To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Ulubione filmowe monstra

Vesper - 25 Stycznia 2006, 16:30

Iscariote napisał/a
Ja jak patrze na te wszystkie Pokemony to mnie krew zalewa. :evil: to jest plaga!!!


a mi się wydawało, że to już dawno PO fali Pokemonów...

z potworów lubię jeszcze bardzo HALa z Odysei 2001 :) ... chociaż czy on potworem jest? no ale działa STRASZNIE skutecznie...

Iscariote - 25 Stycznia 2006, 18:22

Vesper napisał/a

a mi się wydawało, że to już dawno PO fali Pokemonów...


oj uwierz mi że nie :?

elam - 27 Stycznia 2006, 14:13

... - a co powiecie o Gremlinkach?.. :oops: :P
tez fajne stworki - potworki..

Iscariote - 27 Stycznia 2006, 14:30

ale rozmnażac sie normalnie nie umieją. Pamietam, że moja siostra miała taka maskotke pluszowego gremlina, to jak obejrzała film to mu głowe urwała, żeby jej nie zagryzł w nocy :?
Łukasz Śmigiel - 27 Stycznia 2006, 19:49
Temat postu: monster
Polecam zobaczyć film pt. Dragonslayer z roku 1981, jest tam najpiękniejszy smok jakiego zrobiono na potrzeby kina (moim zdaniem ma się rozumieć), a do tego bestia powstała bez ani jednego komputerowego efektu. Śmiem twierdzić, że prezentuje się momentami lepiej niż Draco :wink:
Rodion - 27 Stycznia 2006, 20:01

Łukasz Śmigiel napisał/a
jest tam najpiękniejszy smok jakiego zrobiono na potrzeby kina


Fakt, smok śliczny, a scena walki miodzio! :lol:

Łukasz Śmigiel - 27 Stycznia 2006, 21:08
Temat postu: smok
Ach scena ze smokiem...szczeg. ta w jaskini z płonącym jeziorem, przy okazji nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale w DS gra Ian McDiarmid:-) no i oczywiście tak zwany "Ziółko" z Ally McBeal :)
mad - 27 Stycznia 2006, 23:49

Qrcze, jak mozna dotrzeć do takich starych filmików? W wypożyczalniach krucho ze starociami, o TV lepiej nie wspominać :(
Przypomniało mi się jeszcze jedno monstrum - z polskiego podwórka. Pamiętacie horror "Widziadło" gdzieś z okolic roku 1984? Kobitka powstała z grobu zaprezentowała się wielce apetycznie. Nawet kiedyś lubiłem ten film.

Łukasz Śmigiel - 28 Stycznia 2006, 17:24

Z dobrego źródła wiem, że Dargonslayer krąży po sieci, jest też możliwość zakupu amerykańskiej kopii DVD, która w cywilizowanych krajach miała swoją premierę w roku 2003 (jakiś czas temu była w sklepie internetowym FAN).
Artemis - 22 Marca 2006, 16:17

OBCY - najbardziej przerażający potwór w historii kina. Bez konkurencji.
reginald - 24 Marca 2006, 08:29

Dla mnie najlepszym zawodnikiem jest Predzio z jedynki - ten to miał dopiero ryj ,jak zdjął maskę. Chociaż nie wiem czy nie drugim miejscu nie byłby Rysio z Klanu, a potem Governator
Gorm - 25 Marca 2006, 18:31

Potwierdzam. Aliena trudno przebić.
Do tego dodałbym potwora który może niespecjalnie wygladał ale stwarzal niezapomniany klimat w "The Thing" Carpentera

varquez_87 - 26 Marca 2006, 14:01

ja mam 3 takie stwory ;]

1. wredny Xenomorph - Alien - wiadomo, jest to najbardziej zabójczy organizm jaki kiedykoliwek powstał. Przystosuje się do niemal każdych warunków i wygląda tak CUUUUUTE :oops:

2. Predator - genialny myśliwy, przepiękna twarz - ideał piękności :lol:

3. Thing - takie niewiadomo co :mrgreen:

elam - 27 Marca 2006, 01:08

zgadzam sie, alien jest nie do przebicia; predzio tez niezly...
ja jeszcze lubie goauldy ze stargate. z wygladu paskudne, i charakterki tez maja niezle, a ludzkie ciala, w jakich mieszkaja... hmmm... to juz zupelnie inna sprawa... :)

lavojtek - 27 Marca 2006, 20:05

U mnie zaraz za Xenomorphem stoi Pinhead :twisted:
Logan - 27 Marca 2006, 20:27

A gdzie genialny Pumpkinhead?
reginald - 28 Marca 2006, 06:58

A gdzie zmutowany pomidor-zabójca ?? :D
Hauer - 29 Marca 2006, 20:51

1) Budyń z Andromedy
2) Antyczna Czarna Bestia
3) Predator


Pozadr.

elam - 1 Kwietnia 2006, 14:25

gorat,
gorat !

more and more
et encore :)

Dunadan - 1 Kwietnia 2006, 17:10

hej!!!! a pamiętacie takiego potwora co się Blob nazywał? :D
Angelus - 5 Kwietnia 2006, 12:31

Ja pamiętam Bloba! :mrgreen: Taki różowy galaretowaty był i wszystko niszczył na swej drodze. :bravo Z kosmosu zdaje się przyleciał na jakimś meteorycie czy cóś... :wink: Bałam sie jak diabli.Ech...kiedy to było... :wink:
Duke - 5 Kwietnia 2006, 13:34

Cytat
a pamiętacie takiego potwora co się Blob nazywał?

To był Blob Zabojca - myśląca galareta - hi hi tak teraz mówie na swój brzuch

ketman - 6 Kwietnia 2006, 08:53

hi hi hi...! Właśnie zauważyłem ten wątek i miałem zamiar napisac cos o Blobie, ale widzę, że klasyka rządzi juz w najlepsze.
Coś jednak w tym było, ze tak zapadł w pamięc, nie? :)

Urbaniuk - 6 Kwietnia 2006, 09:26

Xenomorph - długo nie wymyśla czegoś podobnego. Bardzo lubię monstra które wcielają sie w inne postacie zniekształcając ich zewnętrznośc, jak Pazuzu z Egzorcysty, czy draństwo z the thing, mocne były równiez pasożyty z Shivers Cronenberga.
Z bardziej ludzkich to Karl Rupert Kroenen z Hellboya, najbardziej uroczy worek trocin w historii filmu, ale czy on taki ludzki był?
A czy ktoś pamieta Crity z Critters? One miały i styl i wygląd i poczucie humoru :mrgreen:

Rodion - 7 Kwietnia 2006, 01:37

Wolałem Łowców. :D
Urbaniuk - 7 Kwietnia 2006, 02:04

Zanim łowcy przyjęli czyjąś postać, jacyś tacy nieszczególn z twarzy byli :D A crity zawsze usmiechem zachwycały :mrgreen:
Rodion - 7 Kwietnia 2006, 02:10

Idealni atorzy! O woskowych tarzach! :lol:
ketman - 7 Kwietnia 2006, 09:39

A co byscie powiedzieli na Cenobitów? 10 punktów za prezencję.
dzejes - 7 Kwietnia 2006, 10:10

Cenobici? Zależy którzy. Ci z III byli tragiczni, oprócz Pinheada.
lavojtek - 7 Kwietnia 2006, 10:11

ketman napisał/a
A co byscie powiedzieli na Cenobitów? 10 punktów za prezencję.


Nareszcie! Wspominalem juz Pinhead'a ale jakos nikt nie poparl mojej kandydatury :D



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group