To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Do redakcji - Minas Nursus

Pako - 23 Czerwca 2006, 13:39

NURS pewnie ma na domofonie inaczej podpisane :P Pewnie Jan Kowalski albo coś ;) Żeby się ludzie nie zorientowali ;)
NURS - 23 Czerwca 2006, 15:49

Jestem odpowiednio zakamuflowany :-)
Sasori - 23 Czerwca 2006, 16:00

No to siedzieć trza z broszurkami po krzakach i czekać aż Romuald przyjdzie. Potem zdjąć odciski z domofonu, przy którym majstrował i eee... zgubiłem się.
Godzilla - 23 Czerwca 2006, 16:04

A adres wydawnictwa podawany w stopce?...
Pako - 23 Czerwca 2006, 16:09

A faktycznie.. NURs ma pewnie siedzibę w domu :)
No to NURS, jesteś zgubiony. Chyba, że dane fałszywe podałeś, wtedy poślemu tu i tam... tylko jak oni cię wtedy znajdą to ja nie wiem ;)

Teraz wszyscy chcemy darmową prenumeratę i milion w złotówkach, nieoznakowanych! :P

NURS - 23 Czerwca 2006, 17:36

Monety złotowe nie są numerowane, pako :-) To byłby prosty numer, wypłacam milion z włotówkach i po sekundowym pościgu, gdy Pako ciągnie wory o wadze jakichś 2 ton dopada go Rutkowski Patrol, ale za późno, bo mu żyłka pąkła była. :-)
Numer może się zgadza, ale piętro jest odcięte od pospólstwa :-)

Romek P. - 23 Czerwca 2006, 17:49

NURS:
Cytat
Numer może się zgadza, ale piętro jest odcięte od pospólstwa :-)


A wielu zniechęci już jazda windą... niebylejaką :D

Pako - 23 Czerwca 2006, 17:49

Znaczy tylko beoingiem da radę wlecieć?
A co do złotówek - myślisz że dlaczego mam ksywkę Pako, co? Nie takei rzeczy bym utargał :P
A że złotówki nie są numerowane to ja wiem.. mówiłem o nieoznakowanych. Żebyś mi tam dziurki w środku nie zrobił :P
Ale... skoro już powiedziałeś, że to za dużo ważyć będize, to możesz słać pocztą... paczkami po 1kg codziennie ;)

MrMorgenstern - 23 Czerwca 2006, 18:11

NURS, myślę, że kotły z gorącą smołą to byłoby dobre wyjście: bat na wyłudzaczy no i grill przy okazji :D

NURS:
Cytat
nie ma znaczenia, co masz rozwiniete. Każdy język to ok 500 słów i ze 100 związków frazeologicznych. Mając motywacje nauczysz sie mówić w stopniu wystarczającym do komunikacji w ciągu kilku tygodni (…)


…vide: Conan ;)

Ixolite - 23 Czerwca 2006, 18:58

Romek P.
Cytat
NURS:
Cytat
Numer może się zgadza, ale piętro jest odcięte od pospólstwa :-)


A wielu zniechęci już jazda windą... niebylejaką :D


Różnymi już w życiu windami podróżowałem. Byly i takie, co to czlek dnia ni godziny pewien nie był, a w okolicach 10 piętra nawet i najtwardsi twardziele zmawiali paciorek :D

Pako - 23 Czerwca 2006, 19:06

Ale tamta jest niebylejaka :) Pewnie kilku... hmm.. białych, na górze wielki kołowrót obraca i wciaga :D
elam - 23 Czerwca 2006, 19:59

heh ta winda do nieba to sie jedzie jak tramwajem, wciaz ktos wsiada i wysiada, 16 przystankow :) a potem i tak stajesz pod krata i miauczysz, zeby ci otworzono, jak u bram raju.. :)
Indy - 23 Czerwca 2006, 20:27

No to się dowiedziałem :?

Cytat
Nursie, ty nie zdradzaj swojej lokalizacji, nie wiesz, kto swoj, kto wrog!


Oczywiście że swój, ja nie Pako, nie myśle że NURS to alien......

elam - 16 Października 2006, 17:25

no i jak z remontem Minas Nursus???
widac juz jakis termin koncowy, czy nadal nie bardzo? :)

Kwapiszon - 17 Października 2006, 08:59

RE:NURS
Cytat

....Numer może się zgadza, ale piętro jest odcięte od pospólstwa :-)


To ten z kafelkami na parterze?
Nie jest źle 3 windy
tylko na ostatnim jakiś gabinet lekarski/dentystyczny?
A z tego co pamiętam to chodziłem po każdym piętrze dookoła i tylko na pierwszą kondygnację nie wszedłem gdzie chyba cieć (a dokładnie pani Maria mieszka, ale nie przegoniła).
A nawet chyba widziałem Bohatera niósł tajemniczy pakunek pod pachą, dość duży, ale nie było to z monopolowego, (niestety) który chyba jest na dole, ale to dawno było znaczy się w sierpniu. A nie chciałem "rzucać" się by nie wyjść na ...
Jakby co byłem tam służbowo i przypadkiem dowiedzialem się, że to ten budynek....
A po za tym to nie wiadomo czy to ten budynek a może fantazja fantazja .......

Rafał - 17 Października 2006, 09:24

A ja go kiedyś przekląłem chyba. Jeśli to taki wysoki, stojący przy krzyżówce większych dróg, to trafiłem swojego czasu na jakieś wykopaliska i zgodnie ze strzałeczkami oznaczającycmi objazd kręciłem się dookoła niego jak głupi c...j. Zdaje się, że po trzecim kółeczku wymwmrotałem pod nosem klątwę, że jak nie potrafią kawałka objazdu przy okazji remontu nawierzchni wytyczyć, to każdy remont niech im się tam pi....li w kółko. Podziałało? :wink: :mrgreen:
hrabek - 17 Października 2006, 09:31

Buahahahaha! To juz wiem, dlaczego Nursowi sie tak ten remont wlecze.
dareko - 17 Października 2006, 16:39

Rafał, ostrzymy dla ciebie pal! :mrgreen:
NURS - 17 Października 2006, 16:43

Rafale, to nie ten :-)
Ale Kwapiszon był! Szpieg, szpieg prawdziwy!
Wykrył mnie z kartonem (z monopolem, kartony tylko monopolowe znosze na górę, co by przetrzymać oblężenie :-)
A remont juz sie skonczyl. trwa wynoszenie trupów i usuwanie gruzu.

janek - 17 Października 2006, 19:52

Cytat

A remont juz sie skonczyl. trwa wynoszenie trupów i usuwanie gruzu.


Aaaaa.... skończyl się! No to Ty już wiesz co.

NURS - 17 Października 2006, 21:03

Wiem, wiem. I wiesz, ze mnie to cieszy :-)
mawete - 19 Października 2006, 13:20

"Podpalimy naszej babci domek cały..." :mrgreen:
Godzilla - 19 Października 2006, 13:44

A przepijemy przedtem czy potem?
elam - 19 Października 2006, 13:54

potem :) jak dostaniemy odszkodowanie z ubezpieczalni :)
hijo - 20 Października 2006, 21:17

Ciekawi mnie tylko ilu robotników zginęlo :mrgreen:
dareko - 20 Października 2006, 21:59

zaginelo hijo, zaginelo! nie rob z NURSa partacza :mrgreen:
Ixolite - 20 Października 2006, 22:09

Bah, dareko ma racje, toż to same oszczędności wtedy, mniej betonu na wylewkę na przykład potrzeba...
hijo - 20 Października 2006, 22:13

no powiedzmy że połknąłem literkę. tak jak wylewka połknęła.... ee .... no, a ci robotnicy to się pewnie zgubili na którymś z pięter, Minas Nursus jest duże to się zdaża.
NURS - 20 Października 2006, 23:09

obejrzyjcie sobie ten fragment z TTT, z wycinka lasu. to bylo wzorowane na remoncie Minas Nursus.
gorat - 24 Października 2006, 10:44

TTT? :evil:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group