To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Stare ogłoszenia - Czy jesteś za dodaniem opcji "Ignoruj użytkownika"

joe_cool - 20 Listopada 2009, 09:52

Tak.
Gwynhwar - 20 Listopada 2009, 09:53

Jedenastka, nie chodzi o to czy chcemy czy nie, bo większość faktycznie chce i sru.

Ale o to, że skoro jest ci wszystko jedno na kolerę głosujesz na nie?

Jedenastka - 20 Listopada 2009, 10:00

Gwynhwar napisał/a
Ale o to, że skoro jest ci wszystko jedno na kolerę głosujesz na nie?

Nie jest mi wszystko jedno. Oddając swój głos na nie ujawniłam swoje zdanie.
Jeszcze raz powtarzam - zróbcie, jak chcecie.
Ja tu nowa jestem, ja tu nie mam nic do powiedzenia, ja tu nie decyduję... :mrgreen:

Gwynhwar - 20 Listopada 2009, 10:01

Jedenastka napisał/a
zróbcie, jak chcecie.


W ten sposób pokazujesz nam, że nie jest Ci wszystko jedno? Gdzie logika? Gdzie sens?

Jedenastka - 20 Listopada 2009, 10:03

Gwynhwar, nie mam już siły o tym rozmawiać zgodnie z Twoją logiką i sensem... i nie jest to ignorowanie :mrgreen: .
Gwynhwar - 20 Listopada 2009, 10:04

Fakt, myślenie jest męczące.
Godzilla - 20 Listopada 2009, 10:11

Chyba powstanie nowy wątek: "Co nas kręci" :mrgreen:
dzejes - 20 Listopada 2009, 11:16

Godzilla napisał/a
Chyba powstanie nowy wątek: Co nas kręci :mrgreen:


...pod honorowym patronatem Aviomarinu.

ilcattivo13 - 20 Listopada 2009, 11:45

ja jestem na "ja" :wink:
shenra - 20 Listopada 2009, 12:05

Jestem za, każdy używa wedle woli.
Chal-Chenet - 20 Listopada 2009, 14:39

Czy mógłbym moderację prosić o dodanie do ankiety daty zakończenia? :D
Powiedzmy na "za tydzień"?

gorat - 20 Listopada 2009, 15:19

Załóż ankietę, w której pytasz się, czy ograniczyć czas głosowania w tutejszej ankiecie. Nie zapomnij dodać czasu zakończenia tamtej.
Adanedhel - 20 Listopada 2009, 15:41

Od mniej więcej 3 lipca jestem za.
Chal-Chenet - 20 Listopada 2009, 16:04

gorat, potworze.
Hubert - 20 Listopada 2009, 16:49

Niektórzy reagują, jakbyśmy im zabraniali głosować na 'tak'.
Zdaje się, że osób przeciwnych mamy ponad 10, więc Jedenastka i ja nie jesteśmy jedynymi, którym się ignorowanie z tych czy innych względów nie podoba. Ale nie mam do nikogo pretensji, że zagłosował na 'tak'.

Jedenastka - 20 Listopada 2009, 16:53

Sosnechristo napisał/a
Niektórzy reagują, jakbyśmy im zabraniali głosować na 'tak'.
Zdaje się, że osób przeciwnych mamy ponad 10, więc Jedenastka i ja nie jesteśmy jedynymi, którym się ignorowanie z tych czy innych względów nie podoba. Ale nie mam do nikogo pretensji, że zagłosował na 'tak'.

O tak. Jesteśmy mniejszością ale za to z klasą :wink: .
I tylko popatrz jaki mamy wynik: jedenaście głosów !

Hubert - 20 Listopada 2009, 16:54

A imię ich: dziesięć i jeden.
To MUSI coś znaczyć.

Jedenastka napisał/a
O tak. Jesteśmy mniejszością ale za to z klasą :wink:


Ja nawet z naszą-klasą :mrgreen:

Agi - 20 Listopada 2009, 17:08

Tak - każdy ma prawo wyboru, używać nie musi.
illianna - 20 Listopada 2009, 17:18

a ja jestem przeciw, jak ktoś jest chamski to i tak wszyscy powinniśmy reagować, a jak nie jest, to po co go ignorować, ja czasem przeskakuję wzrokiem niektóre posty, jakoś mi to wychodzi ;P:
mBiko - 20 Listopada 2009, 17:21

Właśnie dlatego napisałem, że dla mnie to ganc egal. Mogę ignorować tematy i niektóre wypowiedzi bez specjalnych narzędzi, ale też nie będą mi one przeszkadzać.
Ozzborn - 20 Listopada 2009, 21:18

Popieram, czy użyję to inna sprawa. Jak to mawiał Orient Men "Pomóc nie pomoże, ale i nie zaszkodzi" :mrgreen:
SithLady - 20 Listopada 2009, 22:32

Jeśli to jest chamski, to prędzej czy później powinien dostać krawata. Chodziło mi o takie wypadki, w których delikwent nie narusza regulaminu, nie obraża nikogo, ale jednak pisze w sposób dla niektórych mocno denerwujący.
lucek - 21 Listopada 2009, 00:30

illianna napisał/a
a ja jestem przeciw, jak ktoś jest chamski to i tak wszyscy powinniśmy reagować, a jak nie jest, to po co go ignorować, ja czasem przeskakuję wzrokiem niektóre posty, jakoś mi to wychodzi ;P:


+1


l.

mawete - 22 Listopada 2009, 01:06

Tak
terebka - 22 Listopada 2009, 11:38

Tak


No, proszę. A padały już rewelacyjne wieści, że to forum nie jest demokratyczne i nawet przytaczano odpowiednie paragrafy z Forumokiety :mrgreen:

Hubert - 22 Listopada 2009, 12:04

terebka, ale ta ankieta jest inicjatywą oddolną, która wcale nie musi być uznana przez modów. My możemy sobie głosować, a modzi zrobią to, co podpowiada im sumienie, co najwyżej lekko się sugerując (bądź nie) tym wątkiem.
terebka - 22 Listopada 2009, 12:28

Ale modzi i admini są obecni w tym wątku, Sosnechristo, i nie odniosłem wrażenia, aby mu byli przeciwni. Rzekłbym nawet, że z Ich wypowiedzi przebija akceptacja dla oddolnej inicjatywy. Zupełnie, jakby rzeczywiście chcieli wiedzieć, co użytkownicy na to ;)

Jeśli chodzi o motywacje takiego, a nie innego, zagłosowania w ankiecie, niczym się one nie różnią od motywacji poprzedników. Opcja daje możliwość, ale nie zmusza do jej użycia. W razie czego jednak jest. To dokładnie tak samo, jak z śledzeniem ulubionych tematów, tylko od strony anty- nie sympatii. Ale zasada ta sama. Chcesz, używasz, nie chcesz, nawet nie patrzysz w tę stronę, pffff...

lucek - 20 Grudnia 2009, 22:14

Czy osoby ignorowane będą wiedzieć, kto je ingoruje?

Czy istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności do tego poziomu, żeby osoba, którą ignoruję, nie widziała moich postów?

Chal-Chenet - 10 Stycznia 2010, 11:06

I jak się ma sprawa? Czy władza przedyskutowała temat? Można się spodziewać dodania tej, jakże użytecznej opcji?
Martva - 10 Stycznia 2010, 13:22

I czy mogę zagłosować jeszcze raz? Albo pięć razy?


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group