To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Park marzeń [gry] - Gry na fejsbuniu

Rodion - 6 Sierpnia 2010, 21:16
Temat postu: Gry na fejsbuniu
Facebook oferuje nam coraz większy wybór gier na jaki możemy zmarnować swój czas ( i niekiedy realne pieniądze ).
Może pora by ma na naszym forum pojawił się temat w którym możemy się pochwalić jakie gry ostatnio tam znaleźliśmy?
W co warto Waszym zdaniem zagrać.
Miejsce gdzie można zapytać się o radę.
Poszukać aliansów.
Lub po prostu podzielić się opiniami i wrażeniami.

Z mojej strony, w tej chwili pogrywam w:

Castle Age - miłe, wciągające, dobra grafika

Vikings of Thule - oryginalne ( kolesie nawet załapali sie na dofinansowanie z UE ) i bardzo mi bliskie :wink:

Mouse Hunt - tak rozbudowanej i dość wymagającej gry już dawno nie widziałem w wydaniu sieciowym :)

A Wy w co pogrywacie na tym portalu i w czym potrzebujecie pomocy?

Pamiętajcie! Nie ma takiego bosa któremu razem byśmy nie.... :twisted:

fagot - 6 Sierpnia 2010, 21:58

W sumie to... jak wchodzę na FB to nie żeby ktoś coś fajnego wrzucił tylko 90% aktywności znajomych to "...potrzebuje twojej pomocy. Aby mógł zbudować rakietę musisz mu załatwić różową krowę".

W sumie każdy ma takich znajomych na jakich sobie zasłużył :lol:
Jakoś tak odpycha ale... poczytam, zerknę na opinie to może też w coś popykam.

khamenei - 6 Sierpnia 2010, 22:00

Mnie interesują tylko gierki, w których ni chodzi o to, by mieć dużo znajomych, co wspomogą twoją mafię / zawodnika / farmę. Jeśli takowe znacie, to dajcie znać.

Dlatego też polecam Brain Buddies.

Studnia - 7 Sierpnia 2010, 07:26

Większość gier na FB nudzi się po 5 -10 minutach. Czasem trafią się jakieś perełki.
Zobaczę te opisane przez Ciebie Rodion.

joe_cool - 7 Sierpnia 2010, 13:03

Oprócz standardowych gierek Zyngi pykam sobie w EggBreakera - codziennie rozwalam jajka młotkiem, a w tych rozwalonych jajkach mam różne niespodzianki :) Duży plus - nie trzeba mieć znajomych - chociaż można, bo dostajemy jakieś tam buddy pointsy, które jednak nie są niezbędne do gry.

PS fagot, zawsze możesz ukryć feed dla danej gierki ;)

Chal-Chenet - 7 Sierpnia 2010, 13:08

Zacząłem grać w Mafia Wars, póki co całkiem przyjemne.
Taselchof - 7 Sierpnia 2010, 13:15

kiedyś farmville teraz mahjong i pamiętane z młodości niezapomniane duck hunt z pegasusa :mrgreen:
Hubert - 7 Sierpnia 2010, 17:46

Mam konto na Farmville i Mafii, ale tylko po to, by nieść pomoc, jak ktoś poprosi.
Ale że Duck Hunt jest... to muszę obadać. W ogóle, teraz NK wprowadziła Icy Tower. Tylko gdyby ta wersja nie była przesadnie 'elo' w stosunku do oryginału... Kupowanie ubrań, no proszę Was.

Taselchof - 7 Sierpnia 2010, 20:57

na FB też jest IT ;) jakiś dziwny parę wież jest czy cuś takiego ;P:
Hubert - 8 Sierpnia 2010, 19:52

To samo na NK. Obadam wersję z FB.
Kai - 8 Sierpnia 2010, 21:20

Chal-Chenet, na FB mocno przesłodzone. Na Tagged było super, bez zbędnych farfocli, ale zlikwidowali :(

Aleksandra Kai, jak kto chce, chętnie wesprę, dawno nie grałam :D

SithLady - 16 Sierpnia 2010, 18:26

Tylko MouseHunt - resztę mam przeważnie poblokowane tak że po zalogowaniu ich nie widzę chyba że wejdę na czyjś profil
joe_cool - 19 Sierpnia 2010, 12:01

Zainteresowaliście mnie tym MouseHuntem, no i teraz trąbię :) Ale jeszcze do końca nie ogarniam, o co tam tak dokładnie kaman...
Memento - 25 Wrzeœśnia 2010, 19:19

Pomalutku powolutku (bardzo powolutku...) pnę się na fotel Ojca Chrzestnego w Mafia Wars. ;P:
Ziemniak - 25 Wrzeœśnia 2010, 19:38

Ja też :mrgreen:
shenra - 25 Wrzeœśnia 2010, 21:10

A ja sobie w Vampire Wars śmigam. :mrgreen:
Kai - 26 Wrzeœśnia 2010, 01:00

shenra, jeśli to jest to co myślę, VW są identyczne jak Mafia Wars. Zmienione jest jedynie otoczenie i fabuła.

Memento, chyba też się wezmę za grę, na innym portalu zaliczyłam wszystkie lvl i wtedy Mafie zlikwidowali :evil:

joe_cool - 26 Wrzeœśnia 2010, 14:35

Na MW mam level 353 - to ile brakuje mi jeszcze do Ojca Chrzestnego? :mrgreen: W wampiry też grałam, ale mi się znudziło, bo to kopia MW.
Kai - 26 Wrzeœśnia 2010, 16:30

joe_cool, nie wiem, te z FB są nieco inne, niż z Tagged. I jakoś nie umiem się wciągnąć.
SithLady - 12 Października 2010, 15:36

Zegar na MouseHuncie coś chyba dziś oszalał. Wracam z pracy klikam i zamiast pokazać wynik z godziną np. 3.25 pm pokazuje 5.59 am
joe_cool - 12 Października 2010, 16:31

Że tak pojadę cytatem: U mnie działa :mrgreen:
SithLady - 12 Października 2010, 16:58

Działać działa ale rezultaty polowań pojawiają się z dziwną godziną
SithLady - 13 Października 2010, 05:49

Na szczęście wszystko wróciło już do normy
SithLady - 15 Listopada 2010, 17:40

Kto jeszcze gra w Mouse Hunta? Fajnie się gra, zwłaszcza teraz
Khorne_S - 15 Listopada 2010, 20:23

Ja szaleje tylko w Castle Age. Powód miodności tej gry że nie trzeba kasy wydawać by mieć lepsze gifty. Owszem można by mieć szybciej ale nie jest to wymagane :D
baranek - 5 Grudnia 2010, 12:31

potrzebuję sąsiadów na petwilu. gra ktoś w to?
SithLady - 2 Maj 2012, 22:25

W mousehuncie pojawił się ostatnio... myszonieświeć (albo pojawiła się nieświeciomysz). Dla trzymających się od fejsa z daleka wrzuciłam fotkę do prywatnej galerii na forum.
Sauron - 2 Maj 2012, 22:36

Mnie powala Robot Unicorn Attack, niby tylko się klika dwa przyciski ale dziwnie wciąga.
ilcattivo13 - 2 Maj 2012, 22:39

Jak to dobrze, że nie istnieję :wink: Przynajmniej nie muszę oglądać tego ohydztwa ;P:
Rodion - 25 Wrzeœśnia 2013, 19:11

Czas dodać kilka nowości by otrzepać kurz z tematu :wink:

Mój ulubiony ostatnio morderca czasu, polecam wszystkim miłośnikom HHwersum ( salwy z tysięcy rakiet strumienie plazmy i wielkie wybuchy w bazie przeciwnika ) a do tego całkiem przyjemna grafika i modele obiektów.

https://www.facebook.com/...plist&fbsid=112

W podobnym klimacie dla lubiących dużo czytać o kosmicznych spiskach i których bawi narracja w grze

https://www.facebook.com/...plist&fbsid=112



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group