To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Publicystyka - Publicystyka numeru 55 - głosujemy do 12 czerwca

xan4 - 22 Kwietnia 2010, 17:00
Temat postu: Publicystyka numeru 55 - głosujemy do 12 czerwca
4 teksty - 4 punkty.
Arya - 23 Kwietnia 2010, 17:47

Punkty dla Grzędowicza i Pilipiuka.
NURS - 24 Kwietnia 2010, 14:23

Cebula i tylko cebula. Ekoterroryzmowi stanowcze nie!
xan4 - 24 Kwietnia 2010, 18:53

Cebula i Pawlak. W tej kolejności.
baranek - 28 Kwietnia 2010, 15:59

Grzędowicz i Pilipiuk
Fidel-F2 - 30 Kwietnia 2010, 23:01

Jarosław Grzędowicz - Jak zdemaskować wampira sympatyczne, niegłupie. Punkt.
Romuald Pawlak - Po jedenaste: toleruj bliźniego swego... pierwszy raz od dawna Romek do mnie dotarł. I w węzszym (wszyscy egzorcyści to albo psychiczni popaprańcy albo naciągacze) i szerszym (wolność słowa) aspekcie. Punkt
Andrzej Pilipiuk - Żegnajcie nam dziś, cmentarne dziewczyny... plewy
Adam Cebula - Houston, jednak mamy problem Baron, momentami skomplikowanie i na granicy pojmowania ale głos rozsądku zawsze cennny. Punkt.

nureczka - 1 Maj 2010, 14:58

Pawlak i Pilipiuk.
Lichtenstein - 1 Maj 2010, 18:54

Grzędowicz - Grzędowicz potrafi zrobić ciekawy felieton nawet z zagadnienia wełnistości owiec mezopotamskich. A tym razem szczególnie ubawił. Punkt.

Pawlak - Końcowa idea słuszna, ale to całe smędzenie o egzorcystach zdało mi się zdeczka nużące.

Pilipiuk - Meh.

Cebula - Cebula jak zwykle mruczał pod nosem coś w swoim własnym języku, ale wyszło to całkiem sympatycznie. No i każdy wróg ekofaszystów jest moim przyjacielem. Punkt.

Hubert - 2 Maj 2010, 09:06

Grzędowicz i Cebula.
Romek P. - 3 Maj 2010, 22:17

Fidel-F2 rzecze:

Cytat
pierwszy raz od dawna Romek do mnie dotarł.


Cud :) ciekawe, czy zadziała reguła odwrotności Fidela? :D

Aerion - 5 Maj 2010, 11:33

NURS napisał/a
Cebula i tylko cebula. Ekoterroryzmowi stanowcze nie!

A ja sam nie wiem, czy felietonista zwalcza ekoterroryzm (za to miałby u mnie punkt), czy czy ekologów w ogóle. Myśl wydaje mi się trochę mało czytelna.

dalambert - 5 Maj 2010, 11:46

Cebula i Pilipiuk - reszta tyż zacnie ale wybierac trzeba .
Witchma - 5 Maj 2010, 12:07

Grzędowicz, bo mnie rozbawił. Reszta letnio jakoś.
Fidel-F2 - 5 Maj 2010, 21:47

Aerion napisał/a
. Myśl wydaje mi się trochę mało czytelna.
musisz się do barona przezwyczaić
hardgirl123 - 12 Maj 2010, 07:24

Jarosław Grzędowicz - Jak zdemaskować wampira

Romuald Pawlak - Po jedenaste: toleruj bliźniego swego...

Andrzej Pilipiuk - Żegnajcie nam dziś, cmentarne dziewczyny...

terebka - 12 Maj 2010, 15:11

Grzędowicz, Pawlak i Pilipiuk
Ita - 14 Maj 2010, 09:46

Pawlak
Matrim - 17 Maj 2010, 10:17

Każdemu panu po punkcie. Tak mi się z przerwami czytało, jeden na raz, i każdy mi jakoś podszedł, więc niech będzie :)
Nitj'sefni - 22 Maj 2010, 10:08

Ja oddałem swoje głosy na Grzędowicza i Pilipiuka. Teksty Pawlaka jakoś nigdy do mnie nie trafiały, a Cebulę bez podręcznika do fizyki ciężko ogarnąć (przynajmniej mnie jako humaniście). Natomiast u Grzędowicza i Pilipiuka jest to co w felietonach najważniejsze - prosto, zabawnie, lekko - no po prostu przyjemnie się to czyta. Ale muszę zauważyć, że ostatnio Grzędowicz spuścił z tonu i to publicystyka Pilipiuka jest ciut lepsza.
mBiko - 31 Maj 2010, 21:30

Pawlak i Cebula.
zbry - 1 Czerwca 2010, 22:08

Dla wszystkich po punkcie. Chwała prześmiewcom i demaskatorom! Strasznie się ucieszyłem z powrotu Cebuli, bo ostatnio rzadko wita na łamach SFFiH.
khamenei - 2 Czerwca 2010, 18:04

<ściana>
Nitj'sefni - 13 Czerwca 2010, 09:15

A więc zwycięstwo Cebuli. Głosowałem inaczej, ale gratulacje :bravo
baron13 - 13 Czerwca 2010, 15:39

Dzięki. Dałeś mi sporo do zastanowienia. To jest trudny dylemat, bo z jednej strony nie chcę pisać w stylu "nie mają racji i już", a z drugiej wywód robi się niestrawny. Przyznam szczerze, że wybieram raczej niestrawność, jak brak treści. Niestety, po mojemu, świata bez bólu nie da się zrozumieć. "Poznanie przez zabawę" działa tylko przez chwilę, potem są już różniczki i ciernie. Przyznaję się do pisania ze strachu. Jak wycofano z matur matematykę, potem wycięto fizykę to rozprzestrzenia się rodzaj dziennikarskiej wiedzy. To takie pomieszanie magii ze znajomością interfejsu użytkownika. W rezultacie wychodzi, że Ziemi kulą jest ale... A we mnie siedzi pierwotny strach mieszkańca wsi, że zaraz ktoś puści fazę na ramę i ubije cielaka, albo dziecko sąsiada.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group