To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Planeta małp - Co nas śmieszy?

Martva - 21 Wrzeœśnia 2016, 23:21

Moje notatki z konsultacji z Klientką a propos ślubnego kompletu
Cytat
bransoletka chaotyczny jarmuż, niebieska benzynka, ostatnie dwa rządki kryształowe

Cytat
kolczyki wodorosty, krótkie jak czerwone, kolor benzynka plus jasne końce, dodać parę śmieci

:mrgreen:

Dunadan - 22 Wrzeœśnia 2016, 08:26

Martva napisał/a
krótkie jak czerwone

Hmm... bo resztę rozumiem.

Fidel-F2 - 22 Wrzeœśnia 2016, 08:45

Martva miała inne, czerwone ale krótsze?
Martva - 22 Wrzeœśnia 2016, 09:14

Tak. Standardowo wodorosty mają 7cm, niektórzy kręcili nosem że za długie, to czerwone zrobiłam w dwóch wersjach - długie poszły, krótkich nikt nie chce bo na co komu krótkie kolczyki :P
Martva - 17 Października 2016, 18:48

Dostałam list, a właściwie ofertę reklamową. Zaadresowany 'Do Zarządu Martva Natura'. Śmiechłam :mrgreen:
Magnis - 17 Października 2016, 19:26

Nie dziwię się :mrgreen: .
Luc du Lac - 24 Października 2016, 09:24

Ostatnio dowiedziałem się że mama przyjaciółki mocno działa w jakimś stowarzyszeniu monarchistycznym a obecnym celem (ich) jest koronowanie na królika Polski kogoś z Wettynów linii Saskiej (tych od Augustów)
:)

Fidel-F2 - 24 Października 2016, 16:19

głupich nie sieją
merula - 29 Października 2016, 18:24

dziecko dzwoniące: mama, możesz sprawdzić, czy psa nie ma przed furtką?

i był :twisted:

Martva - 2 Listopada 2016, 16:40

Udałam się na lumpeksowy maraton, w celu kupienia jakiejś bluzki która nie będzie za mała. Wróciłam do domu z wielkim i bardzo fioletowym szalem. To nawet ma sens.
bio - 2 Listopada 2016, 19:15

Z wiekiem polubiłem takie babskie sensy. Opisać je można logiką rozmytą, ale wszak nie jest to najkonieczniejsza z możliwości. Kształtowanie rzeczywistości nie zawsze musi odbywać się pod kątem prostym, czy w ogóle mierzalnym. Też tak mam. Idę po chleb i mleko, a wracam z kilkoma książkami, kilogramem cielęciny i jakąś nową odmianą sałaty. Co do ciuchów to nie kupuję niemal. Gdy już coś mi się spodoba na zasadzie jeden z tysięcy, to cena zawsze bajeczna. Dlaczego ładne i dobrze przylegające do ciała rzeczy muszą być tak drogie? To zniechęca. A ostatnio rozśmieszyła, ale i wkurzyła mnie krówka w kolorze róż przed bramą cmentarza jako balonik Wszystkoświętowy.
Martva - 2 Listopada 2016, 19:36

bio napisał/a
Z wiekiem polubiłem takie babskie sensy. Opisać je można logiką rozmytą,


To jest prosty sens, wkładasz przymałą bluzkę i przymały gorset, a katastrofę na plecach przykrywasz szalem ;P:

bio napisał/a
Gdy już coś mi się spodoba na zasadzie jeden z tysięcy, to cena zawsze bajeczna.


Dlatego ciuch poza lumpeksem kupuję średnio raz na dwa lata.

Nocturn - 3 Listopada 2016, 10:27

bio,

a propo babskich sensów kawał mi sie przypomniał.

Policjant zatrzymał do kontroli kobietę.
- Prawo jazdy i dowód rejestracyjny proszę
- nie mam bo założyłam dzisiaj niebieskie szpilki.

bio - 3 Listopada 2016, 19:54

To prawdziwe, z zastrzeżeniem, że najprawdziwsze są wierzchołki gór lodowych.
merula - 3 Listopada 2016, 22:09

Reakcje ludzi.

Jakiś czas temu podczas babskiego wypadu poinformowałam swoje dwie przyjaciółki, że zaczęłam znów śpiewać w chórze i że grupa już od jakiegoś czasu przygotowuje się do minikoncertu wraz z domokulturową grupą klawiszowców. jedna zareagowała: świetnie, to kiedy i gdzie mam przyjść, a druga: wybaczysz, że nie przyjdę?

prosta sprawa i dwie tak skrajnie różne reakcje :mrgreen:

Rafał - 4 Listopada 2016, 09:18

Kilka dni temu na wrocławskim aquaparku przyuważyłem, że strasznie dbają o czystość w męskim prysznicu, co nie wejdę to jedna, czasem dwie dziewczyny ściągają mopami wodę z podłogi co by się nie poślizgnąć, trochę co prawda czułem się skrępowany, ale może to moje jakieś takie małomiasteczkowe opory, dziewczyny wpatrzone tak jakby w podłogę i nie zerkają chyba na majtające pod natryskami fajfusy. No nic, wracając pytam żony, czy w damskim też tak latają mopami po podłodze, a ta zdziwiona, no skąd, ani razu nie widziałam tam nikogo z obsługi. :lol:
bio - 5 Listopada 2016, 00:02

Kłamie. Tamci z mopami nie noszą gaci. Nie przyzna się. Baby tak mają. Zamknij temat.
Merula, jako normalna jesteś na szczycie dzwona statystyki. A koleżanka z lewa, a koleżanka z prawa. Norma.

ihan - 5 Listopada 2016, 21:02

Śmieszy mnie jak mnie znają ludzie. Koleżanka puszczała wici, że w jednym z wydawnictw szukają kogoś do marketingu. Fajnie pomyślałam, praca z książkami, że obecna praca mnie ostatnio irytuje, odpisałam jej, że ja chętnie, jak w styczniu się dowiem, że nie mam grantu to chętnie zmienię pracę. A ona mi odpisała: "Ale tam trzeba być zawodowo miłym dla ludzi, jest bezpośredni kontakt z ludźmi. Dasz radę?" No i musiałam jej przyznać rację, że nie dam. Zabawne jak mnie zna, ale może to dlatego, że znam ją od urodzenia, ha, ha.

EDIT: Warszawa, Centralny, Nero cafe, zamawiam kawę, pani proponuje podbicie kartonika, że 10 kawa gratis. Bez sensu mówię, w Warszawie rzadko bywam, niby kartonik może być zachętą do częstszych odwiedzin, ale, no niekoniecznie. Pani na to: ale mamy tez punkty w innych miejscach w Polsce, w Krakowie mamy. Noż, kurcze, skąd wiedziała? :) ))

EDIT: kolejny, bo jak widać tylko mnie coś śmieszy

innowacyjne podejście przez MNiSW do słowa innowacja: Program Dialog i wyniki konkursu. Zwłaszcza urzekł mnie projekt: Humanistyka ma przyszłość. Cóż, humanistyka może tak, posługiwanie się mózgiem jak widać z tego konkursu, niespecjalnie :mrgreen:
:mrgreen:

Luc du Lac - 7 Grudnia 2016, 11:24

moja dzisiejsza korespondencja...

pierwej był telefon... dzwoni Pani że wysłali umowę 1 gru (czwartek) do nas - a pilnie potrzebują mieć już podpisaną,

oni to KORPORACJA

i mail od niej:
Cytat
Dzień dobry,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam ponownie elektroniczną wersję umowy dot. xxx

Czekam na informację w sprawie otrzymania od Państwa umowy, którą przesłałam pocztą. Jeśli nie dotarła do Państwa, proszę o pilne wydrukowanie i podpisanie umowy oraz przesłanie jej na nasz adres. Z uwagi na termin, proszę o priorytetowe załatwienie sprawy.


mój:
Cytat
Dzień dobry,

Pani Katarzyno, prosiłbym o numer przesyłki którą Pani wysłała. Poczta ma system elektronicznego śledzenia przesyłek, a także problemy z listonoszami.


jej:

Cytat
Nadajemy przesyłki na podstawie umowy długoterminowej podpisane z pocztą polską

Numer umowy:xxxx

Przesyłka została odebrana przez listonosza z naszego biura na xxx Wrocław w dniu 1 grudnia br.

Mam nadzieję, że te informacje pomogą.


mój:
Cytat
Pani Katarzyno,
ale listonosz nie podaje numeru przesyłki ?


jej:

Cytat
Listonosz zabiera przesyłkę oraz dwie kopie wydruku ze wskazaniem numeru umowy oraz adresata. Następnie jedna kopia wydruku wraca do nas z numerem przesyłki jako potwierdzenie nadania.


mój:

Cytat
i właśnie o numer przesyłki mi chodzi,
bo z numeru umowy pomiędzy firmami nic nic nie wynika

tu jest strona która pozwala sprawdzić (teoretycznie) gdzie jest nadana przesyłka:
http://emonitoring.poczta-polska.pl

tylko potrzebny jest numer przesyłki


jej:

Cytat
Przykro mi, w takim razie rozumiem ze listonosz zamiast zabierać nam wydruki powinien poinformować o numerze przesyłki, czego nie robi.


Myślę, że w tej sytuacji najprościej będzie podpisać umowę ponownie i przesłać do nas obydwa egzemplarze do podpisu. Jeden zostanie odesłany na Państwa adres lub dostarczony 14 grudnia osobiście


ja:
Cytat
Jak tylko zbiorę podpisy Członków Zarządu to podrzucę umowę na Strzegomską.



resumując: odległość między naszymi biurami wynosi nie więcej jak 2 km

Rafał - 7 Grudnia 2016, 12:13

Czyżby DIP?
Luc du Lac - 7 Grudnia 2016, 14:59

Nie. Duży międzynarodowy koncern.
Luc du Lac - 19 Grudnia 2016, 14:03

dzisiaj księgowa raczy się kanapkami z dobrze zglewiałym serem ...
Martva - 31 Stycznia 2017, 00:02

Ryż chyba zobaczył swoje odbicie w monitorze laptopa i go zaskoczyło. Poruszał łebkiem do góry i w dół i najeżył ogon. Co za głuptas <3
Luc du Lac - 22 Lutego 2017, 00:49


Fidel-F2 - 23 Marca 2017, 19:46

http://www.tokfm.pl/blogi...ia_samochodem/1
ihan - 24 Marca 2017, 21:17

Czyżby zmiana czasu spowodowała, że mamy w kraju nieustający 1 kwietnia?
Iwan - 1 Kwietnia 2017, 12:12

Paramount Channel zrobił dzień świstaka
ihan - 12 Maj 2017, 23:26

Kolejna osoba powiedziała mi, że poznaje mnie z daleka po moim plecaku w motyle. Zadziwiło mnie to, bo myślałam, że poznają mnie po nie wiem, żółto-oliwkowej kurtce? pięknych nogach, (he, he)?, dominującemu nastrojowi dostojeństwa? Ale po plecaku w motyle?
Luc du Lac - 13 Maj 2017, 03:01

Dobrze że nie po motyce w plecach.
merula - 1 Lipca 2017, 17:53

kolega kierownik dwa tygodnie temu złożył wypowiedzenie. ostatni dzień pracy z końcem miesiąca. we wtorek zostało wysłane zaproszenie na zebranie, na którym miało zostać obwieszczone, co i jak dalej. jedyne co się w piątek zdarzyło, to krótkie pożegnanie z odchodzącym i na tym koniec. dalej nikt nic nie wie :twisted:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group