To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Najnowszy numer - Okładka numeru 38-39 - głosujemy do 10 lutego

Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 07:47
Temat postu: Okładka numeru 38-39 - głosujemy do 10 lutego
5 - przyjemna, z klimatem


dodano szóstkę.

Chal-Chenet - 3 Stycznia 2009, 09:39

Z góry założyłeś, że nikt nie da jej "6"? ;P:
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 10:06

ale zauważ, że zalożyłem też, że nikt nie da '0'
Witchma - 3 Stycznia 2009, 10:57

To kolejna reklama czegoś? Bo nie mogę znaleźć żadnej informacji na temat autorstwa...
Adashi - 3 Stycznia 2009, 10:58

Chciałbym dać szóstkę i co teraz?!
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 11:05

nie dasz
Adashi - 3 Stycznia 2009, 11:11

W takim razie jestem zmuszony poprosić modów o interwencję i zmianę ankiety na taka z klasyczną skalą (1-6) :roll:
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 11:21

a czemu nie na taka 1-100, cóz znaczy mizerna szóstka przy setce?
Adashi - 3 Stycznia 2009, 11:29

Ankiety okładkowe na tym forum mają standardowo skalę 1-6, więc wypada trzymać fason przy zakładaniu kolejnego wątku. Chciałbym dać ocenę celującą, bo imho cover na to zasługuje, a Ty mi stajesz okoniem.
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 11:33

a niestandardowo 1-5, i akurat padło na ten numer

jaki znowu fason

jakim cudem może zasługiwać na 6 jak nie ma takiej wartości na skali? wszystko u Ciebie w porządku?

Agi - 3 Stycznia 2009, 11:40

Nie mogę dodać opcji na początku, bo zmieniłoby to wyniki głosowania.
Tym razem będzie od 1 do 5

Adashi - 3 Stycznia 2009, 11:42

Fidel-F2 napisał/a
a niestandardowo 1-5, i akurat padło na ten numer

I radochę masz, co?

Fidel-F2 napisał/a
jaki znowu fason

Standardowy w skali 1-6.

Fidel-F2 napisał/a
jakim cudem może zasługiwać na 6 jak nie ma takiej wartości na skali? wszystko u Ciebie w porządku?

W jak najlepszym, poza tym że uniemożliwiasz mi oddanie głosu (takiego jakiego bym sobie życzył, czyli 6) w tej ankiecie.

edit: Agi, można skasować wątek i zrobić ankietę od nowa, ale skoro brak dobrej woli to ja po prostu nie zagłosuję.

Agi - 3 Stycznia 2009, 11:45

Jest jeszcze jedna możliwość - wyrzucam cały temat, zakładam ankietę od nowa w przyjętym standardzie, czyli 1 - 6, ale moim zdaniem to za dużo zamieszania.
Adashi daj 5 i odpuść sobie, proszę.

Fidel-F2, przyjęta została punktacja od 1 do 6, jak zakładasz wątek, zwracaj uwagę na takie sprawy. Cała awantura jest z powodu Twojej niestaranności.

Adashi - 3 Stycznia 2009, 11:49

Odpuszczam, ale nie pójdę do urny, bojkotuję wybory, ponieważ lista do głosowania jest sfałszowana ;P: :twisted:
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 11:57

Agi, czemu od razu niestaranności? Uważam, że skala 1-5 jest stosowniejsza. Premedytacja.

fason standardowy w skali 1-6 ;P: :mrgreen: ;P:

Adashi napisał/a
W jak najlepszym, poza tym że uniemożliwiasz mi oddanie głosu (takiego jakiego bym sobie życzył, czyli 6) w tej ankiecie.
owszem, nie można w niej oddać również głosu na 7,8, 9 i masę innych liczb, nie wiem czemuś się tak 6 uczepił
NURS - 3 Stycznia 2009, 12:31

Żenada. Fidel, żenada. Nie umiesz człowieku nawet przyznać, że coś spierprzyłeś.
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 12:33

NURS, a co spierprzyłem? wszystko jest ok, Adashi, dostał tylko sraczki
NURS - 3 Stycznia 2009, 12:43

Nie, nie jest ok. Od długiego czasu zachowujesz się naj rozwydrzowny bachor - że przypomnę ci sprawę z Andrzejem Pilipiukiem. A fora mają pewne granice swobody, nawet tak luzackie, jak to. Skoro ustaliliśmy jakiś system, to nie będziesz go sobie zmieniał, bo tak ci się podoba. Wypadało rpzynajmniej zapytać, czy możesz zmienić, ale ty po prostu robisz co chcesz i uważasz, ze wszyscy inni będą to akceptować. Ale to tak nie działa, mój drogi.
Witchma - 3 Stycznia 2009, 12:59

NURS, a kto jest autorem okładki? Bo nie potrafię się tego doszukać...
Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 13:06

ano właśnie, przypomnisz sprawę Pilipiuka, tylko nie dodasz, że wtedy przegiął Pilipiuk

poz tym NURS, po co ta gorączka? uważam, że skala 1-5 jest lepsza, uparłeś się zmienić na 1-6, proszę Cię bardzo, a o cóż się tu spierać? Przecież szat darł z tego powodu nie będę. Masz ochote na wojenkę czy jak?

A że Adashi, dostał drgawek to co ja mam do tego? Chalowi, też sie mój pomysł nie za bardzo spodobał aleśmy się nie pobili.

Agi - 3 Stycznia 2009, 17:27

Fidel-F2 napisał/a
uważam, że skala 1-5 jest lepsza, uparłeś się zmienić na 1-6, proszę Cię bardzo, a o cóż się tu spierać? Przecież szat darł z tego powodu nie będę. Masz ochote na wojenkę czy jak?

Fidel-F2, jak założysz swoje Forum będziesz ustalał reguły. Na tym Forum reguły ustala NURS, a modzi pilnują ich przestrzegania. Przyjmij to do wiadomości i kończymy dyskusję na ten temat.

mawete - 3 Stycznia 2009, 18:05

dałem 6 - lubię takie widoczki - NURS masz to w jakiejś logicznej rozdzielczości? bym sobie na ścianę w robocie walnął :D
Fidel'em się przestałem przejmować, nie potrafi przyznać się do błedu i raczej się tego nie nauczy :twisted:

Witchma - 3 Stycznia 2009, 18:31

W sumie to pierwsza okładka od dawna, która naprawdę mnie zainteresowała. Niech będzie 6 :)
Taselchof - 3 Stycznia 2009, 18:55

fajna jak dla mnie 5 :D
ihan - 3 Stycznia 2009, 19:25

Wiecie co, kłócić się o skalę głosowania na okładkę???????? :shock:

EDIT: okładka jedna z lepszych od kilku miesięcy. Choć nie pobije pewnej konkurencyjnej którą uważam za doskonałą, głównie dzięki kontrowersji zresztą. Jednak powiedzmy, że jeszcze kawałek jej do doskonałości, więc oceniam na 4,5. Wobec braku na skali, najpierw się pofocham (może razem z Adashim sobie otworzymy własne ankiety) a potem, wielkopańskim gestem, ewentualnie dam 4.

EDIT2: Miała być 4, ale opisowo niestety 5 mi wychodzi. I co mam teraz biedna począć? Co?

Fidel-F2 - 3 Stycznia 2009, 19:31

ihan, zabawne, nieprawdaż?
ihan - 3 Stycznia 2009, 19:33

Fidelu, nie, nie zabawne. Wcale. Być może histeryczne. A może nie.

Koniec off topa.

Agi - 3 Stycznia 2009, 21:11

ihan napisał/a
EDIT2: Miała być 4, ale opisowo niestety 5 mi wychodzi. I co mam teraz biedna począć? Co?

Taką sytuację miałam na myśli pisząc:
Agi napisał/a
Nie mogę dodać opcji na początku, bo zmieniłoby to wyniki głosowania.

ihan - 3 Stycznia 2009, 21:47

Tylko problem, że mnie by 4 w 6 stopniowej skali pasowała, ale wg opisu wychodzi mi 5. Widać każda skala jest niedoskonała.
Agi - 3 Stycznia 2009, 21:59

A, to ja przepraszam...


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group