To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Ludzie z tamtej strony świata - Maciej Musialik

Stormbringer - 28 Stycznia 2015, 18:10

Donoszę, że zbiory opowiadań Zanieśmy im naszą wojnę oraz Żyć i umrzeć w Nowej Moskwie są od dziś dostępne również jako ebooki. Można je nabyć w formacie mobi, epub i pdf na stronie Solarisnet.pl.
ketyow - 28 Stycznia 2015, 22:27

O, w takim razie chętnię się zaopatrzę (choć biorąc pod uwagę długość mojej listy do przeczytania, nie obiecuję, że przeczytam szybko). I okładka moim zdaniem bardzo na plus w stosunku do pierwotnej (choć jak kliknę na pełnowymiarowe zdjęcie, to się nadal wyświetla ta stara).
Stormbringer - 28 Stycznia 2015, 23:20

Rzeczywiście, przy próbie powiększenia zdjęcia pojawia się stara wersja okładki. Widzę jednak, że problem dotyczy tylko podstrony z papierową wersją książki.
Stormbringer - 6 Marca 2015, 14:10

Ciekawostka: oto niewykorzystana ilustracja na okładkę "Zanieśmy im naszą wojnę", której autorką jest Agnieszka "Achika" Szady.
Fidel-F2 - 6 Marca 2015, 15:20

koncept w porządku, wykonanie poniżej jakichkolwiek standardów
Stormbringer - 30 Marca 2015, 12:29

Postawiłem oficjalny profil na Twarzoksiążce. Chętnych zapraszam to lajkowania, szerowania i innych polsko brzmiących czynności.
Stormbringer - 27 Kwietnia 2015, 12:11

Od wczoraj można pobierać Szortal Na Wynos Wydanie Specjalne - Wiosna 2015, z moim skromnym udziałem w postaci szorta pt. "Wyczucie chwili".
Stormbringer - 26 Sierpnia 2015, 08:53

Tymczasem na Fahrenheicie... Kirrimowie spłacają dług.

Tekst powstał tak naprawdę jakieś sześć lat temu, potem dotarł do finału Horyzontów Wyobraźni 2011, po czym pożarła go szuflada. Tam czekał na dobry moment i wygląda na to, że wreszcie się doczekał.

Stormbringer - 16 Wrzeœśnia 2015, 11:22

Do dystrybucji trafiła właśnie antologia Magazynu Fantastycznego The Best - część 2, w której możecie przeczytać moje opowiadanie pt. "Całe mnóstwo możliwości". Tekst ukazał się pierwotnie w 16. numerze czasopisma, w 2009 roku.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group