To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Konwenty dawno minione - Avangarda 2009 Warszawa

Adanedhel - 17 Czerwca 2009, 20:44

ilcattivo13 napisał/a
Ale picca to ostateczność i mniejsze zło.

Aś tam, wiem, tylko na wspominki mi się zebrało ;)
Żerań napisał/a
Po co komu kubeczki?

Kultura musi być, no nie?

ilcattivo13 - 17 Czerwca 2009, 21:01

i godność osobista. Przynajmniej do pewnego momentu ;P:
Anonymous - 17 Czerwca 2009, 21:02

Ale papierowe kubeczki? To już do szklaneczki można nalać, albo coś...
ilcattivo13 - 17 Czerwca 2009, 21:08

Żerań - nie "papierowe", tylko "plastikowe". Z tego pierwszego niewiele byś się napił ;P:
Adanedhel - 17 Czerwca 2009, 21:25

Może jemu o to właśnie chodzi?
Ale co tam. Na miejscu będzie konwent, każdy może własne szkło przynieść ;P:

Anonymous - 17 Czerwca 2009, 21:26

Ty mnie jeszcze nie znasz...Ja i tak na konwentach i skofach wychodzę na alkoholika, piję z każdym, wszystko, co ma więcej niż 3% i generalnie nie mam wątroby już. Poza tym są fajne, 1,5 l butelki teraz. Genialny wynalazek Warki. :bravo
Martva - 18 Czerwca 2009, 10:56

Moja rodzicielka jedzie do Wiednia akurat w tym czasie, więc moje szanse spadły.
dalambert - 18 Czerwca 2009, 11:04

Martva, to zabieraj Kropiatego ze sobą - :D
Martva - 18 Czerwca 2009, 11:09

No przecież mi umrze ze stresu już w drodze, on jest bardziej neurotyczny niż ja :(
ilcattivo13 - 18 Czerwca 2009, 22:12

Martva - a reszta rodziny? znajomi? sąsiedzi? Zrobisz oczka jak Kot w Butach i ktoś przygarnie psinę na kilka dni. Albo przynajmniej się nią zaopiekuje dokarmiając i wyprowadzając na spacer.
Mój Grucha nie raz zostawał na jakiś czas sam, tylko mu spanie pod schodami na zewnątrz domu przygotowałem i wystawiłem dużą michę z "suchiemi kluskhami". W końcu lato jest.

mBiko - 18 Czerwca 2009, 23:51

Czy jest gdzieś dostępny program konwentu w rozbiciu na poszczególne dni? Rozważam możliwość pojawienia się na chwilę i chciałbym spróbować wybrać najciekawszy dla mnie termin.
Volthar - 19 Czerwca 2009, 00:23

mBiko napisał/a
Czy jest gdzieś dostępny program konwentu w rozbiciu na poszczególne dni? Rozważam możliwość pojawienia się na chwilę i chciałbym spróbować wybrać najciekawszy dla mnie termin.


W przeciągu kilku dni powinien się taki program pojawić na stronie Avangardy ;) Wystarczy śledzić newsy.

Pozdr.
V.

Zgaga - 19 Czerwca 2009, 11:25

Puk, puk... Jest tu ktoś z organizatorów/wiedzących o Avangardzie???
Mam pytanie:
Czy Mir Fantastiki będzie miał swoje stoisko?

Volthar - 19 Czerwca 2009, 12:48

Zgaga napisał/a
Puk, puk... Jest tu ktoś z organizatorów/wiedzących o Avangardzie???
Mam pytanie:
Czy Mir Fantastiki będzie miał swoje stoisko?


Nie, nie będzie takiego stoiska. Będzie natomiast redaktor naczelny Miru - Piotr Aleksiejewicz Tjulienew, na którego spotkaniu będzie można otrzymać egzemplarz miesięcznika ;)
No i zawsze można się z nim napić piwa w Paradox Cafe ;)

Zgaga - 19 Czerwca 2009, 13:13

Raczej liczyłam na zakup paru brakujących numerów, ale....
mBiko - 19 Czerwca 2009, 20:56

... ale zawsze można zadzierzgnąć nić Przyjaźni Polsko-Radz...e Rosyjskiej i dogadać ewentualne sposoby pozyskania braków.
Volthar - 21 Czerwca 2009, 19:32

Program w postaci tabelki!

Na stronie Avangardy pojawił się program w postaci tabelki, z podziałem na dni, godziny i sale. Organizatorzy podkreślają jednak, że nie jest to jeszcze jego finalna wersja i mogą w nim nastąpić pewne zmiany. Program jest dostępny pod adresem http://ava.waw.pl/program_tabela.php Ostateczna wersja po drobnych poprawkach pojawi się we wtorek rano.

ilcattivo13 - 21 Czerwca 2009, 19:54

osiołkowi z w żłoby dano... znowu nie wiem co wybrać :|
Taselchof - 21 Czerwca 2009, 20:16

potwierdzam za szeroki wybór :mrgreen:
Zgaga - 22 Czerwca 2009, 07:58

Ufff....
A może jakaś wersja do wydruku?

Kruk Siwy - 22 Czerwca 2009, 09:50

Eskalujesz żądania. No jak tak można? Chiba dobrą ksywkę sobie wybrałaś... hihihihi
Zgaga - 22 Czerwca 2009, 11:15

Mda... Daj kurze grzędę: A ja wyżej siędę
ilcattivo13 - 26 Czerwca 2009, 22:21

właśnie sprawdziłem i dzięki "kopulatorowi" moja opłata za całą Avę spadła do 28 peelenów ;P:
Virgo C. - 27 Czerwca 2009, 12:43

A jak w końcu wyszło z tym namiotem ? Bo jeśli bierzesz i nie masz nic przeciwko to może mógłbym w nim też zamieszkać ? :roll:
Agi - 27 Czerwca 2009, 12:50

Właśnie ogłosił, że bierze :wink:


ilcattivo13 napisał/a
dzięki kopulatorowi

Nadal jesteś zainteresowany? :mrgreen:

Virgo C. - 27 Czerwca 2009, 12:55

Plecakiem się odgrodze ;P:
ilcattivo13 - 27 Czerwca 2009, 13:04

Virgo - niet probliema, właśnie jadę kupić namiot 2,1x2,1m więc od biedy można zmieścić się w "trzóch" :)
Virgo C. - 27 Czerwca 2009, 13:07

A to z góry dziękuje :)
ilcattivo13 - 27 Czerwca 2009, 14:36

namiot jest, sprawdziłem czy kompletny. Rozbicie w czwartek :D
Volthar - 29 Czerwca 2009, 02:37

Avangardowe Premiery



Do konwentu zostało już raptem parę dni, więc czas podsycić atmosferę oczekiwania.

Otóż na Avangardzie odbędzie się nie jedna, nie dwie, ale aż trzy oficjalne premiery! Klanarchia - niezwykle oczekiwany system fantasy horror rpg. Samozwaniec - nowa książka Jacka Komudy, a także drugi tom "Herosa" duetu Henry Lion Oldi.

Przypominamy również, że został Wam ostatni dzień na opłacenie składki akredytacyjnej za pomocą przedpłaty, a zarazem uniknięcie kolejki przy wejściu. W tym momencie korzystając z tej opcji, zapłacicie tylko 28 zł za całe 4 dni konwentu! Składkę akredytacyjną możecie opłacić tutaj.

Pobierz Niezbędnik Uczestnika!

Poniżej prezentujemy do pobrania przyjazną drukarkom wersję niezbędnika uczestnika. Radzimy przy użyciu dostępnych tam finalnych tabel programowych, zaplanować sobie wizytę już teraz, przynajmniej z grubsza. Do niezbędnika dołożyliśmy również mapki lokacyjne, plany budynku oraz krótki przewodnik przetrwania na Avangardzie V. Więcej nie powiemy. Zobaczcie sami :)


Czekamy na Was od 12.00 w Czwartek. Zabierzcie ze sobą nastrój do świetnej zabawy, chęć poznawania nowych osób i duże torby na nagrody (nie żartujemy, naprawdę jest ich sporo).

Pobierz niezbędnik uczestnika [ok. 700 Kb]

Zbiórka zabawek na Avangardzie V

Avangarda już za parę dni - organizatorzy przypominają o jednym z ważniejszych punktów programu konwentu.

Zbiórka zabawek dla dzieci z porażeniem mózgowym, organizowana przez portal Star-wars.com.pl potrwa całą imprezę. Przynieście ze sobą jakiegoś pluszaka - niech oprócz dobrej zabawy, ktoś jeszcze skorzysta na Waszym udziale w konwencie.



Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group