To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Jolanta Dybowska

Witchma - 5 Maj 2010, 12:07

Pucek, :bravo :D
Kai - 5 Maj 2010, 14:28

Pucek, :bravo :bravo :bravo
terebka - 5 Maj 2010, 16:17

Aż z tego wszystkiego obejrzałem sobie raz jeszcze mapkę z tomu pierwszego "Samozwańca". Szacun, Pucek ;) No i, rzecz jasna, :bravo
dalambert - 29 Czerwca 2010, 21:01

A ja ponieważ artystka się nie przyzna poinformuje, że Pucek w ramach twórczości poza literackiej wykonała przepiękny czaprak , którego debiut odbędzie sie w czasie bitwy Kłuszyn 2010 na koniu "Potęga" Imć Pana Jacka Komudy
Pucek - 30 Czerwca 2010, 09:22

Jeden rekwizyt dla jednego uczestnika. Hm, lepiej niż nic. I tyle.

Pochwaliłabym się pewnie po imprezce, jakąś fotką.

ketyow - 30 Czerwca 2010, 15:02

Pochwalić się fotką można nadal :)
dalambert - 30 Czerwca 2010, 15:10

ketyow, Trzeba się udać na imreze, co mamy zamiar uczynić, i fotkę zrobić !
Zgaga - 14 Lipca 2010, 11:57

A to jest czaprak, o którym parę postów w górę była mowa:

Pucek - 14 Lipca 2010, 14:17

Zgaga, wielkie dzięki za robotę ze zdjęciami!
Ja... no niestety... prostymi narzędziami (np. młotek) na co dzień się posługuję... Ale mam miłych znajomych na szczęście :D

Z czaprakiem to szybka robota była, bo miałam resztki tkanin całkiem zabytkowych - spółdzielnie cepeliowskie co je robiły już nie istnieją - wystarczyło przyciąć i zszyć. A wzornictwo dokładnie trafiające w epokę.

EDIT:
Za to samo robienie zdjęć było pod hasłem "nowe idzie". Znaczy "przyszło". Już.
Nowy aparacik z ekranikiem, na którym w pełnym słońcu I BEZ OKULARÓW nic nie widziałam.
Okulary to drugie "nowe co właśnie przyszło"...
W okularach widziałam jako tako ekranik. Pola przed sobą - nie!
Aparacik długo się namyśla, zanim coś zarejestruje - dwie grupy czasem przejechały zanim był gotów do następnego zdjęcia. Horror! Gdzie moje stare lustrzanki?!?! Gdzie rozklekotany Zenit? Gdzie jakiś naprawiacz bodaj?

Ostatecznie większość zdjęć robiłam niemal na oślep i szczerze się dziwię, że aż tyle w miarę dobrych wyszło.

Martva - 14 Lipca 2010, 14:45

Czaprak świetny i jak się ładnie z płaszczem komponuje :)
Godzilla - 14 Lipca 2010, 14:48

Piękny czaprak i wcale nie najgorsze zdjęcia! Aż by się prosiło o podpisy :D
Pucek - 14 Lipca 2010, 23:51

Drżyjcie narodowie - na skofie to obiekty do fotografowania będą bliskie, wyraźne i statyczne (w porównaniu z końmi w galopie, a nawet w kłusie). Mam nową zabawkę i nie zawaham się jej użyć!

A podpisy/opisy zostawię dalambertowi :)

dalambert - 16 Lipca 2010, 15:42

Podpisane może nie za dokładnie bo z pozycji zwykłego widza, nie orga, ale tyz pinkie - zapraszam do "Maszerują chłopcy....." tam Kłuszyn 2010 w całej okazałości :D
ketyow - 16 Lipca 2010, 18:37

A poradzi sobie to cudo z zadymionym przez mości dalamberta pomieszczeniem? :wink:
Pucek - 16 Lipca 2010, 19:27

ketyow, pażywiom,uwidim. Najwyżej wyjdą tajemnicze światła w ektoplazmie - fantastyczna rzecz znaczy :wink:
Pucek - 28 Czerwca 2011, 20:34

Dawno mnie tu nie było, bo i pretekstu brakowało. Ale jak już się trafił - to się chwalę:
Mapka do trzeciego tomu "Samozwańca" odesłana do Fabryki.
Książka ma być w sierpniu, więc teraz niestety poczekam sobie, zanim poznam dalsze dzieje bohaterów...

Witchma - 28 Czerwca 2011, 20:34

Pucek, :D :bravo
shenra - 28 Czerwca 2011, 20:35

Pucek, super!
fealoce - 29 Czerwca 2011, 06:23

Gratulacje! :D :bravo
Pucek - 29 Czerwca 2011, 09:27

Taa, rysowanie ma swój urok.
Ten dziewiczo biały karton, ten subtelny pierwszy szkic ołówkiem... I ten efekt końcowy (egz. autorski) w garści :D

A teraz wracamy do ciężkiego sprzętu: młoty w dłoń! Będzie duża frajda, zn. ekstra ciekawa robota. Postaram się parę zdjęć dokumentacji zrobić, to kiedyś wrzucę. Może we wrześniu. No bo fantastyczna rzecz będzie.

No i po drodze miło machnąć igłą (tyż, panie, ręczna robota) :) , może i z tego jakieś fotki będą :)

Ozzborn - 29 Czerwca 2011, 17:26

no chyba, że ktoś nie umie, jak np. ja... wtedy ma mniejszy :P

gratulacje :bravo

merula - 29 Czerwca 2011, 22:07

Ozzborn, nie mąć, TY za to doznajesz uroków nauki (skutecznej) języków, których inni nie doświadczają ;P:

Pucku, miło słuchać takich wieści.

Jedenastka - 30 Czerwca 2011, 08:34

Pucek napisał/a
Postaram się parę zdjęć dokumentacji zrobić, to kiedyś wrzucę. Może we wrześniu. No bo fantastyczna rzecz będzie.

No i po drodze miło machnąć igłą (tyż, panie, ręczna robota) :) , może i z tego jakieś fotki będą :)


Fotki koniecznie! :D

Pucek - 20 Sierpnia 2011, 10:45

Miła rzecz - od wczoraj mam w łapkach 'efekt końcowy" :)
Jak Fabryka na 19. 08 premierę "Samozwańca III" wyznaczyła, to i do mnie książka w porę :bravo dotarła.
Się cieszę i się chwalę!

Witchma - 20 Sierpnia 2011, 10:46

Wychodzi na to, że trzeba nabyć :) :bravo
Pucek - 20 Sierpnia 2011, 11:14

Po szybkim przeglądzie treści - fantastyki to u mości Jacka śladowe ilości, ale jeśli chodzi o krwawe jatki to 'Łorhamer' wysiada.
No i solidny kawał historii w wersji, jakiej w podręcznikach nie uświadczysz :)

shenra - 20 Sierpnia 2011, 11:26

Pucek, :bravo :bravo :bravo Super! ;P:
dalambert - 20 Sierpnia 2011, 13:03

A widzisz Chomiczku. ze Inskrypcję kruka dostałaś . Każełunio Ci egzotyczny taniec "Chomika na łopacie" zmalował, a autografu Pucka na kartografii nie masz ;P:
Będziesz musiała WDK /Wiekopomne Dzieło Kruka/ jeszcze raz do Paradoxu wozić :!:
Byle szybko :D

Kruk Siwy - 20 Sierpnia 2011, 13:37

No pokazałem Chomikowi, gdzie Ty się do dzieła przyłożyłeś, czyli jak paskudzisz pracę Pani Małżonki. Hihihi.
Puckowi gratulacje i cieszę się, że ma satysfakcję z prac graficznych.

Mała edyta.

shenra - 20 Sierpnia 2011, 14:08

O tak naturalizm grafiki aż poraża :mrgreen:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group