To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Co Ty wiesz o filmowaniu? - Pasikowski

Zgaga - 16 Grudnia 2009, 07:57

Jakie 50? Tu 110.
http://www.allegro.pl/ite...ja_gelerth.html
Pogięło kogoś?
Z całym szacunkiem dla twórczości Pasikowskiego ale za 110, to można kupić pakiet jego filmów, włączając serial Glina.
Swoją drogą, akurat serial wypadałoby sobie przypomnieć. Ktoś może pożyczyć?

lucek - 16 Grudnia 2009, 08:48

Cóż. 110 dlatego, że Powieść Mistrza podwaja swoją wartość co jakiś czas - widać już minął ten okres, to klikło.


l.

gorbash - 16 Grudnia 2009, 08:49

Czy na tej okładce jest Boski Boguś?
Zgaga - 17 Grudnia 2009, 11:16

Na okładce czego? Książki? Hm... Może ten z drugiego planu trochę podobny.
savikol - 17 Grudnia 2009, 11:33

Byłem na Polconie, na którym Ja, Gelerth było nominowane do Zajdla. Sam Pasikowski pojawił się na gali, ale uciekł zaraz po ogłoszeniu wyników. Nagrody za powieść – nie przyznano.
To było w Lublinie, w 1994. I już wtedy książka była osnuta legendą i trudno dostępna.
Nota bene, to był chyba jedyny przypadek, gdy na fantastyczny konwent wpadł prawdziwy celebryta, spoza fantastycznego getta. Wtedy Pasikowski był u szczytu sławy, prawdziwy gwiazdor. Niezły był szum i podjara wśród gawiedzi.

Hubert - 17 Grudnia 2009, 21:50

Zgaga, pardon, że nie odpowiedziałem. Jakoś pominąłem ten wątek, ostatnio w locie jestem.
Fidel-F2 miał rację, to Glina.
Chyba sobie kupię DVD z serialem, jakoś po świętach, bo prezenty już zaklepane.

Fidel-F2 - 17 Grudnia 2009, 22:24

Sosnechristo, nie widziałem ani minuty jednego nawet odcinka
Hubert - 18 Grudnia 2009, 16:13

Fidel-F2, żałuj. Myślę, że spodobałoby Ci się. Od czasu Psów 2, albo nawet 1 Pasikowski nie nakręcił niczego ciekawszego.
Fidel-F2 - 18 Grudnia 2009, 17:05

Sosnechristo, może kiedyć, ostatni policyjny serial jaki mi sie na serio podobał to było coś z T. Hukiem i młodym Pazurą, nie pamnietam tytułu, duet był w dechę.
Hubert - 18 Grudnia 2009, 17:35

Pewnie Sfora albo Policjanci. Dawne czasy, ech...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group