To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ


Mechaniczna pomarańcza [film] - Doctor Horrible's Sing-Along Blog

GAndrel - 15 Lipca 2008, 11:48
Temat postu: Doctor Horrible's Sing-Along Blog
Najnowsze dzieło by Joss Whedon. :)

http://drhorrible.com/

Za darmo w sieci. Genialne. :D

gorat - 15 Lipca 2008, 16:45

Chyba pomogłeś w DoSowaniu sajta, bo nie reaguje ;)
GAndrel - 15 Lipca 2008, 17:07

To nie ja. Raczej Ty. ;) Ja obejrzałem.

A tak naprawdę to /. effect. ;) Zwłaszcza, że przez pierwsze parę godzin film dostępny był tylko dla internautów z USA. No to teraz gdy oglądać go może cały świat to dzieje się co się dzieje.

GAndrel - 17 Lipca 2008, 14:14

Act II do obejrzenia.
GAndrel - 19 Lipca 2008, 11:44

Happy endu nie ma. :(
hrabek - 27 Stycznia 2009, 15:42

Wydali to na DVD, a Joss Whedon oglosil, ze bedzie drugi "sezon". Pisze w cudzyslowie, bo co to za sezon, w ktorym calosc trwa 40 minut.
Ale obejrzalem calosc i poplakalem sie ze smiechu. Dwoch znanych aktorow + malo znana aktorka + genialny pomysl i az usiedziec na miejscu nie moglem. Takie jaja, jakie tam sa, to naprawde potrzeba Whedona, zeby to wymyslec.
Przypomnial mi sie musicalowy odcinek Buffy, ale tam Whedon musial trzymac sie konwencji, a tu od zera stworzyl swoja wlasna i poszedl na calosc. Genialna rzecz.

A juz w lutym w USA najnowszy serial Whedona - Dollhouse. Fabula raczej nie zacheca, ale to w koncu Whedon, wiec pewnie z niczego zrobi cos fajowego.

GAndrel - 10 Lutego 2009, 21:54

No i teraz mam dylemat. Kupić, nie kupić. Jeśli kupić to oczywiście razem z OST...

A jeśli drugi sezon będzie prawdziwym sezonem? ;)

hrabek - 11 Lutego 2009, 08:41

A ile kosztuje? A OST jest w pakiecie, czy trzeba osobno? I w ogole wydalo to w Polsce, czy bedziesz sciagal skads?
GAndrel - 12 Lutego 2009, 21:35

$21.48. OST jest oddzielnie. Cena którą podałem jest za pakiet DVD+OST. Jeśli się zdecyduję kupić to w Amazonie.


Partner forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group