To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Literatura - Najlepsze opowiadania 2010 roku

Agi - 22 Lutego 2011, 10:19

Hanna Fronczak - Niewinność
Andrzej Miszczak - Smutny punk
Sebastian Uznański - Dimagus

xan4 - 22 Lutego 2011, 10:36

Ruszyło :) świetnie :bravo dla wszystkich głosujących i opiniujących.

Mamy sześć dni na dobicie do osiemdziesiątki.

xan4 - 24 Lutego 2011, 13:37

4 dni...

a tu tylko 53 głosy, tylko 53 głosy, no, 53 głosy tylko...

Chal-Chenet - 24 Lutego 2011, 13:57

Wuchta.
Stormbringer - 24 Lutego 2011, 14:02

xan4 napisał/a
a tu tylko 53 głosy, tylko 53 głosy, no, 53 głosy tylko...


Brzmi jak reklama Lidla. :)

xan4 - 24 Lutego 2011, 14:27

no, 54 głosy ;P: 54 głosy, tylko 54 głosy, a spodziewam się 80 :)
Alassan - 25 Lutego 2011, 10:12

1)Niewinność
2)Trzy zimne siostry
3)Słodka tajemnica

xan4 - 25 Lutego 2011, 12:41

Już 56 głosów, dziękujemy, dziękujemy :) , ale, no właśnie ale, pozostały 3 dni, a założenia są na 80 głosów. Rozumiecie, pewno, że rozumiecie. 24 głosów nam brakuje. Tak był pisany biznespan, dotacja unijna ma być przyznana po osiągnięciu 80 głosów, wiem, głupio napisałem wniosek, byłem jednak pewny, że tych osiemdziesięciu śmiałków zdobędzie się na zagłosowanie.
Nie mówiąc już o tym, że napisałem, że połowa napisze chociaż krótkiego posta...

Więc:

POMOŻECIE :?:

xan4 - 25 Lutego 2011, 18:04

Trzech już pomogło, dziękujemy bardzo, postów nie udało im się napisać, ale mam nadzieję, że pozostałym głosującym już się uda.

Wprawdzie 59 to ładna i efektowna liczba, ale 80 jest znacznie, znacznie... :)

merula - 25 Lutego 2011, 20:16

Droga, Dozorca, Bogom wśród gwiazd, ludziom wśród ludzi

nie mam dostępu do archiwum i nie wszystko czytałam, ale z tego, co tak, są to jedna z nielicznych, które kojarzę bez przypominania tekstu, a to znaczy, że jakoś zrobiły na mnie wrażenie. i za emocje, które wzbudziły dostają punkt.

xan4 - 26 Lutego 2011, 12:00

2 dni i 19 brakujących głosów, to wypada po 8,5 na dzień :) Zapraszam serdecznie :)
xan4 - 27 Lutego 2011, 18:28

1 dzień pozostał, 1 dzień, słownie: jeden. Jeden dzień.

Tak, to już, kończy się czas na głosowanie, wszyscy co czekają na koniec, mogą ruszyć do akcji, pozostał już tylko jeden dzień i 17 głosów. Zdążycie?

Ziemniak - 27 Lutego 2011, 20:12

Andrzej Miszczak - Smutny punk, Sebastian Uznański - Dimagus, Romuald Pawlak - Trzy Zimne Siostry
Ceridwen - 28 Lutego 2011, 20:08

Jej, zdążyłam.
Niewinność, bo właśnie skończyłam 62 numer (lepiej późno niż wcale) i bardzo mi się podobało.
Kiedyś, w zaminowanym mieście, bo jest po prostu dobre.
Bunt samców, może i nie uwielbiam, ale utkwił mi w głowie, więc coś w sobie musiał mieć.

xan4 - 28 Lutego 2011, 20:27

Dziękuję wszystkim za udział, 68 głosujących to chyba nasz rekord, bardzo mi miło, że przyłaczyliście się do zabawy. Szkoda, że było tak mało opisujących, ale o to może postaramy się w przyszłym roku :) Okazuje się, że udało się zebrać kilkadziesiąt osób aby ocenić podsumowanie roku.

Jeszcze raz dziękuję :)

Podobnie jak w zeszłym roku wygrały opowiadania, które nie wygrały w ankietach na opowiadanie miesiąca, to ciekawe. Pokazuje, że czasami pierwsze wrażenie po przeczytaniu numeru, ma się inaczej, niż wspomnienie opowiadań z całego roku. Niektóre opowiadania, bardzo wychwalane i nagradzane w poszczególnych numerach, w podsumowaniu roku zdobyły niewiele głosów, natomiast opowiadania, które przez ankietę miesięczną zaledwie przemknęły, tutaj dopiero zabłysnęły.
No i punktowanie opowiadań z końca roku, albo po prostu lepiej je pamiętamy, albo były to naprawdę dobre numery, któż to wie?

Od jutra zaczynamy nową zabawę na forum, już teraz zapraszam :)

savikol - 1 Marca 2011, 08:14

Toż to szok! Jestem bardzo mile zaskoczony, zupełnie się nie spodziewałem. Dzięki wszystkim za głosy. Uszanowania dla koleżanek i kolegów po piórze, szczególnie Ewy i Nimfy. Kłaniam się wszystkim! Do następnego roku.
Evva - 1 Marca 2011, 09:19

Dziękuję wszystkim za głosy i gratuluję pozostałym Autorom :bravo Nie sądziłam, że Dozorca tak się spodoba, tym większa teraz dla mnie niespodzianka. Pozdrawiam!
Fidel-F2 - 1 Marca 2011, 09:21

Cóż, artystycznie to najlepsza rzecz zeszłego roku w tym piśmie.
Evva - 1 Marca 2011, 09:33

:D
nimfa bagienna - 1 Marca 2011, 09:39

Dostałam pw.
Weszłam tutaj.
:shock: Zbaraniałam. :shock:

Cieszę się, że się podobało. I niezmiennie gratuluję Evvie i savikolowi. :bravo

Chal-Chenet - 2 Marca 2011, 00:03

Fidel-F2 napisał/a
Cóż, artystycznie to najlepsza rzecz zeszłego roku w tym piśmie.

Się zgodzę.

Gratulacje w ogóle dla podium. :bravo

Arya - 3 Marca 2011, 14:33

Gratulacje autorom :bravo


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group