To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Park marzeń [gry] - Street Fighter IV

Dunadan - 24 Sierpnia 2008, 22:07
Temat postu: Street Fighter IV
Obok tego tytułu nie da się przejśc obojętnie. Ponieważ SF to legenda, ppnieważ gra jest naprawdę interesująca ( przynajmniej graficznie! połączenie mechaniki 2D z bajeczną grafiką 3D stylizowaną na 2D :D ) i ponieważ to pierwsza od paru lat porządna bijatyka na PieCa... ci którzy nie jarzą...:
http://www.gamespot.com/p...tag=videos;hd;5

A tu gameplay:
http://www.gametrailers.com/player/36490.html


;-)

Adashi - 24 Sierpnia 2008, 22:43

Nieźle wygląda :D
Street Fighter to klasyka, chyba zaraz sobie odpalę II Turbo :)

Titus Pullo - 26 Sierpnia 2008, 11:56

Podróż sentymentalna... Ja ostatnio gram w Soul Calibur IV i jestem naprawde pod wrazeniem. Nie sądziłem, że ze zwykłej bijatyki można wycisnąć tyle treści.
jelun - 31 Sierpnia 2008, 21:00

Soul calibur 4 jak dla mnie za bardzo odstaje od reszty serii. Intro na silniku gry?? Kto to wymyślił?? A te wielkie (.)(.)?? dajcie spokój dla mnie to jest tylko pół-soul
Dunadan - 1 Wrzeœśnia 2008, 14:27

jelun, większość konsolowych gier miała intra na silniku gier... ostatnio to już standard, zwłaszcza z obecną grafiką....
Al-Adil - 2 Wrzeœśnia 2008, 19:19

Dunadan napisał/a
jelun, większość konsolowych gier miała intra na silniku gier... ostatnio to już standard, zwłaszcza z obecną grafiką....


Pełna racja. pełna racja... I jeszcze dodam - jelun, IMHO to dobrze, że intra w grach są robione na silniku gry - dzięki temu bardziej utożsamiasz się z grą.

Dunadan - 2 Wrzeœśnia 2008, 19:38

To chyba jakaś tradycja z tymi intrami... a zapoczątkował ją chyba Metal Gear Solid gdzie nie było renderowanego filmiku, ani jednak... w w całej, 20-paroletniej historii gry :mrgreen: A teraz gram w Devil May Cry IV i jestem w szoku - nie wiedziałem ze mój laptop jest w stanie wygenerować tak wysokiej jakości cut-sceny w realu :shock:

Tak cyz inaczej intra z SF IV zapowiadają się bosko i wychodzi na to ze są tez na silniku gry ;-) a przynajmniej na takie są stylizowane.

Adanedhel - 2 Wrzeœśnia 2008, 19:40

Heh... Intra i Soul Calibur. Pamiętam jeszcze część pierwszą (ociera łezkę z oka) i tamtejsze intro. Gdy pierwszy raz to włączyłem musiałem szczękę z podłogi zbierać, po czym zresetowałem konsolę i jeszcze kilka razy włączyłem, zanim zacząłem grać ;)


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group