To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Agnieszka Chodkowska-Gyurics

LadyBlack - 30 Wrzeœśnia 2020, 21:45

No i to jest dobra wiadomość. Zresztą nie tylko ja czekam, już rozgadałam miłą nowinkę :wink: :mrgreen:
nureczka - 2 Listopada 2020, 15:12

Nad tą książką wisi chyba jakaś klątwa rabina albo inne fatum.
Miała być na wiosnę, ale wiadomo covid i wydawnictwo przełożyło premierę z wiosny na jesień. Taeraz znowu covid i premiera „papierowa” została przełożona na wiosnę. Przyszłego roku, oczywiście.
W dniu planowanej premiery, czyli 30 października miał się ukazać jedynie e-book, ale dziś jest już 2 listopada, a e-booka ani widu, ani słychu.
Smuteczek.

LadyBlack - 2 Listopada 2020, 16:20

Smuteczek to mało powiedziane. Może być e-book, byle tylko się pokazał. Noż...
Kruk Siwy - 24 Listopada 2020, 11:57

Po długich mękach porodowych przyszedł na świat "Pan Whicher na prowincji" w wersji elektronicznej. Cieszcie się i czytajcie e-booka narody!
nureczka - 24 Listopada 2020, 12:10

e-booka można przeczytać w ramach abonamentu na Legimi, albo kupić tutaj https://madbooks.pl/pan-whitcher-na-prowincji-ebook .
Ze względu na pandemię Wydawca podjął decyzję o opóźnieniu do wiosny 2021 wydania papierowego. Gdy tylko "papier" się pojawi dam znać.

Agi - 29 Listopada 2020, 19:36

Damy mają pierwszeństwo, zatem wrażenia z lektury "Pana Whitchera na prowincji" zamieszczę u Ciebie. Na początek gratulacje, powieść jest fabularnie rozbudowana, jej napisanie wymagało dużej pracy przygotowawczej, znajomości tła historycznego i obyczajowego, a moim zdaniem w realiach historycznych i obyczajowych osadzona znakomicie. Wątek kryminalny poprowadzony precyzyjnie, pokazuje zagadkę z różnych stron, ale przynajmniej ja, domyśliłam się rozwiązania dopiero w trakcie czytania opisu ostatniej wyprawy pana Whitchera, szczegółów nie będę zdradzać, żeby nie psuć przyjemności innym czytelnikom. Na koniec pochwała dla redakcji i korekty, zauważyłam tylko jedną literówkę.
Świetna robota całego zespołu twórczego. Będzie dalszy ciąg?

nureczka - 29 Listopada 2020, 21:19

Cieszę się, że Ci się podobało.
Co do dalszego ciągu, na razie nie planujemy, choć trzymamy się zasady "nigdy nie mów nigdy". Mieliśmy kilka pomysłów, chcieliśmy wysłać Pana Whichra za Wielką Wodę, a także do Moskwy i/lub Petersburga, ale to chwilowo tylko takie gadania na spacerze z psami :)
Tomek chciałby (przynajmniej w najbliższej przyszłości) wrócić do korzeni, czyli do fantastyki i coś tam sobie dłubie w kąciku.

nureczka - 18 Stycznia 2021, 14:33

Gdyby ktoś miał ochotę na "Pana Whichera na prowincji" w wersji papierowej, to śpieszę donieść, że premiera została zaplanowana na 15.04, ale już teraz można skorzystać z super-promocji. W przedsprzedaży książka o 50% tańsza, do zamówienia tutaj.
nureczka - 8 Lutego 2021, 18:16

Tymczasem w Tarnowskich Górach zrobiło się kryminalnie.
Fidel-F2 - 9 Lutego 2021, 07:43

Ciekawe kiedy Alek nakręci Tarnowskie Góry Harlequin.
nureczka - 9 Lutego 2021, 08:59

Fidel-F2 napisał/a
Ciekawe kiedy Alek nakręci Tarnowskie Góry Harlequin.

O ile pamiętam, Alek przeprowadził plebiscyt na Facebooku. Były tam różne warianty, w tym także "Tarnowskie Góry Romantycznie", ale najwyraźniej opcja kryminalna wygrała.

Fidel-F2 - 9 Lutego 2021, 09:03

Co to jest Facebook?
Kruk Siwy - 15 Marca 2021, 11:41

Właśnie dotarł do nas egzemplarz autorski "Tarnowskich gór kryminalnie". Co jest miłe w poniedziałkowy poranek. Będzie czytane. Tylko nie wiem dlaczego wydawca postanowił skrócić nazwisko nureczki, o połowę. To teraz taka moda Aleksandrze K.?
Luc du Lac - 15 Marca 2021, 13:51

akurat mi się napatoczyło - całkiem bez związku, poza Tarnowskimi Górami (film z 1992)

https://youtu.be/QcjFi256C5o

Kruk Siwy - 16 Kwietnia 2021, 23:35

No i jest "Pan Whicher na prowincji" w wersji papierowej. Aczkolwiek musimy wierzyć na słowo, bo do nas jeszcze nie dotarł.
bio - 16 Kwietnia 2021, 23:50

Widać to tak samo, jak ze zdrado maużeńsko. Zainteresowany dowiaduje się na koniec. Uniwersalizm w kwestii poznawczej.
dalambert - 17 Kwietnia 2021, 10:27

Kruk Siwy,Może i jest w jakimś straganiku na lewym bazarku. Na Bonito NIE MA !!!
Kruk Siwy - 22 Kwietnia 2021, 08:39

Uwaga! Uwaga! Wiadomość dla dalamberta, Whicher jest na lewym bazarku, Czapelska Bonito! Koniec wiadomości dla dalamberta,
dalambert - 22 Kwietnia 2021, 16:07

Kruk Siwy, Przukro mi, ale ani po Waszych nazwiskach, ani po tytule się na Bonito nie ujawnia !
Kruk Siwy - 22 Kwietnia 2021, 23:38

dalambert,

https://bonito.pl/k-627674101-pan-whicher-na-prowincji

dalambert - 23 Kwietnia 2021, 13:14

No po niewielkiej walce z cpmpem , już mam i czekam na sygnał do odebrania :D
Kruk Siwy - 24 Kwietnia 2021, 00:31

No, dobra. Wczoraj w czasie ulewy breftrager wrzucił nam do ogródka paczkę z egzemplarzami autorskimi. Macamy, szykujemy półki i planujemy kogo tym uszczęśliwić. Szczęściem rodziny mamy liczne...
gorat - 24 Kwietnia 2021, 11:47

Bref, nie brief?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group