To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mistrzowie i Małgorzaty - Marta Komornicka

Matrim - 1 Listopada 2010, 21:00

No i dlaczego zmieniłaś tytuł? ;P:
baranek - 1 Listopada 2010, 21:11

jewgienij, z całym szacunkiem, co Ty wiesz o pisaniu, tam są fachowcy. ;P:
a tak poważnie, ja mile wspominam swój epizod z tym portalem. wrzuciłem parę tekstów, piórko dostałem, kilka książek. czasami zaglądam i próbuję się udzielać w rozmowach.
ale jest ciężko. większość użytkowników jest tak spięta [cytat] że gdyby im wetknąć w *beep* kawałek węgla, po tygodniu wyjęlibyśmy diament [koniec cytatu].
myślę, że dla kilku sensownych osób, bo są i tacy, chociaż giną w tłumie, nie warto się denerwować. zresztą oni i tak wcześniej czy później trafią tutaj. albo już trafili. i można z nimi normalnie pogadać.
moim zdaniem, duża część użytkowników myślała, że ino myk zostanie 'odkryta' i zaproszona do współpracy. a tu kicha. to rodzi frustrację. ale to tylko moje zdanie, w końcu co ja mogę wiedzieć, biedny miś.

Martva - 1 Listopada 2010, 21:43

baranek napisał/a
mnie się taki zwrot podoba i moim zdaniem to nie jest błąd.


Uff :) W sumie Google wyrzucają straszne tysiące wyników, co nie znaczy że to prawidłowe, ale że się tego używa ;)

Matrim napisał/a
No i dlaczego zmieniłaś tytuł? ;P:


Bo pierwotny się za bardzo kojarzy z Martinem, a nie musi :)

baranek napisał/a
jewgienij, z całym szacunkiem, co Ty wiesz o pisaniu, tam są fachowcy. ;P:


Tya, w życiu bym nie umiała znaleźć tyle baboli w cudzym tekście, o własnym nie wspominając ;)

Ale chyba rzeczywiście przemyślę wypisanie się stamtąd, poradzono mi żebym więcej czytała. Tez mi się zdarzało udzielać takich rad, ale wydawało mi się że piszę lepiej niż osoby którym radziłam. Chyba jednak m(iał)am przerost ego :D

Ozzborn - 1 Listopada 2010, 21:47

trochę może nie do końca na temat, ale nie mogę nie skonstatować iż imć baranek od pewnego czasu strasznie się podpina pod zacny i bynajmniej nie biedny cech misiów. Ja z tego miejsca jako miś patentowany od lat 25 z lekką górką zapytuję od kiedy to baranki są misiami?

:wink:

RD - 1 Listopada 2010, 21:50

Martva napisał/a
Dobra, ochłonęłam po maturzystach.
Wrzuciłam jeden ze swoich szortów na stronę NF, bo można. Dość, ekhm, odświeżające doświadczenie. Rzeczywiście nie zauważam pewnych rzeczy, zwłaszcza powtórzeń zaimków. Ale pseudoromantyczne smęcenie? Miałam nadzieję że smęcę po prostu romantycznie :(

Bo jak się do czegoś doda przedrostek pseudo-, to się pozbywa odpowiedzialności za głupoty napisame potem.
A wieczorne światło jest OK. Moim skromnym zdaniem. Ale co ja tam wiem...

Ozzborn - 1 Listopada 2010, 21:51

:twisted:
terebka - 1 Listopada 2010, 21:54

Ten baranek jest nawet tymczasowo Wilkołakiem. I bardzo proszę się do misiów nie przytulać. Jam jest miś prawdziwy: Marek Ireneusz Ścieszek - do usług, szanownemu towarzystwu <kłania się>

Co do fantastyka.pl, jednym z głównych zarzutów tamtejszych było, że fanfick jest zUem. I to tyle w tej kwestii :roll:

Ozzborn - 1 Listopada 2010, 21:55

No nie odmówię koledze nie odmówię, ale na mnie to jeszcze zanim na krzcie Michał mi dali to już mnie Misiem tytułowali :D
Matrim - 1 Listopada 2010, 22:03

To teraz walnijcie sobie misia. A co tam misia. Niedźwiedzia! ;)
baranek - 1 Listopada 2010, 22:26

oglądałem niedawno 'nie ma róży bez ognia' i tak mi się ten biedny miś przyplątał. to przygarnąłem.
Ozzborn - 1 Listopada 2010, 22:46

baranek, ty porządne chłopisko jesteś, więc z przyjemnością Ci podpiszę rekomedację do misiowego cechu :mrgreen:
Hubert - 2 Listopada 2010, 22:49

Kolejne internetowe ąę-środowisko się zrodziło? Bosko. :mrgreen:
Martva - 30 Stycznia 2011, 23:45

Właśnie mnie walnęło - z niewielką pomocą przyjaciół - że potrafię komuś napisać 'nie rozumiesz mnie' używając 2000 znaków (i zupełnie żadnej emotki!), a nie potrafię zacząć głupiego małego opowiadanka. Jak ostatnio napisałam dwa zdania ze środka, to wyszły o pszczółkach, kwiatkach i motylkach, a potem Word się zawiesił i zjadł je (zdania, nie pszczółki, kwiatki i motylki). To znak.
Witchma - 31 Stycznia 2011, 08:49

Martva napisał/a
To znak.


Że Word za wiosną tęskni. Nic więcej :)

Kasiek - 31 Stycznia 2011, 09:19

Zgadzam się. :P Pisz, nie marudź
savikol - 1 Lutego 2011, 09:18

Pisarz jest twardy i byle Word nie może go złamać. Chwilowe kryzysy twórcze też.
A co z długim opowiadaniem za które brałaś się jakiś rok temu? Gotowe?

shenra - 1 Lutego 2011, 12:35

savikol napisał/a
A co z długim opowiadaniem za które brałaś się jakiś rok temu?
Właśnie opisała Ci jego zgon :mrgreen:
dalambert - 1 Lutego 2011, 12:37

shenra, no to najwyższy czas na jakieś z martvych wstanie :!:
Martva, do roboty i już :!:

Martva - 1 Lutego 2011, 12:38

shenra, dzięki, nie miałam serca ;)
shenra - 1 Lutego 2011, 12:43

Martva, no ja się z tego nie cieszę, bo masz go reaktywować :twisted:
savikol - 1 Lutego 2011, 15:48

shenra napisał/a
savikol napisał/a
A co z długim opowiadaniem za które brałaś się jakiś rok temu?
Właśnie opisała Ci jego zgon :mrgreen:


:|

Jestem nieco rozczarowany. Myślałem, że oczekuje gdzieś do publikacji...

Martva - 24 Czerwca 2011, 19:26

Ha, policzyłam właśnie że pięć pierwszomiejscowych szortów to rekord. Chyba. Z tej okazji upiję się jednym Reddsem :D
shenra - 25 Czerwca 2011, 06:31

Martva, bo Ty zdolna jesteś, tylko leniwa. :twisted:
Martva - 25 Czerwca 2011, 09:35

Jestem skłonna się zgodzić, zwłaszcza z drugą częścią tego stwierdzenia.
;P:

Martva - 29 Lutego 2012, 10:52

Echinemorth Purpurowy już na Szortalu :D

Mojej mamie się podobał ;)

shenra - 29 Lutego 2012, 11:20

Bo to bardzo udany szort jest. ;P:
Agi - 29 Lutego 2012, 11:31

Rzeczywiście udany. A dlaczego nie bierze udziału w konkursie?
merula - 29 Lutego 2012, 11:49

bo Martva nie dała sie przekonać, że powinien.
Martva - 29 Lutego 2012, 11:53

Agi, bo jak go skończyłam pisać o 1:30 w nocy to zerknęłam jeszcze raz w założenia konkursu i okazało się że jest dolny limit znaków (!) i brakuje mi 1400, miałam niewiele ponad 2000 i nie miałam pomysłu jak dodać taką objętość bez lania wody, bo opisów przyrody było wystarczająco. Myślałam że zastanowię się rano następnego dnia, ale kilka rzeczy złożyło się na to że się nie zastanowiłam.
ivaine - 29 Lutego 2012, 12:10

Martva, bardzo fajny szort. Jak napiszesz na następny konkurs, to się nie zastanawiaj, tylko wysyłaj :wink:


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group