To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Zadomowienie - powitania na forum - Biją :)

NURS - 13 Października 2005, 11:23

Miejmy nadzieję, że tak będzie. Ze swojej strony bedę się starał zareklamować forum na łamach pisma, żeby przyciągnąć tutaj wiekszą ilość naszych czytelników, nawet takich, którzy mają niewielki dostęp do sieci a chcieliby czasem pogadać o fantastyce.
hrabek - 13 Października 2005, 12:37

Wlasnie takiej reakcji spodziewalbym sie po redaktorze naczelnym pisma, do ktorego forum nalezy. Nothing less.

Osobiscie, zawsze mi brakowalo takiego miejsca, w ktorym moglbym porozmawiac w szczegolnosci o biezacym numerze pisma, o opowiadaniach, ktore mi sie podobalo i dlaczego, a ktore nie i poznac opinie innych. Mam nadzieje, ze prawdziwa eksplozja dyskusji nastapi po premierze odrodzonego Science Fiction.

Mam tez skromna nadzieje, ze dzieki forum bedzie takze latwiej skontaktowac sie z kims z redakcji, o co bylo dosc ciezko ostatnimi czasy (a o czym nie wiedzialem, bylo to zwiazane z duzym zawirowaniem wokol pisma). Chociaz jak widze wiekszosc odpowiedzi wciaz jest lakoniczna i enigmatyczna, ale to juz widocznie taki styl ;)

Pozdrawiam i zycze powodzenia na nowych smieciach, w nowym pismie, oby znowu w niedlugim czasie moglo liczyc grubo ponad 100 stron, wtedy zmiesci sie wszystko - i importy, i recenzje i publicystyka i mnostwo rewelacyjnych tekstow do czytania.

Btw. wiem, ze za wczesnie jeszcze na to, ale co z pomyslem, o ktorym kiedys pisalem w jednym z moich maili do redakcji (przy okazji, bo chodzilo mi o co innego, wiec moglo byc tez tak, ze ta czesc w ogole nie zostala przeczytana, w kazdym razie ja odpowiedzi nie dostalem, ale teraz wiem, ze wynikalo to z natloku obowiazkow rednacza), zeby sprobowac wskrzesic nigdy nienarodzony dodatek specjalny w postaci gazetowych wydan calych ksiazek polskich autorow? Na samym poczatku pisma byl taki zamysl, byl nawet reklamowany E. Debski, jako pierwszy autor, ktory pociagnie ten pociag, po czym pomysl zostal zarzucony z powodow politycznych (wydawcom sie nie podobalo, ze mozna ksiazki sprzedawac tak tanio), ale teraz z powodzeniem robi to Nowa Fantastyka, wiec moze warto do tego wrocic?

elam - 13 Października 2005, 13:16

-dzieci, wstajemy i witamy grzecznie pana Redaktora.
- DZIEN-DO-BRYYY PANIE REDAKTORZE!!!

witam Nursa i Wszystkich. to ja. wasz ulubiony gremlinek.

Diefenbaker - 13 Października 2005, 16:17

witam
ni hao znaczy :-)

NURS - 13 Października 2005, 16:36

count napisał/a

Mam tez skromna nadzieje, ze dzieki forum bedzie takze latwiej skontaktowac sie z kims z redakcji, o co bylo dosc ciezko ostatnimi czasy (a o czym nie wiedzialem, bylo to zwiazane z duzym zawirowaniem wokol pisma). Chociaz jak widze wiekszosc odpowiedzi wciaz jest lakoniczna i enigmatyczna, ale to juz widocznie taki styl ;)


Tam gdzie mogę, to odpowiadam konkretnie, a jesli nie wiem wszystkiego, to wolę zmilczeć.

Cytat
Na samym poczatku pisma byl taki zamysl, byl nawet reklamowany E. Debski, jako pierwszy autor, ktory pociagnie ten pociag, po czym pomysl zostal zarzucony z powodow politycznych (wydawcom sie nie podobalo, ze mozna ksiazki sprzedawac tak tanio), ale teraz z powodzeniem robi to Nowa Fantastyka, wiec moze warto do tego wrocic?


No więc Nowa Fantastyka nie robi tego z powodzeniem :lol: A jeszcze wcześniej pomysł ten próbował skopiować Tadeusz Markowski w SuperFantastyka Powieść. I padł jak kawka po kilku numerach, choć dawał zachodnich autorów. Jakby nie patrzeć wychodzi na to, że jednak się nie opłaca.

mr.maras - 15 Października 2005, 19:52

Witam wszystkich. Narobiło się tych forum ale tutaj też pewnie warto bywać ;) )))
Dunadan - 15 Października 2005, 19:56

Witamy witamy... kurde, ja podpalić szybko kompa? zapałek nie mam...
Margot - 15 Października 2005, 19:58

I Ty, Mr.Marasie, tutaj?!

Ależ ten NET mały... :D

Pako - 15 Października 2005, 20:01

Hehe.. cały Fahrenheit się tu zchodzi :)
Witam i ja!

mr.maras - 15 Października 2005, 21:32

No i ja jestem, a co? Nie można? W sumie z uczestnictwa w kilku forach będę musiał zrezygnować. Najprawdopodobniej wypiszę się z Forum Miłośników Damskiej Bielizny Na Ciele Kobiety i z Forum Zwolenników Literatury Filatelistycznej... Szkoda, ale nie można być przecież wszędzie.
Teofil - 15 Października 2005, 21:41

mr.maras napisał/a
Najprawdopodobniej wypiszę się z Forum Miłośników Damskiej Bielizny Na Ciele Kobiety.

Mhm. Bielizna czasem przeszkadza.

Margot - 15 Października 2005, 23:12

mr.maras napisał/a
No i ja jestem, a co? Nie można? W sumie z uczestnictwa w kilku forach będę musiał zrezygnować. Najprawdopodobniej wypiszę się z Forum Miłośników Damskiej Bielizny Na Ciele Kobiety i z Forum Zwolenników Literatury Filatelistycznej... Szkoda, ale nie można być przecież wszędzie.

Gdzieżbym śmiała Ci zakazywać! Zdumienie radosne jedynie okazywałam. Przebóg, z Forum Miłośników Damskiej Bielizny na Ciele Kobiety rezygnujesz? Toż to strata ogromna! Że o Forum Literatury Filatelistycznej nie wspomnę - bez Twojej obecności, to już nie będzie to samo...

Diefenbaker - 16 Października 2005, 00:45

mr.maras napisał/a
Najprawdopodobniej wypiszę się z Forum Miłośników Damskiej Bielizny Na Ciele Kobiety .

o, a które to forum? I czemu taka decyzja?
Witam przy okazji

Pako - 16 Października 2005, 12:40

Witam i bez okazji. Ot tak, z dobrego serca :)
Chris R. - 16 Października 2005, 18:03

Witam wszystkich forumowiczów. Mam nadzieję, że będę się tutaj czuł jak w domu i uda się wziąść udział w wielu ciekawych dyskusjach.
Pako - 16 Października 2005, 18:11

Skoro ja poczułem ię tu jak u siebie, to i ty nie będziesz się czuł gorzej. Witam cię i ja zapraszam głębiej!
Idaho - 16 Października 2005, 18:36

Witam. Jestem Idaho. Jeśli mnie ktoś nie wyrzuci to będę maił wielką przyjemność być współforumowiczem Szanownych Was.

Interesuję się fantastyką, horrorem w szczególności, uwielbiam filmy grupy TROMA, a do tego pasjami składam stare komputery.

Życzę nam wszystkim wielu owocnych rozmów :)

Dunadan - 16 Października 2005, 18:38

NO to rzeczywiście się Fahrenheit schodzi :D I witam Krzysia Czerwonopolańskiego :)
Idaho - 16 Października 2005, 18:45

Na razie przechodzę etap spokojnego rozglądania się. Dunadanie, proszę nie upieraj się iż jestem powiązany z Fahrenheitem. Bo potem ktoiś może mnie brać za przedstawiciela redakcji or sth. Tymczasem ja czasem w Fahrenheicie publikuję felietony, ale jestem conajwyżej stąłym współpracownikiem. Powiedzmy sobie prawdę - mało stałym stałym współpracownikiem. :)

Jest tu dział, który doradziłbyś mi z czystym sumieniem?

Oczywiscie bardzo serdecznie dziekuję za powitanie mojej skromnej osoby :)

Dunadan - 16 Października 2005, 18:52

Idaho napisał/a
Dunadanie, proszę nie upieraj się iż jestem powiązany z Fahrenheitem.


Skoro ty tak, to ja tak: "przepraszam" :D
Temat który mógłbym ci polecić? łojeju, chyba, co stwierdzam z wielkim żalem, zbyt mało znam twoje gusta... zasadniczo sytuacja zaczyna przypomnać tę z eFa.
A FiFkowiczem można ciebie nazwać?

Logan - 16 Października 2005, 18:52

Starych znajomych zawsze witamy z otwartymi ramionami, zwłaszcza że z doświadczenia wiem, że zawsze masz coś sensownego... hmmm... Ujmę to inaczej. Wartościowego :mrgreen: do powiedzenia.
Idaho - 16 Października 2005, 18:56

Dziękuję za powitanie miłe :)

Dunadanie. FiFkowiczem jestem po pierwsze :) Ale FiFkaa to FiFka :)

Loganie - postaram sie wypowiadać rozsądnie i wartościowo. Ale nie dam gwarancji, że zawsze na temat. :>

Logan - 16 Października 2005, 18:58

Idaho napisał/a
Loganie - postaram sie wypowiadać rozsądnie i wartościowo. Ale nie dam gwarancji, że zawsze na temat. :>



Spokojnie, za off-topy nie karamy. Tworzymy dla nich właściwe kategorie i tam można swobodnie off-topować. Często właśnie z off-topów tworzą się ciekawe dyskusje które warto kontynuować.

Romek P. - 16 Października 2005, 19:17

Idaho napisał/a
Witam. Jestem Idaho. Jeśli mnie ktoś nie wyrzuci to będę maił wielką przyjemność być współforumowiczem Szanownych Was.


No to nas coraz wiecej do pieczenia chleba :) Witaj :) ))

Diefenbaker - 16 Października 2005, 20:51

witaj Idaho
Wiedźma - 16 Października 2005, 22:50

Ja tu trochę pozamiatam :)
Ale to później, na razie postaram się być bardzo miła jak tylko wiedźma potrafi, więc witam serdecznie :)

Arlon - 17 Października 2005, 14:41

Witam i ja.
Pako - 17 Października 2005, 16:28

Idaho, wiedźma - Witajcie serdecznie! Mówi to gostek, który jak na rzie ma tu chyba najwięcej postów (chyba, że ktoś mnie wyprzedził już ;) ) i czuje sie tu jak w domciu :)
Logan - 17 Października 2005, 18:17

Pako napisał/a
Mówi to gostek, który jak na rzie ma tu chyba najwięcej postów



A admin ma takie cudowne narzędzie, którym zmienia stan licznika na "zero" :)

Arlon - 17 Października 2005, 18:33

Vanitas vanitatum, et omnia vanitas.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group