To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Powrót z gwiazd - Jaka wersja SF bardziej ci się podobała?

mad - 1 Października 2006, 01:08

Cienkie kartki i zszywka! Zdecydowanie! Absolutnie! Złożyć na pół można, trochę mniej miejsca zajmuje. Mnie grzbiet nie rajcuje.
Fidel-F2 - 1 Października 2006, 07:50

grzbiet, mnie rajcuje :D
ihan - 1 Października 2006, 09:28

Zdecydowanie cienkie kartki i zszywka. A już szczytem perwersji byłoby, gdyby format był taki jaki miał dawniej śp. Fenix. Poręczny i wygodny do czytania w środkach komunikacji publicznej. Eh, marzenia.
Sandman - 1 Października 2006, 09:49

Zszywka, jest bardziej poręczna.
Agi - 1 Października 2006, 09:52

Zadaje się, że ten temat już wałkowaliśmy "do bólu" w wątku "szyć czy kleić". Tam optowałam za klejeniem, tu oczywiście też.
mad - 1 Października 2006, 11:34

Zdublowany wątek, co oczywiste. Ale trochę pokłócić się nie zaszkodzi... :wink:
Gustaw G.Garuga - 1 Października 2006, 13:35

Klejenie, powtarzam do znudzenia...
Dunadan - 1 Października 2006, 14:43

szyc, szyc, zaszyc caly swiat :twisted:
Ostatnio moja mama po przeczytaniu polozyla SFFH na stole, potem polozyla na nim cos jeszcze ( ciezkiego, nie pamietam co ) a potem ladnie wyjela SFFH sped tego ciezkiego jednoczesniesnie unoszac do gory zanim caly SFFH wyszedl... wiecie co sie stalo z grzbietem?... :evil:
Tesknie do papieru toletowego i tuszu zostajacego na palcach - az dziw ze kiedys narzekalem :/

Fidel-F2 - 1 Października 2006, 16:05

Dunadan uważasz, że zszywki by coś takiego wytrzymały?
gorat - 1 Października 2006, 16:15

Papier by powychodził ze zszywek, ot co :roll:
Trzeba mieć podejście, panocku!

Selithira - 1 Października 2006, 16:21

Mnie się SFFH podoba w takiej formie, w jakiej jest teraz :D Z grzbietem :)
Dunadan - 1 Października 2006, 20:41

Fiedel tak, wystrzymalyby bo grzbiet by sie poprostu zgial - a nie polamal... mozna zrobic teste - kto poswieci jakis stary numer SyFka? :twisted:
Fenris - 1 Października 2006, 21:35

Opinię powtórze z wątku "Szyć czy kleić" lepsze zszywki ale najlepszy nowy pomysł :idea:



Zrobić pismo klejone ale o mniejszych rozmiarach, krótsze i węższe nawet od rozmiarów orginalnego SF, będą mogły zawierać większą ilość kartek o grobości SFFH, i jednocześnie będą poręczniejsze :o (wg mnie rozmiar SFFH jest przesadzony), I CO WY NA TO :?: Prawda że genialne w swej prostocie 8)

NURS - 1 Października 2006, 21:36

to zabiło feniksa :-)
ihan - 1 Października 2006, 21:57

NURS napisał/a
to zabiło feniksa :-)


Ha, ha, ha ( to był sarkazm).
Według mnie rozmiar Feniks(x)a był idealny.

hjeniu - 1 Października 2006, 22:01

NURS, Fenix zmarł po tym jak go MAG powiększył :) A format tych z Prószyńskiego był genialny, można go było wsadzić do kieszeni kurtki i spokojnie czytać nawet na laborkach :mrgreen:
Fenris - 1 Października 2006, 22:06

Jesteście pewni, że akurat rozmiar zabił to pismo, chociaż wykażę się brakiem obycia i powiem że go nigdy nie widziałem i nie czytałem.


Mnie się pomysł wydał dobry, rozmiar idealny dla czytelnika, bo jeśli chodzi o wielkość SF była dobra, ajuż wysokość SFFH jest dla mnie niedoprzyjęcia :evil:

Chyba że uważacie że jeśli rozmiar zabił tego Feniksa to większy format SFFH zwiększy żywotność tego pisma, ale wierzę w Wasz zdrowy rozsądek :twisted:

ihan - 1 Października 2006, 22:11

hjeniu

Cytat
A format tych z Prószyńskiego był genialny, można go było wsadzić do kieszeni kurtki i spokojnie czytać nawet na laborkach


Właśnie, właśnie. I do wanny też był w sam raz.

Fidel-F2 - 2 Października 2006, 10:15

Format mało istotny jest chyba chociaż w moim przypadku ze wskazaniem na większy. :mrgreen:
Gustaw G.Garuga - 2 Października 2006, 10:19

Fenixa w rozmarze mini lubiłem, ale i tak wolę bliżej A4.
Anko - 2 Października 2006, 12:31

NURS:
Cytat
to zabiło feniksa
Czyżby w taki sposób, że nie było go widać w Empiku spod innych czasopism? :shock: Bo nie widzę sensownego wyjaśnienia, w czym przeszkadza rozmiar - dowolny w rozsądnych granicach (nikt nie czyta pod lupą, ani pismo wielkości billboardu też się nie sprawdzi :mrgreen: ).
gorat - 7 Października 2006, 22:23

Zauważcie jednak, że jak Fenix zwiększył rozmiar, to literki skarlały :) Może raczej to, oraz kryzys na rynku, spowodowało upadek?
elam - 8 Października 2006, 00:43

pismo, zeby sie sprzedac, musi sie reprezentowac na polce. wiec rozmiar ma znaczenie.
(jak i obrazek na okladce. na razie pod tym wzgledem SFfh przegrywa z NF)



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group