:55

Już kleksy były ładniejsze, a pod kleksa podciągnąć się nie da, bo mimo, że styl podobny, to stwór zbyt kanciasty... :roll: Szkaradztwo.

1

Edit. Ocena jest tak wysoka, bo gdy głosowałem nie było jeszcze opcji "-1".

Ziemniak - 21 Lutego 2011, 18:12

Ostatnio nie było rewelacji, ale to jest tragedia. Jeden punkcik za barwy narodowe ;P:

1

Witchma - 21 Lutego 2011, 18:53

Ja tu widzę bazyliszka-komunistę chwalącego się bicepsem :roll: Ale ocenię, kiedy zobaczę w realu...
baranek - 21 Lutego 2011, 20:19

Cytat
- Widywałem już brzydsze okładki
- Ale nie u nas!


W zasadzie trudno znaleźć coś na plus.
No bo tak:
Znowu z gry.
Znowu z tej samej.
I znowu 'do wygrania'.
I szczerze mówiąc, rysunek też nie najładniejszy.
Choć przyznać trzeba, że białe litery na białym tle to bardzo odważny eksperyment plastyczny.
Aproposik plastyki. Podstawówka mi się przypomniała. Pani od plastyki zawsze nam powtarzała, że na kartce, na której malujemy nie może zostawać puste, białe miejsce. Pewnie Pan Grafik chodził do innej podstawówki. Albo sztuka zrobiła wielki krok naprzód. Wiele kroków. Jeśli tak, niech idzie dalej. Ta sztuka. Może zatoczy koło.
Kuźwa, nie mogę przestać...
Starczy!
Jedynka.

Ozzborn - 21 Lutego 2011, 21:11

ooojeeeesuuuu ale katastrofa, poprzednie stopińdziesiąt okładek z Dragon Age'a było 3 razy lepsze. Nie no kurde, tak beznadziejnej okładki to dawno nie było. Pstrokacizna, dowygranie, brzydki smok, wykadrowany chyba omsknięciem ręki na myszce, białe pole z białym napisem... katastrofa. Da radę mniej niż 1?
Agi - 22 Lutego 2011, 07:23

Dało radę
Kasiek - 22 Lutego 2011, 10:56

Teatrzyk Rudej Majorki przedstawia tragedię w jednym akcie pt. "Okładka numeru 65"

Akt 1 scena 1
Pokój w dość nowocześnie urządzonym mieszkaniu. Pod oknem stół. Na stole leży rozerwana koperta i czasopismo. Na okładce jakaś czerwono-biała plama, nie wiadomo w zasadzie co to, dopiero po bliższych oględzinach ktoś bez wady wzroku zauważa biały tytuł czasopisma, sprytnie ukryty przez grafika na białym tle. Czerwony kleks okazuje się być smokiem, źle obrobionym w Fotoszopie. Na dole pasek z nagrodami do wygrania. Pod stołem leży dziewczyna, zemdlona, albo martwa - widz jeszcze tego nie wie. Wchodzi inna młoda kobieta

MŁODA KOBIETA

Kaśka, co robisz?

Nie zauważając leżącej na podłodze, podchodzi do stołu

O, coś nowego!

Bierze czasopismo do rąk, z kieszeni wyciąga. okulary, zakłada, patrzy na okładkę, po czym otwiera szeroko oczy i po chwili pada na podłogę


Kurtyna.


baranek
- uczyła Cię ta sama Pani co mnie? :D Nie ma czegoś takiego jak białe tło, zawsze jest jakieś niebo, krzaczki, woda, a w budynku nawet biała ściana ma cienie.

hrabek - 22 Lutego 2011, 12:03

Agi: ale teraz to nie fair, bo ja już zagłosowałem. Szczęście moje, że dałem jedynkę, ale naprawdę to chyba najgorsza okładka w historii pisma.
Agi - 22 Lutego 2011, 12:06

hrabek, ja przepraszam, zajrzałam dopiero ostatnio do wątku.
Obejrzałam też okładkę. Ona naprawdę jest mniej niż zero.

Matrim - 22 Lutego 2011, 13:22

To nie jest smok, tylko smoczek. Na dodatek kanciasty. Żeby było śmieszniej, to jest chyba mały wycinek logo gry:


Przy takim wykadrowaniu, to nie ma bata - wyjdzie płasko i nijako.

Okładka lutowego numeru była z gry. Okładka marcowego jest z gry. Okładka kwietniowa będzie... ?

Dzięki Agi teraz mogę z czystym sumieniem zagłosować: piwnica, czyli -1.

shenra - 22 Lutego 2011, 13:30

Też zmieniłabym opcję, no ale po ptaszkach :mrgreen:
rybieudka - 22 Lutego 2011, 14:23

Cytat
Okładka lutowego numeru była z gry. Okładka marcowego jest z gry. Okładka kwietniowa będzie... ?

... z nowej wersji Achai

Ixolite - 22 Lutego 2011, 14:46

Tra-ge-dia. Nie wiem kto robi okładki, ale chyba czas znaleźć kogoś innego.

Właściwie pozostaje mi się tylko podpisać pod komentarzami powyżej. Znaczy -1.

Matrim - 22 Lutego 2011, 14:49

rybieudka napisał/a
Cytat
Okładka lutowego numeru była z gry. Okładka marcowego jest z gry. Okładka kwietniowa będzie... ?

... z nowej wersji Achai


A to grę komputerową zrobili? :)

rybieudka - 22 Lutego 2011, 15:03

Cytat
A to grę komputerową zrobili? :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Profan - 22 Lutego 2011, 20:20

Smok baaardzo brzydki. Ale wreszcie okładka bardziej fantasy, niż science fiction.
Daję słabe 4.

Chal-Chenet - 22 Lutego 2011, 20:33

Agi napisał/a
Dało radę

Dlaczego dopiero teraz? :(

;)

Agi - 22 Lutego 2011, 21:15

Bo wcześniej mnie tu nie było.
Teraz, gdy jest kilku modów nie we wszystkie wątki zaglądam na bieżąco.
Trzeba było monitować xana, on też mógł zrobić to co ja.

dalambert - 22 Lutego 2011, 22:21

Rozumiem że reklama, że gra, że trzeba ... ale GDZIE JEST JAKIŚ GRAFIK :?:

-1 :(



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group