To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Park marzeń [gry] - Była taka gra...

Virgo C. - 13 Marca 2010, 12:01

Odświeżę trochę wątek wrzucają quiz stworzony przy okazji akcji promocyjnej drugiej części Trona
http://www.arcadeaid.com/challengingstage/quiz.htm

Pochwalcie się przy okazji wynikami. U mnie póki co 18/56, ale ciągle walczę :)

ilcattivo13 - 13 Marca 2010, 18:28

niech Cię szczur popieści, Virgo... Dwie godziny sobie głowę łamałem i tylko 15 punktów zdobyłem. Jedyne co mnie pociesza, to to że spora część tytułów pojawiła się wyłącznie na konsolach...
Lichtenstein - 13 Marca 2010, 19:18

Niestety "nagroda" za zgadnięcie wszystkich jest tak marna, że żal Trona ściska.
ilcattivo13 - 13 Marca 2010, 20:26

fanzolić nagrodę, tu chodzi o sprawdzenie siebie, o wyznaczenie pewnych granic, a potem o ich przekroczenie i to w taki sposób, w jaki granice przekraczał Jakub Wędrowycz idąc na pielgrzymkę do Jasnej Bramy.
Lichtenstein - 14 Marca 2010, 13:23

ilcattivo: Jasna sprawa, ale po prostu zostawia to pewne poczucie niedosytu.
Virgo C. - 14 Marca 2010, 20:30

Ja tam nawet nie wiedziałem, że jest jakaś nagroda. Dla mnie największą nagrodą jest wpadnięcie na kolejny tytuł "ukryty" w obrazku :)
Ixolite - 14 Marca 2010, 22:58

na razie 16, z czego parę wiem, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułów :D

fajne niektóre :D

Matrim - 15 Marca 2010, 23:42

19

Ale już mi głowa pęka :)

ilcattivo13 - 16 Marca 2010, 11:49

znalazłem stronę z odpowiedziami, ale mimo że moja przygoda z kompami zaczęła się w 1984 roku, to ponad połowy tytułów nie kojarzę. I, tak jak gdybałem wcześniej, największa część tytułów w quizie chodziła wyłącznie na konsole nintendo. Za to z pecetowych tytułów, do czego muszę się ze wstydem przyznać, nie skojarzyłem "dwóch chińskich smoków" :oops: Szejm on mi, szejm...
Matrim - 16 Marca 2010, 14:50

Sporą część odpowiedzi można skojarzyć z samego obrazka. Walczące ze sobą balony (jakkolwiek dwuznacznie to może brzmieć) ustrzeliłem za drugim podejściem :) Kilka jeszcze też.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group