To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Autostopem przez galaktykę - Super stronka

Duke - 24 Listopada 2005, 12:45
Temat postu: Super stronka
Otatanio otrzymałem linka do tej strony:

http://ufonauci.w.interia.pl/

Polecam przeczytanie tych wiekopomnych dzieł! Od teraz nic już nie będzie takie same :lol:

Margot - 25 Listopada 2005, 00:08

Nie jest...
FTSL

Duke - 25 Listopada 2005, 08:13

Zastanawiam się co zarzywał koleś piszący te teorię i poproszę o telefon do jego dealera :twisted:
Margot - 25 Listopada 2005, 09:56

Cokolwiek zażywał, nieźle poniewiera...

Ale stronka naprawdę cudnej urody, Duke, bez dwóch zdań. :D

koval - 25 Listopada 2005, 10:03

próbowałem przeczytać, strałem się
ale zniszczyło mnie po chyba 3 minutach
ostatkiem sił zamknałem stronę i chyba nie chcę tam wracać
:D :D:D

Haletha - 25 Listopada 2005, 12:37

O, widziałam już kiedyś tę stronę. I doszłam do wniosku, że ze względu na niezidentyfikowaną bliznę na palcu muszę być ofiarą kosmitów (coś mi wszczepili). Oczywiście każdy, kto nie ma blizn, jest samym UFOnautą:)
NURS - 25 Listopada 2005, 14:08

Zalinkowałem ją jakiś czas temu w wątku o UFO :-) Jan Pajak rzondzi!
Duke - 25 Listopada 2005, 15:00

Zaintrygowany tum tematem wrzuciłem "ufonauta" w googla i generalnie aż się zdziwiłem ile jest takich stronek... ale moim faworytem jest http://ufni.republika.pl/ to są te świry od hasła: na Tuska głosujesz Chrystusa biczujesz (jak myslice na kogo głoswali sataniści? :twisted: )
mawete - 27 Listopada 2005, 17:47

Duke: on nic nie ćpał... On po prostu pisał opowiadanie fantastyczne... :mrgreen:

//edit: ale "ostre" jest to fakt... :twisted:

Duke - 29 Listopada 2005, 14:38

Świry wszystkich stron świata łączcie się
http://www.kki.krakow.pl/...ovus/novus.html
Już sama lektura tych bzdetów może wpłynąć na zdrowie psychiczne

Margot - 29 Listopada 2005, 15:07

Cudne...
Kiedy na to patrzę, od razu mam poczucie, że jestem bezideową kretynką, żałosnym zlepkiem limfy i krwi, umysłowo amorficzną amebą pozbawioną Prawdziwych Wartości oraz Wiary i Prawdy.

I szczerze mówiąc, bardzo mi ten stan rzeczy odpowiada :mrgreen:

Ziuta - 29 Listopada 2005, 20:14

"Fukadło" w najczystszej postaci. Ciekawe tylko jakim cudem owe wszech-światowe spiski masońskie nie wyszły jeszcze na jaw. Przecieki mają większe niż sejmowe komisje śledcze.

Pytanie: jak poznać masona?
Odpowiedź: Zapytać się go o to. Mason się nigdy nie przyzna. :P

dofo - 29 Listopada 2005, 22:34

Ziuta napisał/a
Pytanie: jak poznać masona?

Co pewien czas robia konkursy na budynki uzytecznosci publiczenj - np. hotele. Wystarczy zrobic ciekawy projekt gdzie gosci beda ciachaly rozne szpikulce, pily i tarcze, a krew bedzie gustownie odprowadzana bocznymi kanalami. Jezeli zaimponujemy jury to moze nas przyjma do swojej lozy. Po czym jeszcze poznac masona? Dziwnie chodza :mrgreen:

Margot - 29 Listopada 2005, 22:39

dofo napisał/a
Ziuta napisał/a
Pytanie: jak poznać masona?

Co pewien czas robia konkursy na budynki uzytecznosci publiczenj - np. hotele. Wystarczy zrobic ciekawy projekt gdzie gosci beda ciachaly rozne szpikulce, pily i tarcze, a krew bedzie gustownie odprowadzana bocznymi kanalami. Jezeli zaimponujemy jury to moze nas przyjma do swojej lozy. Po czym jeszcze poznac masona? Dziwnie chodza :mrgreen:

Ooooo!!! Chcę do masonów! Gustowne jatki chętnie obejrzę :mrgreen:
Się człowiek całe życie uczy... A może ja już jestem masonką, tylko jeszcze o tym nie wiem???
Nikt mi nie mówił, że dziwnie chodzę... :wink:

dofo - 29 Listopada 2005, 22:42

Dla niewtajemniczonych - opisywalem jeden ze skeczy Latajacego Cyrku Monty Pythona ;)
Margot - 29 Listopada 2005, 22:47

dofo napisał/a
Dla niewtajemniczonych - opisywalem jeden ze skeczy Latajacego Cyrku Monty Pythona ;)

Ale tam była Akademia Dziwnych Kroków... Masonów nie pamiętam :(

dofo - 29 Listopada 2005, 22:52

Te 2 skecze byly jakos powiazane ze soba. Nie mam w tej chwili swej kolekcji pod reka to nie podam, ktory to odcinek ;) Ale postaram sie pamietac - dla ciebie ;)
Duke - 30 Listopada 2005, 08:41

Ziuta napisał/a
Pytanie: jak poznać masona?

Sprawdzić czy ma rower, bo jak ma rower to jest to zyd - cyklista komunista, a jak wszem wiadomo każdy żyd to mason. Jak nie ma roweru to też od razu wiadomo, że to jest kryptomason i w dodatku zwolennik kolorowych skarpetek ;)

Margot - 30 Listopada 2005, 12:12

dofo napisał/a
Te 2 skecze byly jakos powiazane ze soba. Nie mam w tej chwili swej kolekcji pod reka to nie podam, ktory to odcinek ;) Ale postaram sie pamietac - dla ciebie ;)

Bardzo dziękuję! Jak będziesz wiedział, który to odcinek, powiedz => zaciągnę sobie :D

koval - 30 Listopada 2005, 15:00

Margot napisał/a
dofo napisał/a
Te 2 skecze byly jakos powiazane ze soba. Nie mam w tej chwili swej kolekcji pod reka to nie podam, ktory to odcinek ;) Ale postaram sie pamietac - dla ciebie ;)

Bardzo dziękuję! Jak będziesz wiedział, który to odcinek, powiedz => zaciągnę sobie :D


seria druga, odcinek 17 (bez tytułu)
skecz sie nazywa "jak inaczej rozpoznać masona" kontynuacja "Skeczu o architekturze"

dofo - 30 Listopada 2005, 16:00

Margot napisał/a
Jak będziesz wiedział, który to odcinek, powiedz => zaciągnę sobie

No to walnalem gafe. Odcinek 14 (lub 2x01) - Ministerstwo Dziwnych Krokow. Natomiast odcinek 17 (lub 2x03) - Skecz o architektach/Jak zostac wolnomularzem. Dawno nie ogladalem i mi pamiec psikusa zrobila ;)

Margot - 30 Listopada 2005, 16:28

Ja jeszcze dawniej, Dofo, nie przejmuj się. Jutro sobie zassam odcinki i obejrzę :D :D:D
Bardzo dziękuję raz jeszcze => odkąd przestali w TV puszczać, zapomniałam strasznie dużo z MP :D



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group